سه شنبه 28 فروردین 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


تغييري که ۲۴ ساعت دوام نيافت و نتيجه عکس داد !

 
 باشگاه مس سونگون ورزقان

طبق گزارشات واصله از جریانات اخیر مدیریت باشگاه مس سـونگون، عناوین و سوالات ذیل قابل توجه میباشد :

* آقای مختاری مدیرعامل باشگاه نیستند و فقط سرپرست باشگاه مس سـونگون در منطقه هستند. (1)

* بر اساس بند دوم حکم اخیر رییس هیئت مدیره صنایع ملی مس، مدیرعاملی حامد نجفی پابرجاست. (2)

* بر اساس بنده اول همان حکم؛ مدیریت تیم فوتسال مس سـونگون را نیز حامد نجفی عهده دار میباشند. (قابل ذکر است تیم داری اصلی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سـونگون فعلا در رشته فوتسال بوده که مدیریت آن به آقای نجفی واگذار شده است.) (3)

* با عناوین فوق آیا برگزاری مراسم معارفه آقای مختاری و  برکناری حامد نجفی با حضور نماینده ورزقان و تکذیب فوری آن از سوی مهندس کرباسیان در شان شهرستان ورزقـان بوده و آبروریزی نمیباشد؟؟؟ (4)

* پیرو تشکیل شرکت مس آذربایجان ، اسم باشگاه مس آذربایجان نیز شنیده شد!!! ( آیا این همان استقلال مس سونگون و مدیریت ورزقان بر باشگاه است!!!!؟؟؟ ) (5)

* حامد نجفی خطاب به اظهارات نماینده ورزقان: من ایشان را در سطحی نمی‌بینم که به ایشان پاسخ بدهم و شأن خودم را بیش‌تر از آن می‌دانم که به چنین اظهاراتی واکنش نشان بدهم. (6)

* مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون خطاب به اظهارات الهوردی دهقانی: واقعاً جای سؤال است که چرا برخی نفرات عرصه ورزش را فدای خواسته‌ها و اهداف شخصی خود کرده و برای دست یافتن به اهدافشان و دلسوز نشان دادن خود در بین مردم، به هر کاری دست می‌زنند و از تهمت و ناروا گفتن به هرکسی، ترسی ندارند. (7)

«« متن کامل مصاحبه ها را در ادامه مطلب همراه ما باشید »»

 

 

مدیرعامل باشگاه مس سونگون با اشاره به نامه اخیر شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: بر اساس بند اول این نامه، آقای مختاری فقط سرپرست باشگاه در منطقه هستند و بر اساس بند دوم آن حکم مدیرعاملی بنده پابرجاست.

حامد نجفی - مس سونگون

حامد نجفی درباره اظهارات مختاری مدیرعامل جدید باشگاه مس سونگون مبنی بر بی‌اطلاعی از بازگشت مجدد وی به این باشگاه، اظهار داشت: آقای مختاری مدیرعامل باشگاه نیستند بلکه به‌عنوان سرپرست باشگاه مس سونگون در منطقه ورزقان منصوب‌ شده‌اند و قرار هم نیست نامه‌ای به ایشان ارسال شود.

وی افزود: دیروز نامه‌ای با امضای آقای مهدی کرباسیان به شماره 9191/94 و تاریخ 94/9/10 خطاب به آقای حاجی آقازاده عضو هیئت‌مدیره شرکت ملی مس و مدیرعامل شرکت مس آذربایجان به دست ما رسید با این مضمون که تیم فوتسال باشگاه با توجه به وضعیت مناسب در لیگ و اهمیتی که برای مردم شریف تبریز و آذربایجان دارد، تا پایان فصل به نحوی مدیریت شود که وضعیت تیم به هم نخورد و تا آخر سال جاری با سرپرستی و مدیریت حامد نجفی ادامه دهد و در پایان فصل لیگ برتر فوتسال، تصمیم لازم اتخاذ شود.

نجفی در پاسخ به این سؤال که آیا این حکم، تنها شامل سرپرستی تیم فوتسال می‌شود یا همه امور مدیریتی باشگاه را در برمی‌گیرد، گفت: این نامه 2 بند دارد که در بند دوم، مطالبی که گفتم قید شده و در بند نخست نوشته‌ شده است که بر اساس سیاست‌های ابلاغی طی نامه مورخه 94/8/24 مدیریت باشگاه مس سونگون ورزقان در منطقه و نه استان، با سرپرستی فرد منتخب هیئت‌مدیره به فعالیت خود ادامه دهد و مسیر قانونی را طی کند.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون خاطرنشان کرد: بر اساس بند اول این نامه، آقای مختاری فقط سرپرست باشگاه در منطقه هستند و بر اساس بند دوم حکم مدیرعاملی بنده پابرجاست. یعنی ما با منطقه کاری نداریم و در واقع مس آذربایجان هستیم و آن‌ها هم مس سونگون.

وی تصریح کرد: از این‌ پس این 2 باشگاه با تشکیلات و ساختار مجزا فعالیت می‌کنند و هرکدام مستقل از یکدیگر هستند.

نجفی در واکنش به اظهارات اخیر نماینده مردم ورزقان مبنی بر اینکه مدیریت باشگاه مس 2 میلیارد پول را در تیم فوتسال حیف‌ومیل می‌کرد و توجهی به منطقه ورزقان نداشت، گفت: من ایشان را در سطحی نمی‌بینم که به ایشان پاسخ بدهم و شأن خودم را بیش‌تر از آن می‌دانم که به چنین اظهاراتی واکنش نشان بدهم.


 

مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون گفت: امیدوارم با حاکم شدن ثبات مدیرتی در باشگاه مس، آقای نجفی به کار خود ادامه دهند و برخی نفرات عرصه ورزش را فدای خواسته‌ها و اهداف شخصی خود نکنند.

علی‌اصغر حسن خانی

علی‌اصغر حسن خانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، درباره اظهارات اخیر دهقانی نماینده مردم ورزقان در مجلس مبنی بر انتخاب دیکتاتورمعابانه وی به‌عنوان مدیرعامل باشگاه مس سونگون در سال 91 اظهار داشت: واقعاً جای سؤال است که چرا عده‌ای برای دست یافتن به اهدافشان و دلسوز نشان دادن خود در بین مردم، به هر کاری دست می‌زنند و از تهمت و ناروا گفتن به هرکسی، ترسی ندارند.

وی افزود: ایشان نماینده مردم یک منطقه هستند و به لحاظ جایگاهی که دارند از برخی مصونیت‌ها برخوردارند و احترامشان نیز واجب است ولی این دلیل نمی‌شود که ما به خاطر جایگاهی که داریم به بقیه تهمت بزنیم.

مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون تأکید کرد: آقای دهقانی گفته‌اند که بنده دیکتاتورمعابانه به‌عنوان مدیرعامل باشگاه مس سونگون انتخاب شده‌ام درحالی‌که من نزدیک 20 سال است در ورزش کشور فعالیت دارم و مطمئن باشید هیچ‌گاه یک فرد ورزشی، دیکتاتور معابانه عمل نمی‌کند بلکه متکی بر تجربیات و توانایی‌های خود است.

حسن خانی در واکنش به صحبت‌های دهقانی مبنی بر دریافت مبالغ کلان و نیز خریدوفروش بازیکن در تیم فوتبال مس سونگون، اظهار داشت: خدا را شاهد می‌گیرم که در طول مدت مدیریتم در باشگاه مس، هیچ مبلغ اضافی به‌غیراز حقوق ماهانه‌ام دریافت نکردم و پس از ترک باشگاه نیز خودرو، لپ‌تاپ، اسناد و اوراق و حتی سربرگ‌های متعلق به باشگاه را به‌طور کامل تحویل دادم.

وی افزود: نباید برای رسیدن به اهدافمان به هر کار ناپسندی متوسل شویم چراکه کسی با این روش‌ها نه به جایی رسیده است و نه خواهد رسید بلکه همگی روزی باید نزد خدا در برابر کارهایی که انجام داده‌ایم پاسخ دهیم.

مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون درباره تغییرات مدیریتی رخ‌داده در این باشگاه، گفت: روزی که آقای نجفی مدیرعامل باشگاه مس سونگون شدند، آرزو کردم تا ایشان برای مدت طولانی در سمت خود باقی بمانند تا باشگاه را به اهداف و جایگاه درخور شان آن برسانند چراکه یکی از مسائلی که می‌تواند موجب موفقیت یک باشگاه شود ثبات مدیریتی است.

حسن خانی خاطرنشان کرد: امیدوارم این اتفاقاتی که اخیراً در باشگاه رخ‌داده است حل‌وفصل شود تا چنین مسائل حاشیه‌ای باعث نشود که جایگاه مطلوب تیم فوتسال مس سونگون در لیگ برتر از دست برود.

وی افزود: به‌عنوان کسی که مدت‌ها در باشگاه مس سونگون مدیریت و فعالیت کرده‌ام، دوست دارم تیم فوتسال مس به قهرمانی لیگ برتر برسد و با حاکم شدن ثبات مدیرتی در باشگاه، آقای نجفی نیز به کار خود ادامه دهند و برخی نفرات عرصه ورزش را فدای خواسته‌ها و اهداف شخصی خود نکنند.

 


منابع :

(0) عنوان مطلب: http://goo.gl/dCzBYU

(1) و (2) و (3) و (5) و (6) مصاحبه حامد نجفی: http://goo.gl/MEhBZm

(4) گزارش مراسم تودیع و معارفه: http://goo.gl/65fR6A

و تکذیب آن از سوی مهندس کرباسیان: http://goo.gl/dCzBYU

(7)مصاحبه علی‌اصغر حسن خانی http://goo.gl/sXIIx4

 


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

سیه کلان

1394/10/09 ، 19:59
واقعا متاسفم ................
پاسخ : بله دوست عزیز جای بسیار تاسف است که در یک برهه زمانی که یک تیم دارد نتیجه میگیرد به خاطر بحث های سیاسی و تبلیغات انتخاباتی دست به تغیبر مدیر عامل بزنیم.
نويسنده ديدگاه :

فرخ

1394/10/07 ، 0:06
شما فقط کارتان رسیدگی وپیگیری به امورات نماینده مردم یک منطقه است ......
نويسنده ديدگاه :

محمد

1394/09/16 ، 14:41
یاشاسین مهندس عليزاده
نويسنده ديدگاه :

آگاه

1394/09/16 ، 13:49
آقاي دانشجو اگه شما دانشجو بودين اعطلاف رو به اين صورت مي نوشتين (ائتلاف)
(البته مقصّر دانشگاه آزاد است كه همه دانشجو شدن و ائتلاف را اعطلاف مي نويسند!!!!!)
نويسنده ديدگاه :

خلیلی

1394/09/15 ، 22:50
بإسلام لطفاً زندگی نامه وهراطلاعاتی که درمورد بنده درسایتتان قرار داده بودید حذف بفرمایید
ممنونم از لطفتان موفق باشید
باتشکر خلیلی
پاسخ : با سلام متقابل،
درخواستتان اعمال شد.
در پناه حق
نويسنده ديدگاه :

دانشجو

1394/09/15 ، 20:51
در جوابیه آگاه
بردار عزیز شما که طرف دآر آقای الیاسی که میگید در نبود علیزاده با طرف داران علیزاده اعطلاف خواهید خیلی خوش خیالید چون هیچ طرف داره علیزاده به ا........ رای نمیده مطمئن باشید
نويسنده ديدگاه :

آگاه

1394/09/14 ، 15:29
آقاي ورزقانلي عزيز ما طرفداران آقايان عليزاده و الياسي تصميم گرفته ايم كه اگر هر دو بزرگوار مشكل صلاحيتي از طرف شوراي محترم نگهبان نداشته باشند به رقابت خواهيم پرداخت در غير اينصورت اگر يكي از آنها رد صلاحيت شوند از نفر دومي ( عليزاده يا الياسي) با تمام توان حمايت كرده و به مجلس خواهيم فرستاد. و اگر خداي ناكرده هر دو بزرگوار رد صلاحيت شوند از نفر سومي حمايت خواهيم كرد هر چند سنگ و آجر باشد!!
ضمنا" دهقان هم با توجه به اتفاقات پيشين منطقه وضعيتي شبيه به اكبرزاده خواهند داشت كه البته اكبرزاده هزار مرتبه بهتر و لايق تر از دهقاني است كه از لحاظ فكر و انديشه و سواد و مردمداري و روابط اجتماعي و ... قابل مقايسه نيستند ولي احتمالا" از نظر پاره اي مسايل وجه اشتراك داشته باشند كه آنهم در ماه آينده مشخص خواهد شد خلاصه كلام ديگر مجلس جاي دهقان نيست و در خواب و خيال هم نخواهد ديد كه شانس يكبار در آدمي را مي زند اگر درك و فهم كافي داشته بود هرگز بي آبرو و در به در نمي گرديد!!
نويسنده ديدگاه :

ورزقاني

1394/09/14 ، 15:10
دهقان را از بي كسي به مجلس فرستاديم و انتظاري بيش از اين نداريم و هر چه بي آبرويي كند عيبي نيست كه ظرفيت اش چنان است و بايد براي مجلس دهم حساب شده رأي دهيم و هر كسي را به مجلس نفرستيم كه ورزقان جاي آزمايش و خطا نيست بلكه ......... لازم است تا امتيازات از دست رفته را از استان و كشور بگيرد و آقاي دهقان به خاطر مديريت يك مدرسه 20 سال به دنبال الياسي بود كه لياقت مديريت مدرسه را هم نداشت و در نبود رقيب و دروازه خالي به واگذاري سونگون و از دست دادن طرح هاي ملي پرداخت.
نويسنده ديدگاه :

مطلع

1394/09/14 ، 13:43
همه میدونن که این حرکات و دلسوز نشان دادن د.......نی در نزدیکی انتخابات فقط برای گول زدن مردم و فریب میباشد
پاسخ : تشکر از دیدگاه جناب آقای مطلع
نويسنده ديدگاه :

حسن زاده

1394/09/14 ، 13:20
حق به حقدار رسید
واقعا نجفی مدیر توانمند وبا لیاقت و جوان است که نا کنون با انرژی تحسین برانگیزش تیم مقتدری را ساخته را راهی مسابقات کرده و انصافا هم نتایج خوبی گرفته ضمن تبریک به ایشان در ادامه راهش آرزوی موفقیت و کوری چشم دشمنانش را دارم
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 8
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,136,588

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.233.242.67 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل