پنجشنبه 24 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


در سفر اخير هيئت دولت به استان، هيچگونه اعتباری به شهرستان ورزقـان تخصيص نيافت

حجت‌الاسلام مسعود مهدوی - امام جمعه محبوب ورزقان

حجت الاسلام مسعود مهدوی در خطبه های نماز جمعه ورزقان با اشاره به کم توجهی در برگزاری مراسم های مذهبی مختلف افزود: همه باید با وحدت و انسجام با تکیه و با الگو قراردادن کمال و اهداف عالی دین مبین اسلام با شرکت گسترده در برنامه ها و مراسم های بزرگداشت مذهبی و دینی شرکت داشته باشیم. 

وی اظهار کرد: هدف خداوند که امام زمان (عج) را زنده و از دیدگان پنهان نگه داشته است ، اینست که انسان ها به خصوص مستضعفان به آینده امیدوار باشند و مهمترین نقطه در غیبت امام عج امید به آینده است. 

خطیب نماز جمعه ورزقان در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت حضرت علی اکبر (س) و روز جوان اشاره کرد و با تاکید بر اینکه متاسفانه در زمینه اشتغال جوانان با مشکل مواجه هستیم افزود: وزارت ورزش و جوانان توفیقاتی در رشته های ورزشی داشته ولی در امر بهبود وضعیت این قشر چندان توفیقی نداشته و باید این امر مهم مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه ورزقان با اشاره به مسایل روز منطقه هم گفت: استکبار جهانی در سیاست های اسلام هراسی خود جنگ نیابتی را براه انداخته و آمریکا و دوستانش در کشورهای اسلامی آن را مدیریت می کنند و متاسفانه همچنان سازمان های به ظاهر حقوق بشر با حمایت های توخالی خود نظاره گر کشتار و آوارگی انسان های بیگناه به خصوص زن و کودک در کشورهای مسلمان است. 

امام جمعه ورزقان تصریح کرد: با وجود ظرفیت‌های عظیم معدنی شهرستان ورزقان، بیکاری جوانان در این شهرستان قابل قبول نیست و اگر در زمینه اشتغال جوانان گام‌های عملی برداشته نشود به مانند گذشته شاهد مهاجرت جوانان به خارج از شهرستان خواهیم بود.

وی با اشاره به سخنان رهبری در جمع نمایندگان مجلس اظهار داشت: راه حل مشکلات داخلی کشور توجه به تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی است و طبق فرموده رهبری نمایندگان باید در کمال ادب و احترام با هم همکاری نمایند، به یکدیگر حسن ظن داشته و پیرو قانون باشند.

حجت الاسلام مهدویگفت: فرمانداری، شهرداری، شوراها، دهیاری‌ها و بسیج باید در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان آن طور که شایسته امام زمان (عج) است اقدام نمایند.

خطیب نماز جمعه ورزقان در پایان تصریح کرد: در سفر اخیر هیئت دولت به استان، هیچگونه اعتباری به شهرستان ورزقان تخصیص نیافته، و این در حالی است که محرومیت شهرستان ورزقان در استان زبانزد است و مردم این شهرستان هنوز در گیر مشکلات باقی مانده از زلزله سال ۹۱ شهرستان هستند.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

آگاه

1394/03/13 ، 11:16
آقاي عبداله زاده با سلام:
در شب روز دوشنبه 94/3/11 جلسه ايي با حضور ن....... ورزقان و دوازده نفر ديگر از جمله ف... ا..... در منزل م..... ح...... تشكيل شده است و پس از سخنان فراوان به اين نتجه رسيده اند كه ابتدا در فرمانداري و با حضور اعضاي شوراي بخش و شهرستان جلسه ايي برگزار شود و در آن جلسه نامه ايي تنظيم گردد و به مردم اطلاع رساني شود و مردم را بر عليه مديران مس سونگون و شخص آقازاده تحريك نمايند و شورش به پا كنند و خيابان ها را ببندند و.......
ضمنا" آقاي د...... به حاضرين در جلسه تأكيد كرده اند كه مبادا نام د....... و هدف از تشكيل چنين جلسه اي در منزل م..... ح...... فاش گردد تا بنده بتوانم بقيه كارها رو پيگيري كنم و آقاي ف... ا..... كه چندي پيش از مخالفان سرسخت د....... بوده به پيشنهاد خودش عهده دار شده كه مردم ورزقان و روستاها را تحريك كند و به خيابانها بكشاند و علت توقف اتوبان را به گردن آقايان مهندس عليزاده و بيمقدار و عدم همكاري مديران مس سونگون و شخص آقازاده بيندازد كه جزئيات آن بعدا" به خدمت عزيزان خواهد رسيد!!
نويسنده ديدگاه :

عبداله

1394/03/11 ، 16:33
بنده 32 سال است كه در تمامي انتخابات ورزقان شركت مي كنم ولي تابه حال يك ريالي از كسي و يا گروهي پول نگرفته‌ام و با توجه به شناختي كه از كانديداهاي مختلف داشته ام رأي داده ام چون پول و وعده و وعيد كانديداها را ملاك قرار نداده ام لذا از تمامي ورزقاني ها استدعا دارم كه ظرفيت و توان و شايستگي كانديدا را در نظر بگيرند و رأي دهند نه به پول و وعده ي ..... آنها!!!!
نويسنده ديدگاه :

دانشجو

1394/03/11 ، 9:42
مردم آگاه تر و با هوش تر از نماينده هستن و با بنربازي و تبليغات پوچ و بي اساس نمي تونن مردم را گول بزنن و فريب دهن!!!!
همچنانكه مردم كاسين از كلنگ زني بي مورد در روستاي كاسين جلوگيري كردن و بد جوري جواب دادن تا درس عبرتي براي ايشون در روستاهاي ديگه باشه تا بي مورد كلنگ زني و بنربازي نكنن!!!
نويسنده ديدگاه :

علي

1394/03/10 ، 23:57
نماينده بايد متين و با وقار باشد و گوش به فرمان و مطيع فلان ...... دار و ...... فروش و ..... و ...... نباشد!!
نويسنده ديدگاه :

جوان بيكار

1394/03/10 ، 22:35
نماينده بايد حافظ بيت المال و امين مردم باشد و فقط به فكر دوستان و نزديكان خود نباشد و فرم هاي استخدامي را فقط در بين طرفداران خود توزيع نكند و جوانان را از منطقه متواري نكند و غير خودي ها را از كار بركنار نكند و دايم خدا را ناظر بر اعمال و رفتار و كردار خود بداند و ....
درود و سلام ما ورزقاني ها به امام جمعه خوب و دوست داشتني كه هميشه حرف دل مردم را بيان مي فرمايند.
نويسنده ديدگاه :

حسين احمدزاده اقاباباسنگ

1394/03/10 ، 12:17
از امام جمعه محترم استدعا داريم خودشان پيگير باشند كه چرا دولت در اين سفر به ورزقان كم لطفي كرده است و شما آقاي عبداله زاده اين موضوع را بيشتر مورد توجه قرار دهيد و اطلاع رساني شفافي داشته باشيد.
با سپاس فراوان
پاسخ : ممنون از دیدگاه جنابعالی
مطلب جنابعالی را مد نظر قرار میدهیم. متاسفانه کم لطفی و کم توجهی زیادی به شهرستان ورزقان شد و علت آن به وضوح بر همگان مشخص است . مطمئناً به این مسئله پرداخت خواهد شد.
نويسنده ديدگاه :

همشهري

1394/03/10 ، 10:48
تا زبان زهرآگين د........ هست پيشرفت و توسعه براي ورزقان حرام است!!!!!!!!!
ما بايد از نو شروع كنيم و فرد لايق و مردمي و با نفوذ براي مجلس بفرستيم تا معدن و سدها و بيمارستان و راه و...... شروع به كار نمايند.
نويسنده ديدگاه :

ورزقاني

1394/03/09 ، 22:15
آقاي استاندار و امام جمعه محترم براي برگزاري انتخابات صحيح و سالم در ورزقان بايستي در ادارات ورزقان تغييرات اساسي صورت گيرد تا مسئولان به خاطر رسيدن به جيب خودشان از يك فرد ضعيف و ناتوان و لجوج و .......حمايت نكنند و گرنه باعث رسوايي خواهد شد!!!
نويسنده ديدگاه :

سعید

1394/03/09 ، 20:15
میدانید منظور حاج آقامهدوی مسلما د....... میباشد چون در مکالمه تلفنی هم به او گفته بود که چرا حتی یک بنر در مورد نیمه شعبان و ولادت امام زمان(عج) نزده ای و از الان به تبلیغات انتخاباتی میپردازی
نويسنده ديدگاه :

ورزقان

1394/03/09 ، 14:56
ن..... ورزقان با اون اخلاق و رفتار نادرستي كه دارد مسلما" دولت هم به منطقه بي توجه مي شود همون چند ماه پيش د...... گفته بود كه دولت تدبير و اميد هيچ كاري به آذربايجان نكرده است لذا انتظاري هم نبايد داشته باشيم كه حكم قبلا" صادر شده بود و دولت هم طبق همان حكم به ورزقان آمده است و بدون طرح و مصوبه و ..... كه ما هر چه ديديم از اخلاق ..... ن..... ديده ايم!!!!
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 7
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,346,587

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.143.154 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل