پنجشنبه 03 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


بازديد سر زده مديركل اداري و مالي استانداري از ادارت شهرستان ورزقان

بازديد از ادارت شهرستان ورزقان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ورزقان، مديركل امور اداري و مالي استانداري آذربایچان شرقی به همراه معاون فرماندار ورزقان به صورت سرزده از ادارات این شهرستان بازديد كرد.

طاهر روحی در اين بازدیدها ضمن گفتگو با پرسنل ادارات، مشكلات احتمالي آنها را جویا شد.

وی سپس با حضور در جمع كارشناسان فرمانداري شهرستان ورزقان در گفتگويي صميمي به بحث و تبادل نظر با آنها پرداخت و پاسخگوي سوالات كارشناسان شدند.

در  اين ديدار فرماندار شهرستان ورزقان گفت: همكاران ما در فرمانداري شعار ومنش دولت تدبير و اميد كه همان خدمت بي منت به مردم است را سرمشق خود قرار داده اند

وفادار افزود: عدم تعين و تكليف تبديل وضعيت استخدامي كاركنان، عدم
اعطاي امتيازات مناطق مرزي و كمتر توسعه يافته و فرسوده و مستهلك بودن امكانات خودرويي را از مشكلات موجود است كه اميدواريم با عنايت خاص آقاي استاندار و مهندس پاكزاد رفع شود تا بتوانيم بيشتر از اين در جهت پيشبرد اهداف اداري گام برداريم.

برنامه كاري آخر مديركل در سفر يك روزه به ورزقان، بازديد از ادارات بخش خاروانا به همراه آقای عبداللهي بخشدار خاروانا بود.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

صبوري

1393/10/27 ، 23:18
آقاي الماسي اگه زمان، زمان مشاوره و روابط است!! پس چرا اين ......... نمك نشناس بجاي مشورت با اساتيد، آنها را از دانشگاه اخراج كرده است؟؟؟؟
بجاي مشورت با اساتيد با ا...... و ن....... و ت........ و م......... و ض....... و ش......... و پ........ و م........ و و ...... مشورت مي كند؟؟؟؟
پاسخ : با تشکر از دیدگاه جنابعالی
متاسفانه نمایش نام افرادی که ذکر نمودید صلاح نمیباشد.
نويسنده ديدگاه :

فرهنگي

1393/10/27 ، 21:14
با سلام :از اينكه برخي وبلاگها راه بي طرفي در پيش گرفته اند و تمامي نظرات رو درج مي كنند ممنونم!!! دوستان عزيز منم مثل شما هامدت ها با دهقان اينور و اونور مي رفتم ولي در هر مورد مردم فهيم ورزقان منو سرزنش مي كردند و مي گفتند فلاني شما از هر لحاظ صد مرتبه از دهقان اولاتر و بهتر هستي و انصاف نيست با اين قد و قواره و شخصيت همراه دهقان باشي و....... بالاخره ايشون كم كم ماهيت دروني خود را نشون داد و من تازه فهميدم كه ديگران چقدر از اين فرد....... و ........ شناخت كافي دارند كه من نداشتم و حالا من اينارو براي شما دوستان عزيز ميگم تا زودباور نشيد و زياد از او تعريف و تمجيد نكنيد كه شايستگي و لياقت اين كارها رو ندارد!!!!
نويسنده ديدگاه :

لله لويي

1393/10/26 ، 22:27
نمونه اي از فعاليت ها و عملكرد حاج الياسي به ورزقان به قرار ذيل است:
1- بیمارستان ورزقان تصویب شد
2- دانشگاه آزاد و پیام نور ورزقان و خاروانا- دانشگاه سهند تصویب شد
3- کارخانجات مس کاتدی- اسید سولفوریک-جیوه مس سونگون ورزقان و نه آذربايجان تصویب شد
4- اتوبان تبریز- خواجه - ورزقان- خاروانا -نودوز ارمنستان تصویب شد
5-بهداشت های دهستان هاي تخمدیل-آقابابا فرارمرزی و خاروانا و جوشين و لله لو و...تصویب شد
6- کارگران و کارمندان سونگون رسمی شدند و سهامدار معدن شدند
7- ماندگار شدن بخش خاروانا در شهرستان ورزقان
8-تقویت زیرساختهای راههای روستایی و بین مزارع
9- مستقل شدن اکثر اداره جات ورزقان از شهرستان اهر
و....
10- سدهاي آقبلاغ و سيكلان و مسقران و حاجيلار و لله لو و مهترلو تصويب و تعدادي تكميل هم شده است
11- برق رساني - گازرساني - مخابرات به اكثر روستاها
((((( به دهقان بگو اينها كافي است يا باز هم بشمارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟))))))
الیاسی از انگشت شمار افراد ورزقانی است كه كارنامه درخشان و فوق العاده اي دارد كه با شنيدن اين همه كارهاي عمراني كلان و بزرگ در دوره ي حاج الياسي همگان حيرت زده مي شوند و با گفتن يا علي يا محمد و يا الله به پاي صندوق هاي رأي خواهيم رفت تا نمايندگي ورزقان را به صاحب اصلي كه دارای روابط بسیار گرم و دوستانه با سران جمهوری اسلامی ايران اعم از اصول گرا و اعتدال گرا است بسپاريم ضمنا\" ايشان تنها کاندیدایی است كه از منطقه ي ورزقان دارای پست و مقام حساس و مهم کشوری بوده است
الیاسی یک مرد واقعا ثابت قدم و با مرام و یک فرد پخته سیاسی است نه خام است نه احساسی است نه عقده ای است و نه دنباله رو ديگران است و نه مطيع خواسته هاي نامعقول نمايندگان تبريز است، ایشان عاشق واقعی جوانان ورزقان و پيشرفت و ترقي مردمان فهيم و آگاه شهرستان ورزقان و خاروانا است ما از ایشان خواهش می کنیم با حضورش و با تجربیات 30 ساله اش و روابط دوستانه اش با مسئولان كشوري و استاني به شهرستان ورزقان کمک كند و منطقه را از دست منفعت طلبان و سلطه گران نجات دهد
با تشکر از شما بخاطر بی طرفی در درج نظرات و بایستی توجه کرد آقای الیاسی در میان کاندیداهای احتمالی تنها کاندیدایی است که هم اصول گرایان معتدل قبول دارند و هم دولت اعتدال گرا اعم از دکتر روحانی و دکتر جبارزاده و غیره.......
نويسنده ديدگاه :

لله لويي

1393/10/26 ، 13:58
مطالبي كه دانستن اش براي اهالي منطقه به ويژه جوانان ورزقان لازم و ضروري است : 1- معدن سونگون با آن همه تاریخچه ای که دارد و صحیح هم گاهی هست ولی فقط به بخش اسکارنی سونگون ،معدن اطلاق می گردید که حدود 3 میلیون تن ذخیره داشته و در همان سالها تقریبا" ته کشیده بود 2- با نظریه پردازی ......... که الان اگر زنده باشند در استرالیا به سر می برند بخش فعلی بر سر زبانها افتاد و در سال 1366 طبق دستور دکتر ......... که در امریکا هستند قرار شد کلا" سونگون تعطیل شود ولی در همین سال با مشاورت شخصی از منطقه و با همت مهندسی بنام مهندس .......... مدیرعامل وقت شرکت مس ایران ،در سونگون اکتشافات ژئوفیزیکی انجام و آنومالی فعلی مشخص و حفاری اولیه شروع گردید و بعد مهندس ........... و بعد از آن هم بقیه آقایان در سر سفره و خان رنگارنگ سونگون حضور یافتند در واقع اگر جدیت بخشداری منطقه در سال 1366 و توجه ویژه مهندس .......... مدیرعامل شرکت ملی مس ایران نبود سونگون به تاریخ پیوسته بود فقط راز سونگون از اینجا شروع می شود بقیه تکلیف مجریان است که باید انجام وظیفه می کردند اگر سئوالی داشتی بنویس تا جواب داده شود ضمنا" پروژه سونگون از سال 1375 دارای ردیف ملی شده است و جا دارد از نماينده وقت ورزقان حاج آقا الياسي تقدير و تشكر گردد كه اقدامات اوليه معدن مس سونگون از دوران چهارم حاج آقاي الياسي شروع شده است.
نويسنده ديدگاه :

كارگر معدن م ي

1393/10/26 ، 0:27
با سلام نمی دونم سن آنها به آن زمان می رسد یا نه ولی باید بگم که در زمان آقای حاج آقاي الیاسی، اگر ایشان نبود سونگون بومی و غیر بومی چیه ؟؟؟؟ کل سونگون به بخش خصوصی واگذار میشد و نمايندگان استان همانند امروزي تصميم گيران معدن مس مي شدند که با اعتصاب و همبستگی پرسنل و با حمایتهای بی دریغ آقای الیاسی مانع از فروش سونگون به بخش خصوصی شدند تا اینکه تمامی پرسنلی استخدام رسمی شدند و حتي سهامدار هم شدند. در ضمن آن استخدام با استخدام های امروز تفاوت داشت و آنهم به این دليل بود که کسی که چندین سال در سونگون کار می کرد حقش بود استخدام رسمی شود چه بومی چه غیر بومی چون که بیش از 10 سال سونگون کار کرده بودند كه با حمايت و تلاش و پي گيري هاي الياسي به نفع كارگران معدن و شهرستان ورزقان تمام شد ولي زحمات الياسي را ........... كم سواد و دنباله رو رحماني به هدر داد و آتش به انبار دسترنج ديگران زد!!!
لطفا نظر بنده را درج کنید
نويسنده ديدگاه :

محمدي

1393/10/24 ، 22:12
خدا را شاكريم كه گذشت زمان باعث شد تا مردم دهقان را بهتر بشناسند و قضاوت آگاهانه داشته باشند!!
اگر دهقان در ................ مي شد همه او را قهرمان ورزقان خطاب مي كردند ولي خداي بزرگ و متعال او را سالم نگه داشت تا ذات و فطرت دروني خود را نشان دهد و هم اكنون بعنوان يك .......... و ......... و بي.......... و بي.......... و مطيع مطلق رحماني در ورزقان شناخته شده است كه معدن سونگون با كم ترين .......... به استان واگذار كرده است و د......... قرارداها شناخته شده است و با شعار اصول گرايي به مجلس رفته متأسفانه نماينده محترم ولي فقيه در ورزقان را به رشوه خواري متهم كرده است و عملا"‌ّ با رفتارهاي غير انساني و لج بازانه و نابخردانه باعث شرمندگي و خجالتي رأي دهندگان و انتخاب كنندگان شده است.
نويسنده ديدگاه :

بردبار

1393/10/24 ، 16:06
نمي دانم چرا وبلاگهای وابسته به دهقان براي نوشتن يك مطلب كوچك از هشتاد رنگ مختلف استفاده مي كنند و مانند خود دهقان تبديل به رنگين كمان يا به عبارتي قوس و قزح مي شوند لابد مردم را مانند خودشان بي سواد و كم عقل به حساب مي آورند!!! نه عزيزم اونا همش از روي سوز و گداز و تب و تاب دروني و استرس و نگراني براي سال آينده است ولي يقينا تا قيامت در ورزقان نماينده اي بنام د......... نخواهيم داشت حتي اگر از روستاهاي ديگر باشد چون مار گزيده از ريسمان سياه و سفيد مي ترسد!!!!!
نويسنده ديدگاه :

بنده حق

1393/10/24 ، 13:31
آقا محمد خوب گفته اند كارنامه درخشان دهقان همراه شدن با چند نفر عكاس و فيلمبردار در مناسبات مختلف مي باشد و اگر چند نفر بعنوان ر....... و خواننده و شعبده باز و طبل زن و ...... نيز با خودشان به مجالس مختلف ببرند عاليه عالي ميشه و خيلي هم معروف تر خواهد شد!!!!! چون هدف .......... پيشرفت و ترقي ورزقان نيست بلكه هدف اصلي ايشون معروف شدن است!!!!
نويسنده ديدگاه :

محمد

1393/10/24 ، 10:07
كارنامه درخشان مهندس دهقاني واگذاري معدن سونگون به استان است نه جاده اي كه قبلي ها به تصويب رسانده اند!!!!!!
كارنامه درخشان مهندس دهقاني اخراج اساتيد باسواد است نه ......... كارگران قوم و خويش خود به معدن!!!!
كارنامه درخشان مهندس دهقاني افتراء و تهمت به عموم مردم و تحصيل كره ها و قشر آگاه و حتي به امام جمعه ي شريف و محبوب ورزقان است نه چيز ديگر!!!!!
كارنامه درخشان مهندس دهقاني م......... و ع......... و ر.......... است كه همه ازايشان بنابه دلايلي بيزارند نه ساير كارها !!!
كارنامه درخشان مهندس دهقاني بنربازي هاي بي مورد است نه به كارهاي نه كرده!!
پاسخ : مرحبا که بر حقایق اشاره نمودید
نويسنده ديدگاه :

حسين زاده

1393/10/23 ، 21:20
با سلام به ديزماري هاي عزيز:‌بهترين خدمت آقاي الياسي به ديزمار تصويب بزرگراه خواجه به ورزقان و خاروانا و نودوز تا مرز ارمنستان بود كه يك طرح ملي و بزرگ بود ولي متأسفانه د.......... بي درايت توسط نمايندگان استان فريب بزرگي خورد و طرح ملي را حذف نمود و راه خواجه به ورزقان و سونگون را جهت حمل و نقل راحت و آسانتر كنسانتره به تبريز و كرمان قبول كرد كه الياسي بزرگترين خادم به خاروانا و د......... ساده لوح با اين كارش بزرگترين خائن به خاروانا محسوب ميشود.از طرف ديگر الياسي در شهريار نفر دوم شد ولي دهقان و سايرين را درشهرستان هاي ديگر اصلا\" نمي شناسند و در ورزقان نيز نفر آخر خواهند شد .به دنبال آن سكته ي مغزي و ايست قلبي گريبانگير .....خواهد شد و در موارد اول تا سوم دهقان كه خودش قبلا\" در ساخت و ساز بود و معمولا\" در تمام دنيا اول خونه يا آپارتمان را مي سازند و تكميل مي كنند و سپس در اون خونه يا آپارتمان سكونت مي كنند!!!
آقاي الياسي هم خونه را ساخته و تكميل كرده تا دهقان ساده لوح با بنربازي و تبليغات دروغين در اون خانه ساكن شوند و به جاي تشكر و قدر داني از الياسي قرقر بزنند و بدگويي كنند و به استخدام چند كارگر ساده افتخار نمايند و همه جا را با پول .......... بنرباران كنند!!!!!!!؟؟
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 12
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,260,392

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.230.154.90 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل