جمعه 04 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


کارنامه نمایندگان ورزقان/خاروانا

(به کدام نماینده نمره قبولی می دهید!؟) 


اگر موضوعات سایت ها و وبلاگ های منطقه ورزقان و خاروانا را در سالهای اخیر دنبال نمائیم به وضوح درمی یابیم که دنبال نمودن و ارزیابی فعالیت ها و عملکرد نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی یک موضوع مورد علاقه برای قشرهای مختلف منطقه می باشد. فرقی نمی کند استاد یا دانشجو باشد، معلم یا دانش آموز باشد، کارمند یا کارگر باشد و... . در کل از هر قشری که سئوال می کنی چه خبر از منطقه و تحولات آن؟ بی درنگ با ادبیات خاص خود شروع به تعریف و تمجید و یا انتقاد از نماینده می نمایند. هر کسی بنا به برداشت خود دیدگاه خود را در این خصوص اعلام می نماید. در حالت کلی این موضوع نشان از بینش سیاسی و تحول ارزنده در اهالی منطقه می باشد که نسبت به عملکرد نماینده و نحوه فعالیت و کیفیت و کمیت آن آگاه است به طوری که این موضوع حتی درصد قابل توجهی از اوقات محافل اجتماعی و حتی خانوادگی را به خود اختصاص داده است.
بحث مهم اینجاست که اگر به درستی از این پتانسیل موجود استفاده گردد می تواند با سرعت غیرقابل وصف موجب شکوفایی و توسعه عرصه های مختلف منطقه گردد درغیر این صورت؛ صرف سیاست زدگی، تعصب گرایی و ایجاد تقابل اجتماعی بین قشرهای مختلف مردم تحت عنوان حامیان و غیرحامیان نماینده، بهره دیگری حاصل نخواهد شد. به طوری که اثرات این گونه تعارضات و تقابل ها در یک سال اخیر به وضوع قابل ملاحظه بوده که طرفین(حامیان و غیرحامیان نماینده) با ادبیات بسیار کوچه و بازاری و گاهاً با گفتارها و نوشتارهای خیلی سخیف همدیگر را متهم نموده و برچسب های ناروائی به هم می زنند! در این مدت این کش و قوس ها و زورآزمائی ها نه تنها راه به جائی نبرده و کوچک ترین اثری در برون رفت منطقه از مشکلات گریبان گیر خود نداشته بلکه در مواردی نیز خود اهالی رسانه و قلم منطقه را نیز سرگرم تسویه حساب های دوطرفه نموده و یا برخی از آنها را منفعل کرده و از گردونه فعالیت سیاسی و گاهاً اجتماعی خارج نموده است.
بسیار روشن است که نقد و انتقاد و یا به اصطلاح زیر ذره بین گذاشتن عملکرد مسئولین از رسالت مهم رسانه و قشر تحصیل کرده می باشد که در این راستا گردانندگان این رسانه ها مسئولیت سنگینی را برعهده گرفته و با اداره نمودن سایت و وبلاگی زبان گویای اهالی منطقه شده اند. درست است که باز نمودن سایت و وبلاگ و اعلام نظر در این فضا برای هر شخصی آزاد بوده و محدودیت خاصی در این زمینه وجود ندارد، لیکن قلم زدن در این عرصه و هدایت دادن به افکار عمومی مسئولیت پذیری اخلاقی و اجتماعی بس سنگینی می طلبد که گردانندگان رسانه های این فضا و علاقمندان و مخاطبان آن بایستی به اهمیت آن واقف بوده و با فهم درست از دغدغه های ملی و منطقه ای و به دور از تعصب و تحجر در صدد مرتفع شدن آنها بکوشند.
چنین به نظر می رسد که حامیان و مخالفان نمایندگان ادواری هر دو به دور از انصاف اقدام به اظهار نظر در خصوص کارنامه عملکرد این بزرگواران می نمایند، بدیهی است که این نوع برخورد با این موضوع یا نماینده را با بزرگنمائی عملکرد خود دچار توهم نموده و از واقع بینی منحرف خواهد ساخت و یا در صورت نادیده گرفته شدن فعالیت های خود، دچار یأس و ناامیدی شده و با بی کفایت جلوه شدن خود، از گردونه فعالیت های ارزنده خود خارج خواهد نمود. 

*****************************************************************************

با تشکر از همه مخاطبینی که با ارسال نظرات خود دید کلی را پیرامون موضوع ارزیابی عملکرد نمایندگان ادواری شهرستان ورزقان و بخش خاروانا ایجاد نمودند. 

امید است با جمع بندی نظرات دریافتی از اقشار مختلف اهالی و ارسال آن به مبادی ذیربط و بزرگوارانی که مورد ارزیابی قرار گرفتند گام کوچکی در راستای کمک به ترسیم اهداف سال های آتی توسعه منطقه خود برداشته باشیم. 

انشاءا... یکایک نظرات شما مورد توجه تصمیم گیران ملی و منطقه ای، نماینده محترم شهرستان ورزقان و به خصوص بزرگوارانی که خود را برای انتخابات سال آتی آماده می سازند قرار بگیرد .

مشاهده نظرات پیرامون این موضوع :

قسمت اول

قسمت دوم + درج دیدگاه


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

ولی

1394/11/14 ، 17:31
بیاین رای بدیم ا......... اینبار فرمانداری رو هم بده به اهر منطقه ورزقان عبرت نگرفته هنوز
نويسنده ديدگاه :

علی

1394/09/15 ، 15:47
رای ا فقط سعید علیزاده,به هیچ ورزقانی هم رای نمیدیم,چون هیچکاری واسه دیزمار انجام ندادن
پاسخ : با سلام خدمت کاربر گرامی،
دوست عزیزم کلی گویی و اینکه هیچکاری انجام نگرفته قطعا صحیح نمیباشد. بهتر است مشکلات و در خواست هایتان را مطرح نمایید
نويسنده ديدگاه :

از یاران دهقانی

1394/09/01 ، 12:40
عملکرد د......... بعلت استخدام برادران و پسرعموهایش در شرکت سرمایه گذاری بسیار ضعیف بوده و در حوزه آرامش منطقه به تنش زایی در انتخابات شوراها دوره چهارم بسیار دامن زده و موجب اختلافات قومی و قبیله ای شده و حتی در حدود 14 روستای شهرستان با رد صلاحیت افراد منتسب به نمایندگان قبلی باعث عدم برگزاری انتخابات شوراها شده و الان این روستاها شورا ندارند . در حوزه اخلاق مداری و ایجاد وحدت اجتماعی اصلا کارایی ندارد آدم خشک و مغرور که حتی هیچ یک از مسئولین ارشد استان از دیدار با نامبرده علاقه از خود نشان نمیدهند
در باب آقای ا........ باید بگم که ایشان در حد نماینده فعلی شهرستان نیستند نامبرده سد اهر را در دوران خودشان دوره چهارم اینگونه از دست دادند و یا ماجرای کلنگ زدن در هر روز در یک نقطه. و یا در دو سال آخر نمایندگی دوره هفتم عملا شهرستان را ترک و به شهریار جهت تبلیغات رفتند
ارزش و حرمت اجتماعی افرادی چون مهندس اکبرزاده و علیزاده در بین اهالی منطقه محفوظ و دارای حرمت هستند
نويسنده ديدگاه :

عباس

1394/01/31 ، 22:03
با سلام وخسته نباشید به همه دوستان و دلسوز منطقه اقای عبداله زاده.با توجه به این که نماینده محترم شهرستان ورزقان وخاروانق در بیانات اخیر و همچنین در بیانات تازه خود اعلام کرده بودن که جاده ورزقان خاروانق اسفالت ریزی شده است.ولی شمارا به خدای واحد قسم میدهم1- ایا واقعا چشم های ما کور است ! 2-ایا ما با نماینده مخالف بوده وپشت او حرف در میاوریم! 3-ایا جاده ورزقان خاروانق در جای دیگر کشور عزیزمان ایران قرار دارد که چندین بار ان هم در سخنرانی رسمی و هم اندایشی با مردم منطقه گفته شده و اخیرا در تبلیغات و جلسات خود می گوید!.ودر اخر باتوجه به این که همه مردم اشکارا این دروغ را می شنوندوهر روز می بینند با چه دلی حرف های دیگراقای نماینده را باور کنن.
نويسنده ديدگاه :

k

1394/01/31 ، 18:59
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان به خصوص جناب اقای عبداله زاده.نماینده محترم شهرستان ورزقان کجایی ببینی که کارخانه ذوب از دست مان رفت .میدانم که به گردن نمیگیرین باید هم نگیرین چون یه فاجعه بود برای منطقه میدانی چرا ؟ چون دیدن با زدن کارخانه دیگر خوراکی برای کرمان و رفسنجان نمیرود بعدش اینها باید بیشتر استخراج کنن!ذخایرشون زود تر تمام میشود . تمام تجهزات کارخانه خریداری شده بود! ولی تمام تجهزات کارخانه ذوب را پخش کارخانه های کرمان کردن.از اون بگذریم گفتن که سونگون نمی تواند خوراکی کارخانه ذوب را بدهد ایا قبلا مگه مطالعه نشده بود؟ ایانمی توانستیم که کارخانه را کمی کوچک تر بسازیم که بتوانیم خوراکی ان را تامین کنیم؟ پس میماند وجدان اقای نماینده که چرا کارخانه ذوب رفت. میدانستین که با وجود کارخانه ذوب چند نفر از جوانان شاغل می شدن؟ اره به جای پرداختن به این کارا رفتی به انتخابات شورای ها رسیدی و یه شهرستان را به هم ریختی اری.......
پاسخ : عرض سلام متقابل و تشکر داریم خدمت جنابعالی.
نويسنده ديدگاه :

k

1394/01/28 ، 20:43
سلام .و خسته نباشید به همه دوستان.قرار بود بانک کوثرورزقان با اهر ادغام کنن ولی به خاطر این که دراین شرایط بایستی بانک کوثرکلیبر هم برداشته می شد.چون گردش مالی ورزقان تقریبا 2برابربانک کوثر کلیبر میباشد.بنابراین نماینده محترم کلیبر باعث ماندن بانک کوثر شده ن......................
نويسنده ديدگاه :

علی کریم پور

1394/01/27 ، 23:34
من در اینجا قصد ندارم نماینده ای را تخریب کنم.چیزی که می خوام بگم. اونم شخصیت مهندس رضا علیزاده است.حالا شما بحث انتخابات رو کنار بذارید. واقعا با وجدان کامل شخصیتشان را با هم مقایسه کنید.
پاسخ : ممنون دوست گرامی
نويسنده ديدگاه :

حامد

1394/01/26 ، 23:44
بنام يگانه حق فنا ناپذير
سلام واقعا\" حيف و واقعا\" جاي بسي تاسف كه وقتي كل اين نظرات و كه ميخونه آدم يك نتيجه حاصل ميشود. و آن اينكه نظرات ازروي كينه هاي خاك خورده و گاهي با هويت زخم زبان كه جايش نيست بيشتر تشريح شود. دوست نداشتم وارد فضاي مه آلود سياسيتان شوم اما چه كنم كه من هم فرزند اين خاك وبومم و اينكه دوستان فعال حساس به سرنوشت سياسي منطقه:با تكيه بر تجارب گذشته و عملكرد وشناخت شخصيتي افراد نمره بدهيد .ضمنا\" بيشتر با احترام به نظرات هم سعي كنيم به اتفاق نظر و شفاف سازي برسيم با اعداد و ارقام كار بجايي نخواهد رسيد.دوستتان دارم پايدار باشيد.
نويسنده ديدگاه :

مجید

1393/12/16 ، 15:22
بیمقدار 10
قاسمی17
الیاسی 11
اکبرزاده 17
علیزاده 17
دهقانی 11
خواهش میکنم دوستان که نظر میدن یکم تحقیق کنن
پاسخ : دوست خوبم ممنون از دیدگاه جنابعالی ،
در مورد مطلبی که به عنوان بیوگرافی نمایندگان فرستاده بودید ،ما تمامی مطالبی که در اختیار داشتیم منتشر کردیم اگر مطلب جدیدی دارید بفرستید انتشار دهیم .
نويسنده ديدگاه :

hasan

1393/12/16 ، 14:03
سلام خدمت شما.
اولا بهتر است اطلاعاتی از کارهائی که در زمان هر نمایندگی هر کدام از این آقایان انجام شده را بصورت واضح و شفاف و بدون غرض ورزی در سایت قرار دهید بعد اقدام به نظر سنجی نمائید.
با احترام نسب به تمام نمایندگان ادوار مجلس این نکات را یاد آور میشود که آقای بیمقدار متاسفانه سعی داشتند که خدماتی ارائه نمایند اما با ایجادیک شرایط خاص و یک نوع استعماری که ایجاد کردند جو منفی رو حاکم کردند و با ایجاد یک شرایط نابرابر در دور دوم مجددا نام ایشان از صندوقها بیرون آمد که به یک نمونه ان اشاره میکنم که پیدا شدن صندوقهای رای اصلی از زمینهای برخی کشاورزان که متاسفانه با توجه به همان جو مورد اشاره برای ایشان اتفاق خاصی رخ نداد.اما خوشبختانه مردم در دور سوم متوجه بسیاری از این مسائل شدند و با تغییراتی که به وجود آمد مرحوم قاسمی توانست رای مردم را کسب نماید.خدمت دوستان عرض مینمایم که بسیاری از طرحهایی را که به نام آقای الیاسی خصوصا نوشته میشود غریب به 90درصد انها در زمان آقای قاسمی پیگیری و به تصویب رسید و ایشان پایه گذار بسیاری از اقدامات مهم در منطقه بودند و حتی بنده اطلاع دارم که در دوره بعد از ایشان که بحث معدن پیش آمد ایشان با وجود نداشتن مسئولیت نمایندگی چندین نوبت به مجلس و دولت مراجعه نموده و خواستار جلوگیری از واگذاری معدن بودند که متاسفانه نماینده وقت ورزقان علیرغم حضور در جایگاه نمایندگی نتوانستند کاری از پیش ببرند.البته مطالب بسیار است که سعی میکنم در نوبت های بعد بیشتر آنها را عنوان نمایم.آقایان هر کدام در دوره های خود سعی در انجام کار داشتند که ببایستی نظرات را با در نظر گرفتن شرایط زمانی هر کدام اعلام نمود.یکی از نکاتی که دوستان فراموش کردند در همان دوره سوم بود که رئیس جمهور وقت به منطقه آمدند که همین حضور باعث بسیاری از اقدامات شد شاید اگر نماینده آن دوره در دوره بعد نیز حضور داشت نظرات دوستان بسیار متفاوت تر از الان بود.در خصوص دیگران آقایان در وقت دیگری مطالب را خدمتتان عرض خواهم کرد.بازهم درخواست میکنم اطلاعاتی کامل و خوبی در اختیار خوانندگانتان قرار دهید و بعد اقدام به نظر سنجی نمائید.
پاسخ : با سلام و تشکر از دیدگاه و بازدید جنابعالی
مدیریت سایت از تک تک اسناد و مدارک نمایندگان قبلی و فعلی جهت انتشار استقبال میکند .
موفق باشید
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 20
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,264,104

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.239.11.178 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل