یکشنبه 05 بهمن 1399

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

50001333334389

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


گزارش وزير كشور از تريبون نماز جمعه تهران


به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور ؛ مهندس مصطفي محمد نجار وزير كشور در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته تهران به تبين و تشريح مجموعه اقدامات براي تحقق فرايندهاي متعدد انتخابات رياست جمهوري و انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا پرداخت .
بنابر اين گزارش وزير كشور و رئيس هيات اجرايي مركزي انتخابات رياست جمهوري ، طي گزارشي از روند برگزاري انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا گفت : بي‌ترديد حضور بيش از 30 بار مردم در پاي صندوق‌هاي اخذ رأي نه تنها حاكي از ماهيتِ مردمي و مردم‌سالاري ديني نظام و اتكاي نظام به خواست و رأي عموم مردم و همچنين جايگاه و مقبوليت نظام در نزد مردم است، بلكه بيانگر نقش اساسي و ارزنده مردم در اداره امور و تصميم‌گيري‌ها و تصميم‌سازي‌ها مي‌باشد.

بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...


آگهی اسامی نامزدهاي انتخابات شوراهاي اسلامی شهر تبريز
 

 

در اجراي ماده 51 قانون انتخابات و ماده 56 آيين نامه اجرايي به آگاهی اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر تبريز می رساند که انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامی شهر در روز جمعه مورخ 24/03/1392 برگزار می شود و اسامی نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامی شهر تبريز به شرح زیر  می باشد:
اسامی نامزد ها در ادامه مطلب ...

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز خواستار شد:
لزوم رعایت قوانین انتخاباتی از سوی کاندیداها در تبلیغات محیطی

 

خبرگزاری شهریار؛ معاون خدمات شهری شهرداری تبریز خواستار رعایت قوانین ، مقررات و ضوابط قانونی تبلیغات انتخاباتی از سوی کاندیداهای شورای اسلامی شهر در تبریز شد.

خبرگزاری شهریار به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز گزارش داد، مهندس قربانیان با اعلام این مطلب افزود: شهرداری به منظور بسترسازی و فضاسازی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی کاندیداهای محترم این دوره از انتخابات شوراهای اسلایم شهر در تبریز و نیز فعالان ستادهای آنان اقدام به نصب تابلوهای ویژه جهت نصب اقلام تبلیغاتی نظیر پوستر و تراکت در مناطق مختلف شهر کرده و انتظار دارد این عزیزان ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات انتخابات ، مدیریت شهری را در حفظ زیبایی بصری در شهر و جلوگیری از نازیبایی معابر شهری یاری کنند.

بقیه خبر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید...


استاندار آذربایجان شرقی:
تمام دنیا انتخابات ایران را رصد می‌کنند
 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که تمام دنیا انتخابات ایران را رصد می‌کنند، اظهار داشت: برگزاری همزمان دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی تجربه جدیدی به شمار می‌رود که از نوع سرمایه‌گذاری دشمن برای تاثیرگذاری در فضای این انتخابات، می‌توان به اهمیت آن پی برد.

احمد علیرضابیگی در نشست دست‌اندرکاران انتخابات در آذربایجان شرقی، خاطرنشان کرد: دشمن در چنین شرایطی بر روی شکاف‌هایی که می‌تواند بر روی آنها سرمایه‌گذاری کند متمرکز می‌شود، از قبیل شکاف‌های قومی، مذهبی، نسلی، جنسیتی و طبقاتی؛ تا بتواند از این رهگذر دستاوردی برای خود کسب کند.
بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...

شهردار تبريز:
15 خرداد ، فصل احياي اسلام ناب توسط امام (ره) بود

 

خبرگزاری شهریار؛ شهردار تبريز واقعه قيام 15 خرداد را فصل احياي اسلام ناب محمدي (ص) از سوي امام راحل در ايران اسلامي ياد كرد.

خبرگزاری شهریار به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز گزارش داد، مهندس نوين در آستانه سالروز قيام خونين پانزده خرداد 42 با اعلام اين كه  15 خرداد نقطه عطف تاريخ مبارزاتي امام راحل و ملت بزرگ ايران در برابر رژيم ستم‌شاهي بود خاطرنشان كرد: قيام امام (ره) برعليه طاغوت و طاغوتيان درست زماني به وقوع پيوست كه رژيم منحوس پهلوي به بهانه ورود ايران به دروازه‌هاي تمدن و پيشرفت ، ارزش‌هاي ديني اسلامي ملت مسلمان ايران و نيز استقلال و آزادي آنان را وجه‌المصالحه اهداف و برنامه‌هاي غرب‌گرايانه خود قرار داده بود و فساد ،  بي‌بند و باري و غارت بيت‌المال مسلمين بارزترين كاركرد آن روزهاي شاه ملعون و ايادي استكباري وي بود.

بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...


حاج حمید نام آوران

حمید نام آوران در هفدهم دیماه سال هزار و سیصد و چهل و نه در روستای آس قدیم چشم به جهان گشود وی که از خانواده مذهبی و پرجمعیت بود از اولین سال تولدش نغمه ی خوش نوای حسینی طنین انداز جسم و جانش شد و به خاطر این عشق و علاقه از همان کودکی افتخار خادمی حضرت سیدالشهدا را داشت.

پدرگرامیشان در محله ای به نام راسته ی سه دکانلار مشغول دادوستد و خدمت به همشهریان عزیز و مردم روستا های اطراف بوده است.

حمید نام آوران تحصیلات ابتدای خود را در مدرسه ی شیخ شهاب الدین اهری گذراند و مقطع راهنمایی را در مدرسه ی آیت مشغول به تحصیل شد وی که از همان کودکی علاقه ی زیادی به کار و تحصیل داشت دوران دبیرستان خود را در دبیرستان شهید علامه مطهری ادامه داد تا در سال ۱۳۷۲ به خدمت مقدس سربازی مشرف شد و دوران سربازی خود را در مناطق جنگی همچون سرپل ذهاب و گیلانغرب و کرمانشاه سپری نمود و در سال ۱۳۷۴ خدمت سربازی را به پایان رسانید.

او پس از اتمام سربازی به عنوان کمک دست پدر در بازار شهرستان اهر مشغول به شغل شریف پارچه فروشی شد و در همین سال با یک خانواده ی فرهنگی و مذهبی وصلت نموده و زندگی مشترک را تجربه کرد و ثمره ی این زندگی پر از محبت دختر و پسر هایی شد که هر دو در مدارس استعداد های درخشان و نمونه دولتی مشغول به تحصیل هستند.

حمید نام آوران در سال ۱۳۷۸ در اولین دوره ی انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا شرکت کرد که به عنوان جوانترین عضو شورای شهر مورد لطف و عنایت همشهریان عزیز قرار گرفت و چهار سال به عنوان خادم کوچک مردم در شورای شهر در خدمت مردم شریف شهرستان اهر بوده است.و در سال ۱۳۸۱ با توجه به علاقه ی خاصی که به حقوق شهروندی داشتند در رشته ی حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی اهر قبول و لیسانس خود را در این رشته اخذ نمود.وی در سال ۱۳۸۵ به عنوان عضو اول و رئیس شورای حل اختلاف شعبه ۱۲ اهر انتخاب و در جهت اصلاح ذات البین اختلافات همشهریان عزیز ایفای وظیفه و تلاش وافر داشته اند.


معرفی دکتر ميکائيل صفري

دکتر  میکائیل صفری - ورزقان

 
استاد ميكاييل صفري
تاريخ تولد:١٣٥٠/٠٣/٠٤
محل تولد:روستاي خوئين ديزج (خوئين ديزه)شهرستان ورزقـان
مقطع تحصيلات:دكتراي حقوق

سوابق كاري:

١-وكيل پايه يك دادگستري 
٢-مدرس دانشگاه از سال١٣٧٧تا١٣٩٤
٣-قائم مقام و معاون سابق مدير كل تعزيرات حكومتي استان ا.ش از سال ١٣٧٧تاسال١٣٨٣
٤-رئيس سابق شعبه ويژه قاچاق كالا و ارز تعزيرات حكومتي استان ا.ش
٥-رئيس شعبه ويژه تعهدات ارزي و گمركي و بانكي تعزيرات حكومتي استان ا.ش
٦-رئيس سابق شعبه دهم تعزيرات حكومتي تبريز
٧-رئيس سابق اجراي احكام تعزيرات حكومتي استان ا.ش
٨-داراي گواهي نامه علمي از كميسيون چشم انداز و امور نخبگان مجمع تشخيص مصلحت نظام
٩-داراي رساله علمي و تأليفات و مقالات متعدد علمي در زمينه مسائل و موضوعات حقوقي كشور

 


وزیر راه و شهرسازی در همایش تجلیل از خیرین بازسازی مناطق زلزله‌زده:
بیش از دو میلیون خانه روستایی در دولت‌های نهم و دهم مقاوم‌سازی شده است
 

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وجود 4.5 میلیون واحد مسکن روستایی در کشور، گفت: قبل از دولت نهم یک میلیون واحد روستایی مقاوم‌سازی شده بود و هنگامی که دولت نهم بر سر کار آمد، آقای احمدی‌نژاد اعلام کرد که سالانه باید 200 هزار واحد مقاوم‌سازی کنیم.

علی نیکزاد عصر شنبه در مراسم تجلیل از خیران باسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی، افزود: در آن زمان خیلی‌ها این حرف را باور نکردند اما امروز شاهد هستیم که در این مدت، بازسازی دو میلیون و 120 هزار واحد آغاز شده که یک میلیون و 520 هزار واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.

وی  اظهار داشت: در زمینه مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی، در هشت ساله دولت دکتر احمدی‌نژاد نسبت به هشت‌ساله قبل از آن، 26 برابر کار شده است که البته این به معنی زیر سوال بردن خدمات گذشتگان نیست.
بقیه خبر را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...

استاندار آذربایجان شرقی:
مناطق زلزله‌زده ارسباران، شاهدی بر عظمت و یکپارچگی ایران عزیز است
 

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با افتخار اعلام می‌کنیم که امروز، مناطق زلزله‌زده ارسباران به نقطه قوت و شاهدی بر عظمت و یکپارچگی ایران عزیز تبدیل شده و حماسه بزرگی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب سکوی پرش عمران و آبادانی این مناطق بود به وقوع پیوسته است.

احمد علیرضابیگی عصر شنبه در مراسم تجلیل از خیران باسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی، با بیان این که در سایه مشارکت و همدلی و با وجود زمان محدود، کارهای بزرگی انجام شده، افزود: سیاست‌گذاری بخش‌های مختلف اجرایی و خدمات‌رسان در مراحل امدادرسانی و بازسازی و تلاش و همدلی مردم و خیرین عزیز به دنیا ثابت کرد که ایران، یکپارچه و متحد است.

وی خاطرنشان کرد: حضور مقام معظم رهبری در شورای مدیریت بحران استان و تدابیر ایشان و سپس حضور رییس جمهور محترم در منطقه و کار جانانه‌ای که بنیاد مسکن انجام داد، در کنار حضور مداوم و پیگیرانه آقای نیکزاد و تصمیمات باارزشی که در جلسات گرفته شد زمینه انجام کارهای بزرگی را فراهم کرد.
بقیه متن را در ادامه مطلب مشاهده نمایید ....

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:
بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی با پشتیبانی همه مردم ایران انجام شد
 

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: کار بزرگ بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی با پشتیبانی همه مردم ایران و جدیت دولت و دستگاه‌های مسئول و حضور خیرخواهانه خیرین انجام شد.

علیرضا تابش در همایش تجلیل از خیرین بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی، اظهار داشت: در روند بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی، بنیادهای مسکن 12 استان کشور در منطقه مستقر شدند و تا قبل از زمستان، روزانه بیش از 30 هزار نفر نیروی کار و بیش از یک‌هزار دستگاه ماشین‌آلات سنگین راه‌سازی مشغول فعالیت بودند.

وی، وسعت زیاد تاثیرپذیری و آسیب‌دیدگی جدی 306 روستا، عمق کم کانون زلزله، فاصله کوتاه حادثه با فصل سرما و زمان محدود برای اسکان آسیب‌دیدگان را از ویژگی‌های شاخص زلزله ارسباران عنوان کرد و افزود: هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که قبل از زمستان بتوانیم این حجم از کارها را انجام دهیم؛ اما خوشبختانه با تدابیر و سیاست‌گذاری‌های انجام شده و با وجود مشکلات اقتصادی در زمان وقوع زلزله، توانستیم حدود 11 هزار واحد مسکون دایم برای بخش اول آسیب‌دیدگان فراهم کنیم.
بقیه متن را در ادامه ملب مشاهده نمایید...

با حضور مسئولان کشوری و استانی صورت گرفت :
همایش تجلیل از خیرین زلزله آذربایجان
 
خیران بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی در مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی  در سالن همایش های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این همایش که با حضور وزیر راه و شهر سازی ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، معاون رئیس جمهور ، استاندار آذربایجان شرقی و سایر مسئولان استانی برگزار شد چهل نفر از خیرین بازسازی مناطق زلزله زده بصورت نمادین تجلیل شدند .

نیکزاد وزیر راه و شهر سازی در سخنانی با قدردانی از همت مردم و خیرین در امداد رسانی به زلزله  زدگان آذربایجان شرقی ، انجام کار بزرگ بازسازی مناطق زلزله زده را بدون مشارکت خیرین غیر ممکن دانست .

علیرضا بیگی استاندار آذربایجان شرقی هم این همایش را اقدامی نمادین در جهت ارج نهادن به نیت های خیر خواهانه خیرین عنوان کرد و کار بازسازی مناطق زلزله زده را حماسه ای بزرگ خواند که نکته قوتی برای مناطق آسیب دیده ارسباران شد .

تابش رئیس بنیاد مسکن هم گزارشی از اقدامات انجام یافته در زمینه بازسازی مناطق ارائه کرد همچنین تمبر همایش تجلیل از خیرین بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی توسط وزیر راه و شهرسازی و استاندار آذربایجان شرقی رونمایی شد گفتنی است در حاشیه این همایش نیز نمایشگاهی از روند بازسازی مناطق زلزله زده و گزارش دستگاه های خدمت رسان در این زمینه بر پا شد که مورد بازدید شرکت کنند گان قرار گرفت .
منبع:پورتال استانداری

معرفی سازه هنرستان دخترانه دکتر اکبریه شهرک ارم تـبریز

هنرستان دخترانه دکتر اکبریه شهرک ارم تبریز

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب ...


زندگینامه گل محمد الیاسی

گل محمد الیاسی - الیاسی ورزقان

 

گل محمد الیاسی نماینده دور چهارم و هفتم ورزقان

تاریخ تولد : 1336

محل تولد : ورزقان

تعداد آرا : 39.536

درصد آرا : 36.09

رشته تحصیلی : مدیریت

تسلط بر زبان های عربی و انگلیسی


گل‌محمد الیاسی (زاده ۱۳۳۶ - ورزقان) نماینده اصولگرای ورزقان و خاروانا (استان آذربایجان شرقی) در مجالس چهارم، هفتم و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هفتم میباشد .

محمد الیاسی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در دوره های چهارم و هفتم مجلس در خصوص مسائل مختلف استانی گفت و گویی با تبریز بیدار داشته که در ادامه مشروح آن از نظرتان می‌گذرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ، محمد الیاسی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در دوره های چهارم و هفتم مجلس در خصوص مسائل مختلف استانی گفت و گویی با تبریز بیدار داشته که در ادامه مشروح آن از نظرتان می‌گذرد.

برای شروع، معرفی مختصری از فعالیت‌های خودتان در دو دوره نمایندگی در شهرستان ورزقان و خاروانارا بفرمایید.

شهرستان ورزقان - خاروانا کنونی سابقاً با نام بخش ورزقان - خاروانا، تابع شهرستان اهر بود. بنده نیز در مجلس چهارم نماینده ورزقان - خاروانا بودم. چون خودم در یکی از روستاهای منطقه به دنیا آمده و مدتی نیز در همانجا مشغول فعالیت بوده‌ام منطقه ورزقان - خاروانا را مانند خانه خود می بینم؛ حتی عشایر وییلاق های آن ها را نیز می شناسم.

 

شهرستان ورزقان و خاروانا، بخشی یا قسمتی باقیمانده از ورزقان–خاروانا سابق است. ورزقان - خاروانا تا زمانی که شهرستان نبود آخرین روستای آن آناخاتون در نزدیکی فرودگاه تبریز بود. بخش خواجه نیز تابع بخش ورزقان - خاروانا بود. چند تا از دهستان های شهرستان جلفا نیز تابع بخش ورزقان - خاروانا بودند. بخش خواجه را ازورزقان - خاروانا جداکردند تا اینکه هریس شهرستان بشود.در حقیقت ورزقان - خاروانا خانه کرامتی شده بود برای شهرستان‌های اطراف تا قسمتی از توابع آن جدا شده و به شهرستان‌های اطراف بپیوندند اما خود ورزقان - خاروانا در شرایط قبلی خود باقی مانده بود.

بقیه متن مصاحبه را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام

تبریز 2018

آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 3
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 3,730,007

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.239.51.78 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل