جمعه 03 بهمن 1399

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

50001333334389

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


سخني با نماينده شهرستان ورزقـان در مجلس نهم

در ابتدا جا دارد بگويم كه از شكل گيري فضاي مجازي نقادانه در وبلاگ هاي ورزقاني در ايام تبليغات انتخاباتي بسيار خوشحال شدم. فضايي كه در آن علي رغم برخي تندروي ها مي شد نور اميد تحمل مخالف و رعايت آداب رقابت را ديد.

حضور آقايان الياسي و عليزاده ( نمايندگان سابق و فعلي شهرستان ورزقان در مجلس ) مي توانست كار را بر شما سخت كند كه حضور آن ها ممكن نشد. تو ماندي و رقبايي كه احساس مي شد ياراي رقابت با شما را ندارند. حالا شما كم كم آماده مي شوي كه بر كرسي ديار قهرمان خيز و عالم پرور ورزقان در مجلس نهم جلوس نمايي و تمامي اين منطقه را براي چهار سال نمايندگي كني.

ورزقان علي رغم پيشنه ي تاريخي درخشان و علي رغم برخورداري از منابع و استعدادهاي طبيعي متعدد، همپاي ديگر نقاط استان پيش نرفته است. 

معتقدم جوانان تحصيل كرده ي ورزقاني از نمايندگان خود بسيار جلوتر بوده اند و اين هوش و حواس را براي نمونه در برداشته شدن تنديس « غاز » از ميدان ورودي ورزقان و برخاستن تنديس ستارخان شاهد بوديم. مسئله اي كه كوچك ترين واكنش و تحركي از سوي نماينده ي منطقه ايجاد نكرد.

بزرگراه تبريز ـ ارمنستان از حوزه ي انتخابيه ي شما خواهد گذشت و تحول قابل توجهي در اين منطقه ايجاد خواهد كرد به ويژه اين كه نمايندگان تبريز نيز به اين پروژه علاقه مند هستند. مس سونگون علي رغم چندين بار كلنگ زني و وعده و وعيد هنوز گل نكرده است  و حرف و حديث ها و اخبار نگران كننده اي از وضعيت محيط زيست در آن حوالي به گوش مي رسد. مطمئن بايد بود كه ورزقان بدون حفاظت از جنگل ها و مواريث تاريخي اش آباد نمي شود. نمايندگان تبريز و مسئولان استاني نيز به سونگون علاقه مند هستند و سونگون را نيز نمايندگي مي كنند و اين كار شما را بايد قدري آسان نمايد.

شما بايد كمك كنيد تا ورزقان براي رشد و توسعه ي خود برنامه داشته باشد. شما بايد تمام زواياي اقتصادي، سياسي، فرهنگي و اجتماعي و حتي تاريخ و هنر و ادبيات منطقه را نمايندگي كنيد و در اين مهم نياز شديد به مشاوران قوي داريد. شما كه فقط نماينده ي مشكل بيكاري و فقر مالي منطقه نيستيد، شما بايد همه ي داشته هاي منطقه را نمايندگي كنيد. نسبت به هر آن چه از نياكان مان به ارث رسيده، مسئول هستيم و شما مسئوليت تان بزرگ است.

* اسفند 1390


رفتارهای عجیب شهروندان، رفتارهایی که باعث شده شهرشان معروف شود و به سر زبان‌ها بیفتد. در این صفحه برایتان از شهر بی‌دخانیات و بی‌چراغ قرمز می‌گوییم و همچنین از شهرهای عجیب‌تری که گورستان، کوچه و گدا ندارند.

پاوه
شهری بی چراغ قرمز
 
در شهرستان پاوه تابه‌حال هیچ راننده خودرو و هیچ عابر پیاده‌ای، پشت چراغ قرمز توقف نکرده است! البته اینطور هم نیست که این شهر بدون ترافیک باشد، ترافیک اینجا هم هست اما مشکلاتی باعث شده که در این شهر چراغ راهنمایی رانندگی نصب نشود. یکی از دلایل اصلی عدم نصب چراغ راهنمایی و رانندگی نبود زمین مسطح در تقاطع خیابان‌های این شهر است که آن هم به ویژگی خاص جغرافیایی این منطقه و شیب زیاد دامنه کوه‌های آن برمی‌گردد.

پاوه

پاوه یک شهر کاملا پلکانی است. البته با وجود نبود چراغ قرمز، آمار تصادفات در این شهر بسیار اندک است چرا که نبود چراغ راهنما در این شهر باعث شده که مردم حق تقدم را به دقت رعایت کنند به‌طوری که جای خالی چراغ‌های قرمز در این شهر حس نمی‌شود.

بقیه در ادامه مطلب ...

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام

تبریز 2018

آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 3
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 3,728,320

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

54.85.57.0 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل