یکشنبه 03 تیر 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


جاده اهر-تبریز

عباس فلاحی باباجان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تبریز با اشاره به اینکه بزرگترین پروژه منطقه ارسباران جاده اهر – تبریز است، افزود: این جاده شاهراهی بین استانهای آذربایجان شرقی و اردبیل و حتی کشورهای همسایه نیز محسوب می شود.

وی به حضور چیت چیان وزیر راه و شهرسازی در منطقه اشاره کرد و گفت: حضور وزیر راه و شهرسازی در منطقه منافع زیادی برای مردم منطقه داشت؛ یکی اینکه اعتباری بالغ بر 24 میلیارد و 500 میلیون تومان بودجه به صورت نقدی و غیر نقدی به جاده اهر – تبریز اختصاص یافت و از طرف دیگر دستور ساخت بیمارستان در شهرستان هریس از سوی وی صادر شد که هفته آینده کلنگ احداث این بیمارستان در هریس به زمین زده خواهد شد.

ایشان به پیگیری جدی قطعه سوم از تبریز تا شهر خواجه نیز اشاره کرد و افزود: با وجود تامین اعتبارات تلاش‌های انجام شده و تعامل لازم با پیمانکاران و مسئولان استانی این مسیر نیز در روند اجرایی سرعت گرفته و با توافقی که انجام شده انتظار داریم در کمترین زمان ممکن بتوانیم این مسیر را نیز تا شهر خواجه به بهره‌برداری برسانیم تا بدین طریق شاهد کاهش قسمتی از تصادفات در مسیرهای یاد شده باشیم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس از واگذاری کمربند شرقی اهر با اعتباری معادل 20 میلیارد ریال شهر که جاده مشکین‌شهر را به جاده کلیبر وصل می‌کند خبر داد و افزود: عملیات اجرایی این پروژه آغاز و در مرحله تجهیز کارگاه است.

وی در مورد کمربندی غربی اهر نیز گفت: قطعه اول اعتبار این پروژه دریافت شده و عملیات این پروژه نیز درحال اجرا است که امیدواریم با مشارکت شهرداری این امر به زودی محقق شده و شاهد قسط فعالیت بیشتر برای رونق منطقه باشیم.


قابل توجه افرادی که بر طبل احداث اتوبان ورزقان - تبریز میکوبند :

در حقیقت کلنگ احداث پروژه اتوبان ورزقان - تبریز در تیر ماه سال 88 توسط مسئولین کشوری ، استانی و نماینده وقت شهرستان ورزقان زده شد و مقرر بود قسمت اعظمی از اعتبار این پروژه توسط مجتمع مس سونگون تامین شود . متاسفانه از سال 91 به بعد شاهد تعلیق این پروژه و به تعطیلی کشیدن آن بودیم، در صورتی که از نماینده محترم شهرستان ورزقان انتظار تخصیص اعتبار از طرف دولت و وزارت راه و شهرسازی(مانند سایر شهرستان ها)و تسریع در عملیات اجرایی این پروژه را داشتیم ولی این امر تا به حال محقق نشده است و عملیاتی که فعلا به کندی در حال انجام است در پی همان تعهد قبلی مجتمع مس سونگون در موقع کلنگ زنی برای اجرای این پروژه میباشد و این موضوع طرح جدیدی نیست.

سخن آخر اینکه که چرا نمایندگان دیگر شهرستان ها میتوانند ولی ما همچنان ناتوانیم !؟؟

 


از کاربران عزیز خواهشمند است نظرات خود پیرامون این موضوع را در ادامه مطلب درج نمایید ...

برای مشاهده مدارک مستند پیرامون این موضوع اینجا کلیک کنید .


کلید واژه ها :
عباس فلاحی باباجان , عباس فلاحی باباجان اهر , عباس فلاحی نماینده اهر , معرفی عباس فلاحی باباجان , بزرگترین پروژه منطقه ارسباران , بزرگترین پروژه ارسباران , پروژه ارسباران , جاده اهر – تبریز , اتوبان اهر – تبریز , اعتبار جاده اهر - تبریز , بیمارستان شهرستان هریس , اتوبان ورزقان - تبریز , اتوبان تبریز-ورزقان , جاده ورزقان - تبریز , باشگاه خبرنگاران تبریز , پروژه اتوبان ورزقان - تبریز , عملیات اجرایی جاده ورزقان-تبریز , شهرستان ورزقان , مجتمع مس سونگون , ورزقان نیوز ,
ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

از دلسوزان ورزقان

1393/08/11 ، 21:04
مطالعه اتوبان آغابابا خاروانا نوردوز سال 89 به صورت راه اصلی به مشاور راهور ایران ابلاغ شد بعد با پیگیری آقای علیزاده و حمایت آقای دکتر منادی در انتهای سال چون ردیف اعتباری نداشت در قالب اتوبان ارمنستان تصویب شد و به مشاور طرح در چارچوب اتوبان ابلاغ شد طرح از سال 89 مطالعه و تصویب شده است قرار شده بود جهت اجرا سونگون پیشقدم شود ولی معلوم نشد چرا طرح اجرا نشد شاید آقای علیزاده زیر بار بعضی خواسته ها نرفت نمیدانم خدا میداند ولی بنر زدن و بر باد دادن تلاش قبلی ها و مغالطه کاری بیهوده است
پاسخ : تشکر از نظر جنابعالی
نويسنده ديدگاه :

جعفر

1393/05/14 ، 13:14
نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی امروز در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهارداشت:متأسفانه دولت تاکنون هیچ گونه اقدامی در خصوص احداث راه های بین شهری از جمله ساخت بزرگراه انجام نداده است.
* یکی نیس بپرسه پس تو چیکاره بودی این وسط ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ : تشکر از بازدید جنابعالی
نويسنده ديدگاه :

دوست

1393/05/11 ، 13:46
بالاخره این کار بزرگ راه ورزقان و خواجه به نام دهقانی درتاریخ ورزقان ثبت شده است زیرا نماینده قبلی ما فقط درطول دوران نمایندگی خود فقط سیصد هزار میلیون تومان اعتبار گرفت ولی دهقانی سیصدوشصت میلیارد تومان اعتبار گرفته !!!!!
پاسخ : با تشکر از نظر جنابعالی ،

این مطلب را در نظر داشته باشد مدت زمان نمایندگی نماینده قبلی به لطف برخی افراد فقط 2 سال بود ،دوم اینکه تا آنجایی که ما از نمایندگان استان و هیئت رئیسه مجلس پیگیر این موضوع هستیم پروژه اتوبان ورزقان-تبریز از طرح ملی (که در زمان نماینده قیلی تصویب شده بود) به طرح استانی تبدیل شده است و این یعنی عدم اولویت این پروژه برای احداث و اینکه اعتبار یاد شده از محل در آمدهای مس میباشد .حال اینکه میتوانستیم اعتبار این پروژه را از محل بودجه ملی و دولت تامین کنیم تا درآمدهای مجتمع مس در دیگر پروژه های عمرانی منطقه استفاده شود و شاهد پیشرفت چشمگیر منطفه محروممان باشیم.
نويسنده ديدگاه :

همشهري

1393/05/10 ، 9:26
اميدواريم در انتخابات آينده مردم شريف و دوست داشتني شهرستان ورزقان حساب شده و از روي آگاهي رأي بدهند تا افراد لايق و شايسته و در شأن مردم به مجلس راه يابند و برادران و پسرخاله ها و پسرعموها مانند ظروف نشسته و استخوان...... خورده خودنمايي نكنند و باعث حيف و ميل اموال عمومي جهت خوشنامي ......... استفاده نكنند!!!!
پاسخ : ممنون از نظر همشهری
نويسنده ديدگاه :

جمعی از اهای ورزقان

1393/05/09 ، 23:53
با سلام خدمت مدیر سایت
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز جناب آقای مهندس رضا علیزاده ضمن تشکر وقدردانی از تلاش های شما در دوره نمایندگی آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون در خدمت به اسلام ، مسلمین ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و سربلند شهرستان ورزقان را داریم
جمعی از اهای ورزقان
پاسخ : از بازدید و نظر لطف جنابعالی نهایت تشکر را داریم
نويسنده ديدگاه :

قره داغي

1393/05/09 ، 0:32
باسلام و تشكر: از نوشتن حقايق بسيار سپاسگزارم و اميدوارم در تمامي زمينه ها نوشتن حقیقت را ادامه دهید، شامل سوابق روند راه و تعطيلي معدن و سدها و استخدام هاي فاميلي و برادران مسن وبي سواد در معدن و دخالت درمناقصه ها و اجراي پروژه ها و انتصاب مديران ضعيف و ناكارآمد و...... و گشودن وبلاگهاي استيجاري و ........ و بنربازي هاي بي مورد و ارائه دروس دانشگاهها به افراد خودي و بي سواد و اخراج اساتيد باسواد و خوشنام و فشار به مديران منطقه به انحاء مختلف وووووووووووووووو
نويسنده ديدگاه :

اصلاح طلب

1393/05/08 ، 22:12
سلام و ارادت، یکی از روحانیون همفکرمادرانتخابات آتی مجلس شورای اسلامی در ورزقان وخاروانا کاندیدا خواهند شد وپروزه حذف دهقانی نماینده فعلی دربرنامه های ایشان خواهد بود که امروز درجمع دیزماریهای مقیم تبریز گفته الا ولابد این به ضرر منطقه است باید همه کاندیداها جمع وحذف این خودکم بین اقدام شود لطفا نشر دهید باتشکر از نوشته های حقیقتتون
نويسنده ديدگاه :

اگاه

1393/05/08 ، 17:45
راهسازي به طرح هاي مطالعاتي چندين ماهه و چندين ساله نياز دارد كه توسط نمايندگان قبلي در طول اين مدت صورت گرفته است
پاسخ : با تشکر از بازدید جنابعالی ،مطلب ما نیز بر همین اساس میباشد .
نويسنده ديدگاه :

نادری

1393/05/08 ، 12:55
یاشاسیز استاد عبدالله زاده که واقعیت رو فرمودیدشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک
پاسخ : نهایت تشکر از جنابعالی را داریم
نويسنده ديدگاه :

جمعی از اهای ورزقان

1393/05/08 ، 12:33
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز جناب آقای مهندس رضا علیزاده ضمن تشکر وقدردانی از تلاش های شما در دوره نمایندگی آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون در خدمت به اسلام ، مسلمین ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و سربلند شهرستان ورزقان را داریم
پاسخ : از بازدید و نظر لطف جنابعالی نهایت تشکر را داریم
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 8
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,380,779

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.83.14 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل