شنبه 04 بهمن 1399

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

50001333334389

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


معرفي محمدرضا ميرتاج‌الديني

محمدرضا میرتاج‌ الدینی

محمدرضا میرتاج‌الدینی (زاده ۱۳۳۹ تبریز) نماینده اصول‌گرای تبریز اسکو و آذرشهر و عضو هیات رئیسه فراکسیون اصول‌گرایان و نایب رییس کمیسیون فرهنگی در نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس هفتم[۱]، مجلس هشتم[۲] بود.

وی مدتی سمت معاونت پارلمانی ریاست جمهوری را بر عهده داشت. و در دولت دهم معاون رييس جمهور در اجراي قانون اساسي و مسئول امور روحانیت رییس جمهور بود.

میر تاج الدینی پیش از این رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی شهر تبریز بوده است.

از جمله اقدامات وی در مجلس هفتم حمایت از طرح ارتقای امنیت اجتماعی و حمایت از تغییر نام دریای خزر به دریای قزوین بود. او كه داراي پست مدير كل پارلماني صدا سيما بود با حكم آقاي سرفراز رئيس جديد سازمان صدا وسيما جاي خود را به حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مقدم داد

سید محمد رضا میرتاج الدینی مشاور رییس سازمان صدا و سیما در حوزه امور مجلس در دوره مهندس ضرغامی بود در دوره دکترسر افراز اداره کل امور مجلس از حوزه ریاست به معاونت استانها منتقل شد و آقای موسوی مقدم بعنوان معاون امور مجلس و استانها منصوب شدند میرتاج الدینی همچنان امور مجلس صدا و سیما که در معاونت امور مجلس و استانها را بعهده دارد.


حجت السلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران: این انتخابات؛ نشانگر عزت خواهی مردم ایران و ماندگاری مردمسالاری در ایران
http://www.moi.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=08066857-7142-4904-b941-b19bc57076e2

رئیس جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی مراسم تنفیذ گفت: این انتخابات نتیجه شکاف بین مردم و حاکمیت نبود، چنان که مردم ایران شخصی را به عنوان رییس جمهور برگزیدند که سال‌ها در مسئولیت‌های خطیر در نظام جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه کرد و این انتخابات نشانگر عزت خواهی مردم ایران بود و این واقعیت را مورد تاکید قرار داد که مردم‌سالاری در ایران نهادینه و ماندگار است.

بقیه متن در ادامه مطلب...


رئیس جمهوری اسلامی ایران: زمینه سازی برای مشارکت گسترده مردم؛ سرلوحه سیاست‌های دولت یازدهم


http://8pic.ir/images/85059601119397594376.jpg

رئیس جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی مراسم تحلیف گفت: رویکرد اصلی دولت یازدهم زمینه سازی برای مشارکت گسترده مردم است، که سرلوحه سیاست‌های تمامی بخش‌های دولت خواهد بود. در این رویکرد، کارآمدی، شفافیت، فراهم آوردن فضای کسب‌وکار مناسب، ترویج فرهنگ کارآفرینی،‌ سامان‌دهی سرمایة انسانی، تقویت سرمایه‌های اجتماعی، دست‌یابی فزاینده به علوم و فنون و تأمین رفاه عمومی اساس سیاست‌گذاری‌ها و عملکرد خواهد بود.

بقیه خبر را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...


توديع بقايي و معارفه دکتر نهاونديان به عنوان سرپرست نهاد رياست جمهوري

مراسم توديع حميد بقايي و معارفه دکتر محمد نهاونديان عصر دوشنبه با 
حضور اعضاء دفتر رييس‌جمهور و مديران بخش هاي مختلف نهاد رياست جمهوري 
برگزار شد.مراسم توديع حميد بقايي و معارفه دکتر محمد نهاونديان عصر دوشنبه با حضور اعضاء دفتر رييس‌جمهور و مديران بخش هاي مختلف نهاد رياست جمهوري برگزار شد.

دکتر محمد نهاونديان رييس دفتر رييس‌جمهور و سرپرست نهاد رياست جمهوري در اين مراسم تقارن آغاز کار دولت يازدهم و ايام ماه مبارک رمضان را به فال نيک گرفت و با اشاره به اينکه بايد در تمام امور ياد و نام خدا سرلوحه کارها و اقدامات باشد، تصريح کرد: بايد به گونه‌اي عمل کنيم که فضاي جامعه و خدمتگزاران مردم فضاي معنوي همراه با روحيه اخلاص و فداکاري باشد.

بقیه خبر در ادامه مطلب...


دکتر روحاني وزراي پيشنهادي دولت يازدهم را به مجلس معرفي کرد

حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران در
 نامه اي به دکتر علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي، اسامي وزراي 
پيشنهادي دولت يازدهم را براي اخذ راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي معرفي 
کرد.


حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران در نامه اي به دکتر علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي، اسامي وزراي پيشنهادي دولت يازدهم را براي اخذ راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي معرفي کرد:

دکتر روحاني در پايان سخنان خود در مراسم تحليف که عصر امروز(يکشنبه) در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد، گفت: خدمت نمايندگان محترم ملت اعلام مي نمايم که با انجام بررسي هاي لازم ، ارزيابي و مشورت با صاحبنظران و تشکل هاي علمي و تخصصي، در اجراي اصل 133 قانون اساسي، در همين جلسه اسامي وزراي پيشنهادي دولت تدبير و اميد را به همراه زندگينامه و برنامه آنان و همچنين«خط مشي و اصول کلي برنامه دولت» ، جهت اخذ راي اعتماد مجلس محترم شوراي اسلامي تقديم مي نمايم.


متن کامل نامه دکتر روحاني به رييس مجلس شوراي اسلامي بدين شرح است:

بقیه متن را در ادامه مطلب مشاهده نمایید...


با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت:
انتصاب آقای دکتر محمود احمدی نژاد به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام (۱۳۹۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۱)
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر محمود احمدی نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

متن حکم رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد دامت تأییداته
با توجه به تلاش با ارزش هشت ساله جنابعالی در مسئولیت خطیر ریاست جمهوری اسلامی ایران و تجارب فراوانی که در این مورد اندوخته اید، شما را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می نمایم.
توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
سیّدعلی خامنه ای
13 مرداد ماه 1392


رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حكم رياست جمهوري هفتمین رئيس جمهوري اسلامي ايران:
 
رئیس‌جمهور جدید فردی آزموده و از خدمتگزاران قدیمی نظام/ ضرورت استحکام ساخت درونی کشور؛ درس بزرگ از فشارهای اقتصادی دشمنان/ جریان پیشرفت ایران توقف ناپذیر است.
مراسم تنفيذ حكم رياست جمهوري هفتمین رئيس جمهوري اسلامي ايران، عصر امروز (شنبه) با شكوه و معنويت فراوان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب با تنفيذ رأي ملت، حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب كردند.
حضرت آيت الله خامنه اي در حكم تنفيذ رياست جمهوري آقای روحانی كه حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری آن را قرائت كرد، مشارکت گسترده مردم در انتخابات را نشانِ پختگی و بلوغ سیاسی ملت و دربردارنده پیامهای روشنِ «وفاداری به انقلاب»، «اعتماد و امید به نظام» و «اعتماد به روحانیت شجاع» دانستند و تصریح کردند: ملت ایران به دشمنان که برای دلسرد کردن مردم از هیچ تلاش سیاسی و تبلیغاتی فروگذار نکرده بودند، پاسخی قاطع و پرمعنی داد.
متن حكم تنفيذ رياست جمهوري آقای دکتر روحانی به اين شرح است:

گزارش مهندس محمدنجار از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در محضر رهبر انقلاب:

انتخابات ۹۲ مهر تاییدی بر تمام انتخابات گذشته بود وزیر کشور، انتخابات ۹۲ را خط بطلانی بر تمام دروغ پردازی‌ها و مهر تاییدی بر تمام انتخابات گذشته کشور دانست و گفت: مردم بصیر ایران در جای جای کشور در انتخابات ریاست جمهوری حماسه سیاسی مورد نظر رهبری را محقق کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از باشگاه خبرنگاران، "مصطفی محمدنجار" وزیر کشور در ابتدای مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری "حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی" رئیس‌جمهور منتخب مردم در گزارش خود از چگونگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با ادای احترام به روح امام راحل (ره) و گرامیداشت یاد شهدا و جانبازان گفت: خداوند سبحان را سپاسگزارم که این سعادت را نصیب ما کرد تا در ایام پرفیض ماه رمضان،‌ در جریان مراسم تنفیذ یازدهمین ریاست جمهوری اسلامی ایران گزارش مختصری را از حماسه ملت ایران در 24 خرداد ارائه دهیم.


بقیه متن در ادامه مطلب...


میرهادی قره سید رومیانی

بیوگرافی :

قره سید رومیانی سال 1354 در آذرشهر دیده به جهان گشود و مدرک دیپلم اش را در رشته ریاضی و فیزیک اخذ کرد و بعد از اخذ مدرک لیسانس علوم قضایی از دانشگاه علوم قضایی تهران، موفق شد کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل را نیز از دانشگاه مفید قم اخذ کند.
وی همچنین دیپلم تومر خود  را از دانشگاه آنکارا ترکیه گرفت و پس از گذران سطوح پایه دروس حوزوی دو سال  نیز به فراگیری درس خارج پرداخت.
وی در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق بین الملل در مقطع دکتری در کشور ترکیه است.
وی استخدام رسمی قوه قضاییه است و در دادگستری کل تهران مشغول فعالیت می باشد....

سوابق و فعالیت ها :

-    سرپرست اداره کل حقوقی قوانین وتدوین شورای محترم نگهبان

-    عضو اصلی محکمه حکمیت فدراسیون فوتبال ایران

-    معاون مجتمع قضایی شهید بهشتی تهران

-    سرپرست اموربین الملل محاکم عمومی و انقلاب تهران

تحصیلات :

 - لیسانس علوم قضایی از دانشگاه علوم قضایی تهران

 - کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل از دانشگاه مفید قم

 - سطوح پایه دروس حوزوی و دو سال فراگیری درس خارج

 - دانشجوی رشته حقوق بین الملل در مقطع دکتری در کشور ترکیه


مهندس محمد اسماعیل سعیدی

به نام او
که پشت و مشت ماست

 

با او که همنشین شوی خیلی زود می شود فهمید او یک صدا دارد و درونش با بیرونش یکی است. ساده، صادق و صمیمی !

هرچند آدم ها را با سن شناسنامه ایش می شناسند اما ذکاوت و تجربه های اندوخته است که سن عقلی آدم ها را رقم می زند و شخص را از دیگر هم سن و سالانش متمایز می­کند؛ متمایز از نظر معلومات، اخلاق و هنرو هر چیز دیگری که معرف مسیر تکاپوی فرد و درونش است که بیرونش را با خود هماهنگ می­کند.

طبیعتاً سعیدی هم مستثنی از این قاعده نیست. 50 بهار و زمستان را تجربه کرده است. به ظاهرش که نگاه می­کنی، نه پیر فرتوت است و نه جوان ناپخته ! میانه­ای است از خِردِ پیران و توانایی جوانان ! این را نه در ظاهر او که در رفتارش هم می­شود دید.

محمداسماعیل سعیدی 50 سال دارد. سی­سال تلاش و تکاپو در عرصه­ های مختلف فرهنگی، سیاسی، نظامی و اعتقادی قهراً بود و نبودش را عیان می­سازد و این مقدار برای معرفی و شناخت هرکسی می­تواند کافی باشد.

بقیه متن بیوگرافی را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

 


رضا رحمانی

بیوگرافی:
رضا رحمانی متولد ۱۳۴۵ در محله داش ساختمان تبریز و نماینده سه دوره مردم تبریز، اسکو و آذرشهر یکی از فعال ترین نمایندگان آذربایجان شرقی در حوزه اشتغالزایی و ارتقای رفاه اجتماعی به شمار می رود.
او در دو دوره نمایندگی خود به عنوان عضو و نایب رییس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس فعالیت داشته و در این مدت توانست به خوبی حق آذربایجان را از ارتقای صنعتی کشور بگیرد.

 

عضویت در کمیسیون

سال سوم : رئیس کمیسیون صنایع و معادن

سال دوم : رئیس کمیسیون صنایع و معادن

سال اول : رئیس کمیسیون صنایع و معادنسوابق و فعالیت ها:
- کارمند وزارت صنایع و معادن
- معاون منابع انسانی گروه صنعتی تراکتورسازی تبریز
- مدیر عامل کارخانه آلومینیوم المهدی
- مدیر کل بازرسی استاندری آذربایجان شرقی
- مدیر کل اداری مالی استانداری آذربایجان شرقی
- نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس

تحصیلات:
- لیسانس حقوق
- فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی
- دانشجوی سال آخر دکتری در رشته مدیریت استراتژیک

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام

تبریز 2018

آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 3
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 3,729,176

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

18.234.247.75 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل