پنجشنبه 24 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


فرماندار ورزقان: منطقه گردشگری چیچکلی و شش روستای این شهرستان شامل روستاهای آوان ، مزرعه شادی، فرخران ، مسقران، جاجان، و آقبلاغ و همچنین 30 کیلومتر از جاده ورزقان _ خاروانا و تبریز - ورزقان نیز در نزدیک ترین زمان ممکن آسفالته می شوند.

آسفالت راه های روستایی ورزقان

علی وفادار در جلسه کارگروه عمرانی شهرستان با اشاره به طرح های جدید آسفالت این شهرستان گفت: در نظر داریم تا ۳۰ کیلومتر از بزرگراه ورزقان – خاروانا – تبریز را آسفالته کنیم و از سوی دیگر نیز شاهد اجرای طرح های آسفالت در روستاهای این شهرستان خواهیم بود.

وی ادامه داد: شش روستای این شهرستان نیز در نزدیک ترین زمان ممکن آسفالته می شوند که برای مجموع این طرح های آسفالت، ۱۴۰ میلیارد ریال در نظر گرفته ایم.

وفادار با اشاره به درصد آسفالته شدن روستاهای این شهرستان گفت: اگر آسفالت این بزرگراه به همراه شش روستا اجرا شود ۷۸ درصد روستاهای شهرستان آسفالته می شوند که باید برای مابقی روستاهای آسفالت نشده نیز در سریع ترین زمان ممکن تصمیماتی اتخاذ شود.

فرماندار ورزقان ادامه داد: مردم روستا از دولت انتظار خدمات رسانی مطلوب به روستاها را دارند که البته در این زمینه قدم های خوبی برداشته شده است که از جمله آن اجرای طرح هادی در روستاها و گازرسانی و مجهز نمودن آنها به تاسیسات آب است.

وی افزود: البته هیچگاه به این خدمات اکتفا نکرده و در پی خدمت رسانی بیشتر به مردم روستاهای این شهرستان خواهیم بود.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ورزقان، علي وفادار در جلسه شوراي اداري شهرستان با تبريك سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: يكي از نهاهايي كه در بدو پيروزي انقلاب اسلامي ضرورت و تاثير آن احساس و ضروري مي نمود سپاه پاسداران بود كه با تدبير و فرمان امام خميني (ره) جهت حفظ و صيانت از نظام ودستاوردها و ارزش هاي انقلاب اسلامي تاسيس شد.

وی افزود: سپاهيان و بسيجيان عزيز در طول 8 سال دفاع مقدس دلاورانه در كنار نيروهاي مسلح و اقشار ملت با رشادت و جانبازي به دفاع از كيان ايران اسلامي پرداخته و امروزه در عرصه مبارزه با تهاجم فرهنگي و اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت كوشا بوده و در امنيت ايران اسلامي نقش بسزايي دارند.

فرماندار ورزقان با بیان اینکه مهار تورم، خروج از رکود و بهبود رشد اقتصادی از وعده ها و موفقیت‌های دولت تدبیر و امید بود، تصریح کرد: افزایش رشد اقتصادی از منفی 5٫6 درصد به مثبت 8 درصد و کاهش قابل‌توجه تورم از جمله اقدامات دولت در عرصه اقتصاد بود که این روند بهبود وضعیت اقتصادی ادامه خواهد یافت .

نماينده عالي دولت در شهرستان ورزقان به خدمات دولت در بخش سلامت و درمان اشاره کرد و ادامه داد: سیاست و تلاش دولت این بوده که خدمات دولتی به مردم با کمترین هزینه باشد که دولت در این زمینه طرح‌هایی از جمله طرح تحول نظام سلامت را در دستور کار خود قرار داد. اگرچه این طرح موجب کاهش هزینه‌ درمان از جیب مردم شده و هزینه‌ بسیاری به دولت تحمیل می‌کند اما دولت به نحو شایسته بر وعده‌های خود ایستادگی کرد و با تدبير توانست اين كار را مديريت كند زيرا مردم ما به عنوان ولي نعمتان نظام شايسته شرايط و فضايي بهتر از اين هستند .

وفادار همچنین از گاز رسانی به 40 روستای شهرستان در سال جاری با اعتبار تخصیصی 150میلیارد ریال  خبر داد و گفت: با بهره برداری از این طرح بزرگ روستایی 112 روستا در بخش مرکزی و خاروانا از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهد شد و میزان بهره برداران روستایی به 95 درصد خواهد رسید .

وی ادامه داد: منطقه گردشگری چیچکلی و شش روستای این شهرستان شامل روستاهای آوان ، مزرعه شادی، فرخران ، مسقران، جاجان، و آقبلاغ و همچنین 30 کیلومتر از جاده ورزقان _ خاروانا و تبریز، ورزقان نیز در نزدیک ترین زمان ممکن آسفالته می شوند که برای مجموع این طرح های آسفالت، ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصيص يافته است.

وفادار با اشاره به درصد آسفالته شدن روستاهای این شهرستان گفت: با آسفالت این بزرگراه به همراه شش روستا، ۷۸ درصد روستاهای شهرستان آسفالته می شوند که باید برای مابقی روستاهای آسفالت نشده نیز در سریع ترین زمان ممکن تصمیماتی اتخاذ شود.

فرماندار ورزقان ادامه داد: مردم روستا از دولت انتظار خدمات رسانی مطلوب به روستاها را دارند که البته در این زمینه قدم های خوبی برداشته شده است که از جمله آن اجرای طرح هادی در روستاها و گازرسانی و مجهز نمودن آنها به تاسیسات آب است.

وفادار ادامه داد: البته هیچگاه به این خدمات اکتفا نکرده و در پی خدمت رسانی بیشتر به مردم روستاهای این شهرستان خواهیم بود.

رئيس شوراي اداري شهرستان ورزقان با اشاره به خواسته رئيس جمهور محترم از مسئولين اجرايي كشوري و استاني و شهرستاني كه خدمت بي منت به مردم، كار و تلاش براي تحقق چشم انداز 20 ساله، همدلي و همزباني با مردم است افزود: لازمه تحقق اين موارد، با عزم جدي و كار جهادي و گذشتن از منافع فردي و جناحي ميسر است.

در این جلسه امام جمعه ورزقان توجه به مشکل اشتغال را در این شهرستان ضروری دانست و با وجود معادن مختلف و امکان اشتغال بیشتر جوانان، از مسئولين خواست تا به اين معضل رسيدگي كنند.

همچنین در ادامه جلسه مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری بر اهمیت آموزش مدیران ادارات اشاره كرد و افزود : توجه به ساخت و سازهای جدید ، جانمایی کارخانجات و سیستم اداری، و توجه به اهمیت آمایش سرزمین امري ضروري است.

جهانسري گفت: با توجه به وجود جنگلهای ارسباران و واقع شدن مس در دل این جنگلها لازم و ضروری است از تخریب بدون آموزش حرفه ای جنگلها برای بدست آوردن مس جلوگيري كرده و از تکنولوژی بروز دنیا استفاده شود.

در پايان اين جلسه با تقدير از زحمات دكتر محمودي و علي عباسي به ترتيب دكتر دانشيان به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي ورزقان و بلوري به عنوان رئيس دانشگاه پيام نور ورزقان معرفي شدند.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

بنده خدا

1394/06/06 ، 1:38
عجب دروغ جالبی بود
تمام نماینده ها و فرمانداران بعد از اکبر زاده خوش قول اند
هرسال چیچکلی آسفالت میشود
چشم بصیرت مردم کوره میبیند

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 14
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,346,758

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.143.154 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل