سه شنبه 28 فروردین 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


سخنی با جناب آقای دهقان نماینده محترم مردم شریف ورزقان - خاروانا

در مجلس شورای اسلامی

ضمن عرض سلام و ارادت خدمت حضرتعالی ،بنده روز چهارشنبه 93/10/03 پیامکی دریافت نمودم مبنی بر دعوت به جلسه هم اندیشی با حضور حضرتعالی در مسجد ورزقان . در مورد این جلسه توجه تان را به مطالب ذیل جلب میکنم :

طبق گزارشات در این مراسم چیزی که وجود نداشت هم اندیشی بود چون کل مراسم مختص گزارش عملکرد حضرتعالی و تعریف و تمجبد از جنابعالی بوده و بس .لذا حقیر وادار شدم که سخنی را با شما سرور گرامی مطرح نمایم .

مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید

جناب آقای دهقان نماینده محترم، اگر در جلسه هم اندیشی بنا به گزارش عملکرد بود که حضرتعالی بارها از طریق صدا و سیما شبکه سهند و همچنین وبلاگهای ورزقـان نیوز وطنیم - ستارخان و ... نه تنها این گزارشات را سمع مردم شریف منطقه بلکه کلیه بینندگان داخلی و خارجی این شبکه ها رسانده بودید و دیگر نیازی به جمع کردن مردم به نام هم اندیشی و به جای هم اندیشی گزارش عملکرد نبود. ای کاش به عنوان دعوت خود احترام قایل میشدید و به موکلین خود اجازه میداید تا حرف ها و دیدگاه های خود را مطرح میکردند تا جنابعالی  با جمع بندی نقطه نظرات ایشان در مدت باقی مانده دوران وکالتتان دردی از دردهای عمیق منطقه را درمان میکردید.

آقای دهقان از خدمت شریف سوالی دارم، آیا کارها و پیگیری های انجام گرفته جزء وظایف حضرتعالی میباشد یا نه؟ اگر هست که دیگر نیاز به تکرار مکررات نیست!!!! اگر نیست واقعا شاهکار کردید !!!! و به قول معروف چشم مردم ترازویست و خود مردم به وقت اش سنجش و پاسخی در شان این خدمات خواهند داد .

جناب آقای دهقان آیا از وضعیت اقتصادی و کشاورزی منطقه اطلاعات کافی دارید؟؟؟مسلماً که به عنوان نماینده مردم اطلاعات کافی و کامل دارید!!! ولی بنده بعنوان کسی که در منطقه حضور دارم و چیزهایی که به عینه به عنوان مشکلات و امورات منطقه مشاهده میکنم خدمت جنابعالی عرض می دارم، باشد که افاقه نماید :

آقای نماینده در وضعیت موجود اکثریت قریب به اتفاق اهالی منطقه از طریق کشاورزی و دامداری معشیت خود را تامین می نمایند ولی چنانچه ملاحظه می فرمایید با توجه به دلایل متعدد که بحث آن خارج از این نوشته میباشد، این در آمد نمیتواند پاسخگوی زندگی برای اهالی باشد لذا جهت بهبود رفاه حال و زندگی افراد نیاز به کسب درآمد جانبی میباشد حتما بایستی فکری به حال ایشان نمود و این یکی از وظایف اصلی حضرتعالیست که با ارائه طرح و راهکار و پیگیری کارهایی که در کوتاه مدت یا دراز مدت منجر به این درآمد هرچند ناچیز برای اهالی منطقه باشد و سوال بنده از جنابعالی اینست که جناب آقای نماینده در این زمینه چکار کردید ؟

جناب آقای دهقان در دنیای امروزی صنعتی بودن کشور یا منطقه نقش بسزایی در توسعه علمی و فرهنگی،اقتصادی و عمرانی ایفا مینماید برای مثال وضعیت ورزقان و حومه آن را با قبل فعال شدن معدن در سال 1370 مقایسه نمایید آن موقع تاثیر معدن سونگون را در زندگی افرادی که از کنار این معدن بطور مستقیم یا غیر مستقیم بهرمند میشوند را ملاحضه خواهید کرد .

آقای دهقان نماینده محترم ،منطقه ما از مزیت معادن مختلف بهرمند است و چشمگیرترین آن معدن مس سونگون میباشد و افرادی همچون جنابعالی که فعلاً سکان نمایندگی شهرستان را در اختیار دارید باید فکری در این رابطه انجام دهید; حرف گفتن آسان است و مردم هم شنونده خوبی هستند ولی جالب است که حضرتعالی بارها در گزارش عملکرد و مصاحبه ها فرموده اید که در سال های گذشته (در دوران نمایندگان گذشته) هیچگونه فعالیتی در مورد طرح های توسعه مس سونگون انجام نگرفته و خودتان میدانید که گفته هایتان صحیح نمیباشد و اینجا آن مثل معروف "آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است" را بیاد می آورد!!! آقای دهقان آن سوله ها و سالن ها در سال 89 و 90 به آن عظمت و بزرگی در محل ورودی معدن برای چه ساخته شده بود؟؟ هیچکس از اهالی نداند خود شما و افرادی که در این قسمت مشغول به کار بودن خوب میدانند که در این قسمت طرح احداث کارخانه ذوب با ظرفیت 200 هزار تن و کارخانه کود و همچنین فاز 3 و 4 کارخانه تغلیظ در حال اجرایی شدن بودند ولی افسوس و صد افسوس که به یکباره تمام این طرح ها تعطیل و سوله ها تبدیل به انبار کنسانتره شدن!!! حتما دلیلش را خود شما بهتر از همه میدانید!!! شاید مردم عادی ندانند و باز عرض میکنم جنابعالی بهتر از همه میدانید که دیگر از طرح های توسعه مس سونگون خبری نیست!!!!

آقای دهقان طرح بیولیچینگ طرح توسعه نیست. چرا میخواهید با این حرفا مردم را فریب دهید ؟؟؟

آقای دهقان جنابعالی می فرمایید کارخانه ذوب با تکنولوژی جدید به زودی اجرایی خواهد شد باز خودتان بهتر از همه میدانید که این هم وعده سر خرمن است !!! مگر اینکه شروع پروژه های به این بزرگی بدون مطالعات اقتصادی،زیست محیطی و غیره ممکن میباشد .

آقای دهقان حضرتعالی بهتر از من نگارنده میدانید زمانی که مجوز تاسیس و استقلال مس آذربایجان صادر شد معدن مس سونگون چه ضرری کرد !!! چراکه سونگون مثل یک نوجوان در حال رشد و شکل گیری بود و نیاز به حمایت مالی و ملی جهت رشد و توسعه داشت که به یکباره استقلال آن اعلام گردید.مگر این معدن چقدر درآمد دارد که در آینده بتواند هزاران میلیارد دلار و ریال جهت اجرای طرح های توسعه خرج نماید!؟؟ آیا اصلا با این وضعیت فروش مس،معدن سونگون میتواند روی پای خود بایستد!؟؟ آیا میدانید استقلال مس سونگون تحت فشار نمایندگان کرمان بوده است تا از هزینه درآمد مس کرمان در اجرای طرح های توسعه سونگون جلوگیری شود!؟؟ حرف زیاد است و بیشتر نمیخواهم طول وتفسیر دهم.

آقای نماینده ، آینده نچندان دور در این باره قضاوت خواهد کرد.این موارد را عرض کردم تا فکری در این رابطه فرمایید چون از دوران نمایندگی حضرتعالی زیاد نمانده و حداقل در این زمان باقی مانده تصمیمات تاثیر گذار بگیرید تا تصمیم صحیح شما در زندگی اهالی تاثیر مثبت و همچنین در تاریخ ماندگار باشد ،البته تصمیم غلط نیز ثبت تاریخ خواهد شد .

و اما کلام آخر:

اگر بنده مشاور شما بودم پیشنهاد میکردم با توجه به اینکه زمان به سرعت نور در حال گذر است هیچ نیازی به این چنین تجمعی در این مقطع زمانی نبود و به جای آن شما را تشویق میکردم به خودتان بیایید; زمان گذشته دوران نمایندگی حضرتعالی قابل برگشت نیست شخصاً کلاه خود را قاضی کرده به عملکرد خودتان در طول نزدیک به سه سال نگاه کرده و از کارهای حاشیه ای امثال (دخالت در مسایل جزئی منطقه،دخالت در انتخابات شورای سلامی شهر و روستا و درگیری با فرماندار سابق ،دخالت در مسائل مربوط به شورا و شهردار و مسئولین ادارت و ...)حداقل در این مدت باقی مانده دست کشیده و با ایجاد همدلی و وحدت در بین اهالی منطقه فکری به حال و رفاه مردم و آخرت خود میکردید چون تصمیم شما تنها برای خودتان نه بلکه به کل منطقه تاثیر گذار است.

جناب آقای دهقان عزیز هر پست و مقام و قدرت روزی از دست خواهد رفت. آن شخص موفق است که در روز امتحان حرفی برای گفتن داشته باشد و روز پنجشنبه 93/10/04 با این کار به اصطلاح هم اندیشی نه تنها هم اندیشی نکردید بلکه باعث شدید که فاصله شما با تعداد و کثری از مردم زیاد شود دلیل اش ،برنامه سخنرانی عضو شورای شهر ورزقان در فردای آن روز در تقابل فرموده های حضرتعالی بود. لذا باز به عنوان برادر بزرگتر دینی شما سفارش میکنم به خود بیایید.انسان میتواند به همه دروغ بگوید ولی خودش میداند که گفته هایش دروغ بوده یا راست !!!

از مطالب وبلاگ های حامی جنابعالی نیز که ادب و احترام را زیر پا گذاشته و حرمت را به فراموشی سپرده اند ،به احترام جایگاه والای نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مردم منطقه چشم پوشی کرده و از درج مطلب جوابیه خودداری می نمایم ،باشد که باعث دلگرمیتان در جهت پیشرفت منطقه واقع شود.

 

نظرها و دیدگاه های شما کاربران عزیز باعث روشن تر شدن موضوعات مطرح شده میباشد :

 

 

مشاهده نظرات برگزیده این مطلب


کلید واژه ها :
سخنی با نماینده محترم ورزقان , دهقانی نماینده ورزقان , الهوردی دهقانی , معرفی الهوردی دهقانی , نماینده ورزقان - خاروانا , جلسه هم اندیشی دهقانی , جلسه هم اندیشی , گزارش عملکرد نماینده ورزقان , ورزقان نیوز وطنیم , ورزقان نیوز ستارخان , وضعیت اقتصادی و کشاورزی ورزقان , وضعیت ورزقان , طرح بیولیچینگ مس سونگون , استقلال مس آذربایجان , معدن مس سونگون , سخنرانی صادقی شورای شهر ورزقان , شهرستان ورزقان , مطلب جوابیه ورزقان نیوز وطنیم , وعده سر خرمن نماینده ورزقان , ورزقان نیوز ,
ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

محمود ورزقانی

1394/10/12 ، 0:46
سلام دوستان راست میگند چرا ناراحتید مدیران د....... یکی ف........ که اصلا آموزش و پرورش را کرد جناح بازی همه شان با هم دشمن دومی جهاد کشاورزی حالا 2 اداره بزرگ و مهم را میگویم این آقا لیسانس را در دانشگاه اداره بزور چند سال پیش گرفته و در اداره بازرسی بود یعنی اصلا سواد کشاورزی نداره جز ......... برای برادران د.......... در حالی که حداقل 40 مهندس کشاورزی در جهاد شاغلند جالبش معاونش هم ا......... پ........... فرزند حاج ...... انقلابی بزرگند
پاسخ : لطفا از ذکر اسامی خوداری نمایید
متشکر
نويسنده ديدگاه :

فرهنگی خاروانا

1394/04/31 ، 23:38
با عرض سلا م وتبریک عید فطر خدمت استاد ارجمند:شروع بکار ستادانتخاباتی د........ در آموزش وپرورش خاروانا . باجمع شدن افرادی دورو بر رییس بی ......... محترم که درانتخابات ورزقان هیچ نقشی ندارند ولی جهت حفظ موقعیت شغلی خودشان دستمال میکشند .زیراب میزنند ....... درحالیکه وقت رو به اتمام است .دیگه کار ازکار گذشته .رییس محترم هوشیار باش افرادی که دوروبر تونشسته ودف میزنند مطمئن باش که روزی کف خواهند زد (((افرادی که مخالف نماینده اند در تنگنا قرار داده شده اند وطوفان برسر آنها وزیدن گرفته وفضا را مه آلود نموده است )))رییس محترم دوماه بیشتر دوام نخواهید آورد این چه افتضاحاتی است که برپا کردید آیا بعد از ریاست بامردم روبرو نخواهید شد به خودت بیا وگرنه ........
نويسنده ديدگاه :

طرزم

1394/03/29 ، 12:16
باسلام خدمت استاد گرانقدر
رییس آ....... وپ........ خاروانا روز شنبه 23/3/94موقع رفتن به اداره که از راه طرزم به خاروانا می رفت ساعت 9 درروستا مشغول تبلیغ نماینده فعلی بود که عده ای از مردم به ایشان تذکر دادند که زیاد این نماینده ..... و ...... را تبلیغ نکن ..ما بهتاز تو میشناسیم وخودت هم زیاده روی نکن (ما از پیشینه شما کاملا اطلاع داریم ) آن کار اداره اش را ول کرده فقط فکر وذکرش شده انتخابات
پاسخ : تشکر از اطلاع رسانی جنابعالی
نويسنده ديدگاه :

ناشناس

1394/01/07 ، 17:20
سلام مدیر سایت راجع به آقای جمالی علی که الان کجا مشغول هستند وچرا از ورزقان رفتند اطلاعاتی در سایتتان قرار دهید ممنون آز
پاسخ : با سلام متقابل و تشکر از دیدگاهتان،
متاسفانه در مورد فرموده جنابعالی بی اطلاعیم.
نويسنده ديدگاه :

ناشناس

1394/01/04 ، 14:15
باسلام خدمت اهالی منطقه واقعآ جناب ........... در عزل ونصب خیلی ضعیف عمل کرد یا بهتر بگم هیچ یک از روسای انتخابی ایشان سابقه نداشتند وبه اندازه دیپلم هم سواد نداشتند انتظار میرفت حداقل در آموزوش وپرورش از افراد با سابقه وکار بلد انتخاب میکرد که نکرد کسانی مثل آقای جمالی علی کیقال که سابقه درخشان در زمان معاون آموزش وپرورش داشت ومنطقه را سر وسامان داده بود و واقعا انسان شریفی بود انتظار میرفت که رییس آموزش وپرورش ورزقان انتخاب میشد چون انوقت حقی ضایع نمیشد در صورتیکه نفراتی دیگری هم بودند که لیاقت ریاست را داشتند
نويسنده ديدگاه :

ورزقانلی

1393/12/24 ، 16:54
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت مدیر محترم سایت
اعلام کردند که آقای ......... به خاطر شرکت در انتخابات آتی و طبق دستورات اداری که از وزارت کشور صادر شده در خصوص استعفای کارکنان این وزارتخانه از یک سال قبل(اسفند1393)و کارکنان سایر نهادها از شش ماه قبل (تیرماه1394) به این دلیل استعفا دادن آقای ......... شما هم در واقع مثل ارباب نادانت نادانی و چون خود نادانی همه ی مردم را نادان می پنداری پس نتیجه میگیریم خودتی .اگر در لیست کارکنان وزارت کشور بودی که هنوز خودت هم نمیدانی که دانشگاه زیر نظر این وزارت نیست پس باید در اول اسفند ماه93 استعفا میدادی که ندادی اگر در لیست سایر نهادها بودی باید در تیر ماه 1394استعفا میدادی که چرا منتظر وقت اعلام شده نماندی یعنی اینقدر ازخدمت به این مردم خسته شده بودید پس این یعنی اینکه شما استعفا ندادی به زبان عامیانه شما رو اخراج کردن ولی من فکر میکردم شماهارو بعد عید بلا میگیره ولی مثل اینکه کمی زود شروع شده دقیقا 11ماه بعد هم نوبت ارباب بی ادبت می رسه و به نظر بنده پشت سر .......... نباید حرف زد بهتره که ........
پاسخ : سلام و تشکر ار دیدگاه جنابعالی
نويسنده ديدگاه :

بی نام

1393/12/14 ، 12:57
سلام
پاسخ : سلام دوست عزیز
نويسنده ديدگاه :

بی نام

1393/12/14 ، 12:47
من از تلاش های جنابعالی تقدیر و تشکر دارم وسلام شکلک
پاسخ : ممنون از لطفتان
نويسنده ديدگاه :

اقبلاغی

1393/12/13 ، 11:36
اقای .......... با بعضی ازنمایندگان سابق ازلحاظ عملکرد وجدیت درکار ووجدان وعدالت مخوری ومخصوصا ولایت مداری قابل قیاس نیست
بادید مثبت به عملکرد مهندس نگاه کنیدشکلکشکلکشکلک
نويسنده ديدگاه :

قلندر

1393/12/09 ، 18:41
با سلام نوشته بودید که طرح لیچینگ مگر طرح توسعه است، .......
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 13
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,136,896

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.233.242.67 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل