یکشنبه 03 تیر 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


کاندیداهای مطرح شورای شهر تـبریز

(پنجمین دوره انتخابات شورای شهر- اردیبهشت 1396)

فرخ عبداله زاده - نامزد پنجمین دوره انتخابات شواری شهر تبریز

 

آرمان تبریز: مهندس فرخ عبداله زاده فرزند خلف ارسباران با حضور درستاد انتخابات فرمانداریتبریز برای پنجمین دوره شوراهای اسلامی ثبت نام کرد .

به گزارش آرمان تبریز، عبداله زاده از مدیران سرشناس منطقه ارسباران می باشد که در بین مردم منطقه و استان به خوش نامی مشهورمی باشد .

لیست کامل را در ادامه مطلب مشاهده نمایید

مختصری از سوابق مهندس فرخ عبداله زاده

 

بر اساس حروف الفبا به شرح زیر میباشد:

 

 

 1- اسوتچی محمد حسین: عضو چند دوره شورای شهر تبریز هم اکنون در کمیسیون پیگیری مصوبات شورا مشغول است. مطالبه و دست نوشته‌های اسوتچی در شورای شهر تبریز برای پیگیری حقوق کارگران شهرداری و برخی انتقادات تند وی به نحوه اداره شورای شهر و شهردار از جمله حواشی دوره چهارم نمایندگی وی بوده است.

 

 

 5- اکبرنژاد شکور: نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی که از اعضای اصلی شورای اصلاح‌طلبان استان است. صلاحیت اکبرنژاد در دوره دهم مجلس  شورای اسلامی رد شد. او این روزها خود را برای رقابت در شورای شهر تبریز آماده می‌کند.

 

 

 3- امامی قادر: شهردار سابق منطقه 4 تبریز که از مقبولیت مردمی نیز برخوردار است. وی برای شرکت در انتخابات شورای شهر از سمت خود استعفا داده است.

 

 

 4- امیرحقیان داود: او هم‌اکنون عضو شورای شهر و رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت و پیگیری شورای اسلامی می‌باشد. او یکی از منتقدین اصلی شهردار است.

 

 

 

 5- ایران آهور: بانوی کم حاشیه شورای چهارم تبریز و عضو کمیسیون عمران و توسعه شهری و کمیسیون خدمات شهری که چند باری نیز سودای حضور در مجلس شورای اسلامی را نیز در سر داشته است. وی در دور اول شورای شهر تبریز نیز توانست جزو نفرات برتری باشد که به پارلمان محلی راه یافتند.

 

 

 

 6- ایرجیان محمد: دکترای اروتوپدی و مسئول بسیج جامعه پزشکی استان.

 

 

 

 

 7- آصفی نازیلا : آصفی از ردصلاحیت شدگان دوره دهم مجلس و یکی از افراد اصلاح‌طلب استان می‌باشد.

 

 

 

 8- بابایی اقدم فریدون: یکی از اعضای شورای شهر تبریز که تقریبا اکثر محلات تبریز را از نزدیک دیده است. بابایی اقدم در تدوین طرح جامع تبریز نقش بسزایی داشت. وی انتخابات در دوره چهارم شورای به عنوان نفر آخر انتخاب شده بود اما اقدامات او در زمینه های مختلف و کسب مقبولیت نسبی، او را یکی از چهره‌های مطرح و شاخص برای رقابت در انتخابات دور پنجم کرده است. بابایی اقدم با ایرج شهین باهر ارتباط بسیار نزدیکی دارد.

 


ساماندهی #حاشیه_نشینی با #مدیریت_جهادی"

لیست بزرگ "ساماندهی #حاشیه_نشینی با #مدیریت_جهادی" برای انتخابات #شورای_شهر_تبریز مشخص شد.
بر این اساس:
#علی_آجودان_زاده
#فریدون_بابایی_اقدم
#نسرین_پیرسمساری
#حجت_الاسلام_محمود_هادی
#ایرج_شهین_باهر
#روح_الله_جهانگیری
#محرم_محمدزاده
#فرخ_عبدالله_زاده
#احد_محمودی
#محمدتقی_ملکی_سعدآباد
#مقصود_احمدخانلو
#علی_اسلامی
#حسین_پوران
اعضای لیست ساماندهی حاشیه نشینان با مدیریت جهادی خواهند بود.

بر این اساس این لیست فارغ از جناح بندی های سیاسی و اقلیت و اکثریت رایجی که در شورای شهر تبریز وجود دارد با هدف مشترکی مبنی بر حل جهادی مشکلات حاشیه نشینان شروع به کار کرده است


 

 

 9-پیرسمساری نسرین: معاون سابق استاندار در امور زنان و از چهره‌های اصولگرای استان و مسئول فعلی جمعیت زنان فرهیخته در آذربایجان شرقی.

 

 

 

 10-جاویدان لیلا: معاون امور بانوان مدیرکل ورزش و جوانان استان و از افراد شاخص اصلاح‌طلب.

 

 

انتخابات شورای شهر تبریز

 

 

 11- چمنی اسماعیل: وی تا سال آخر شورای چهارم نایب رئیس این شورا بود اما مدتی پیش به ریاست کمیسیون سرمایه گذاری درآمد و پس از این انتصاب به  صف منتقدین نجفی، شهردار تبریز پیوست. چمنی در انتخابات دور چهارم آرای قابل ملاحظه‌ای به دست آورد و به دلیل تجارت در صنعت فرش و قالی از مقبولیت بالایی در این صنف برخوردار است.

                                                                                                                                                                                                                                                         

 12-حاجی‌زاده سعید: حاجی زاده قبل از شورا، گوینده اخبار ورزشی استان بود و یکی از دلایل موفقیت در انتخابات شورای چهارم را نیز باید معروف بودن او به  واسطه گویندگی خبر جستجو کرد. وی برای ثبت نام در انتخابات دور پنجم با همسر خود در فرمانداری حاضر شده بود. انتخاب او در دور چهارم، سودای شورای شهر  را بر سر بسیاری از همکارنش در صدا و سیما انداخته است.

 

 

 13- حجت‌الاسلام هاشمی سیدصالح: وی یکی از اعضای شورای سوم شهر تبریز بود و ریاست کمیسیون فرهنگی شورای سوم را نیز برعهده  داشت. هاشمی برای مجلس شورای اسلامی نیز کاندیدا شده بود اما نتوانست در آن حضور یابد.

 

 

 14- حجت السلام بجانی روح ا...: دبیر شورای هماهنگی حزب الله در تبریز.

 

 

 

 15- حسین‌زاده دلیر کریم: رئیس شورای اول شهر تبریز و یکی از مهندسین نمونه شهری که با رد صلاحیتش در دور دهم مجلس از شرکت در این انتخابات بازماند.

 

ائتلاف بزرگ فرزانگان قره داغ

 

 16- دبیری شهرام: رئیس فعلی شورای شهر تبریز و پزشک طب هسته‌ای است. وی یکی از سهام داران اصلی بیمارستان بین المللی(ولیعصر تبریز) و صاحب باشگاه ورزشی دبیری است. او یکی از مدعیان اصلی منتخب اول مردم تبریز به شمار می‌رود.

 

 

 17- رمضانی محمدابراهیم: معاون سابق برنامه ریزی و توسعه شهرداری که برای شرکت در انتخابات از سمت خود استعفا داده است. وی از اثرگذاری قابل توجهی در مجموعه شهرداری تبریز برخوردار بود.

 

 

 18- شاملی عباس : مدیر کل سابق روابط عمومی شهرداری تبریز.

 

 

 

 19- شاهدی نصرت: از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب استان است و یکی از افراد اصلی شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان آذربایجان‌شرقی می‌باشد.

 

 

 

 20- شهین باهر ایرج: وی به عنوان یکی از چهره‌های شاخص عمرانی تبریز معروف است. از مقبولیت نسبتا خوبی در بین مهندسان برخوردار است و به شدت با  فریدون بابایی اقدم همراه و همدم است به طوری که اغلب آنها را برادر خونی یکدیگر خطاب می‌کنند.

 

 

 21- شیاری علی: داماد محمد حسین فرهنگی نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و رکورد دار درگیری لفظی با شهرام دبیری است. او از منتقدین جدی  شهردار تبریز است. شیاری در انتخابات مجلس دهم سودای بهارستان را در سر می‌پروراند اما با وجود هزینه نتوانست نظر مردم مرند را به خود جلب کند و پس از شکست، مجددا به شورای شهر بازگشت.

 

فرخ عبداله زاده

 22- عبدالله زاده فرخ: از دیگر کاندیداهایی که در میان ارسبارانی های تبریز دارای رای قابل توجه و قابل اعتنایی است، فرخ عبدالله زاده است. او در بین محلات شمال شهر و در مناطق ۱۰ و ۱۱ شهر تبریز دارای بدنه رای نسبتا خوبی است. عبدالله زاده اصالتا از شهرستان ورزقان و برای حدود ۳ سال، ریاست اداره میراث فرهنگی شهرستان ورزقان را بر عهده داشت و بدنه رای خود را در میان قره داغی ها (ارسبارانی های) تبریز می بیند.

 

http://up.abdolahzadeh.ir/view/2185575/6551047542.jpeg


 

 

 23- لطیفی لطیف: از شخصیت‌های مورد حمایت اصولگرایان که در لیست این جبهه برای انتخابات مجلس دهم نیز قرار داده شد اما نتوانست به مجلس راه  یابد.

 

 

 24- محدث سعید: عضو فعلی شورای شهر و یکی از چهره های تاثیر گذار در شهرداری و شخص صادق نجفی. اغلب افراد مرتبط با شورا و شهرداری وی را شهردار در سایه تبریز می‌دانند.

 

 

 25- محرم‌زاده محرم: وی نیز یکی از شخصیت‌های مجری و طنزپرداز صدا و سیماست که در دوره دهم مجلس قصد شرکت در انتخابات را داشت اما با عدم  احراز صلاحیت مواجه شد. هرچند شانس وی برای مجلس به دلیل ارتباط تنگاتنگ با روستاییان و محبوبیت دربین این افراد زیاد بود اما درصورت کسب صلاحیت یکی از افراد پرشانس برای شورای پنجم خواهد بود. وی در انتخابات مجلس دهم خود را منتسب به جریان اصولگرایی می‌دانست.

 

 

 26- محمد‌قلیزاده فرج: وی از رقبای صادق نجفی برای تصدی شهرداری تبریز بود که در این امر ناکام ماند و خود را برای انتخابات شورای شهر آماده می‌کند.

 

 

 

 27- مدبر جعفر: عضو هیئت رئیسه شورا که نه حامی شهردار است و نه منتقد.

 

 

 28- مونسی مهدی: او از مجریان اخبار شبکه سهند است. مونسی مانند همکار سابق خود (حاجی زاده) در فکر راه یابی به شورای پنجم است و باید دید آیا در  این دوره اقبال مردمی به سمت افراد معروف بازهم جلب خواهد شد یا نه.

 

 

 

 29- نوای باغبان علیرضا: از رزمندگان دفاع مقدس که اکنون با وجود رقبای بسیار زیاد، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه می‌باشد.

 

 

 

 30- نیکو خصلت سعید: از چهره‌های شاخص ورزشی استان است و در انتخابات مجلس دهم تلاش فراوانی را برای حضور در لیست امید انجام داد اما با عدم توجه  شورای اصلاح‌طلبان، به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرد. نیکو خصلت هنگام ثبت نام به‌همراه جمعی از اصلاح‌طلبان در فرمانداری حاضر شد. وی توانست در انتخابات مجلس دهم بیش از 22 هزار رای را به خود اختصاص دهد.

کاندیداهای مطرح شورای شهر تبریز

---- مشاهده 39 نفر از کاندیداهای مطرح تـبریز(از دید تبریزبیدار) ----


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

ناصر

1396/02/24 ، 15:08
با انتخابی آگاهانه، سعی کنیم افرادی متخصص و متعهد را برای شورای پنجم انتخاب نمائیم. تبریز لایق شایسته ترین هاست.
شهروند محترم در شهر آباد: مهندس فرخ عبداله زاده کد انتخاباتی 2196
نويسنده ديدگاه :

صمدی

1396/02/23 ، 16:49
یاشاسین عزیز استادیم مهندس عبدالله زاده
نويسنده ديدگاه :

M

1396/01/22 ، 10:28
من معتقدم فساد موجود و زبانزد که منجر به نارضایتی عام از شهرداری تبریز شده ودرهرکوی وبرزن فاسدان مینامند،ایجاب میکنداز شهردارو شورای شهرفعلی جهت حفظ حیثیت نظام چیزی نماند ومعتقدم قابل دفاع هم اصلا نیستند ومنجربه عصبانیت مردم واتش زیرخاکسترمیشود،انشاا....افراد توانمند وپاکدست بیایند وبی آ برویی خاتمه یابد،این ملت متدین فداکارشایسته بهترینها وپاکدستانندنه ریاکار

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 12
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,380,735

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.83.14 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل