یکشنبه 24 تیر 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی

دسته : ورزقان ,

* برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، عکس جاذبه های تاریخی درشهرستان ورزقان

* انتخاب خبرنگار صدا و سیمای شهرستان ورزقان به عنوان خبرنگار برتر استانی

* اجرای طرح امداد و نجات نوروزی و مرحله ۱۵ طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در ورزقان

* اجرای طرح نظارت ویژه نوروز ۹۴ در شهرستان ورزقان

* معرفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ورزقان

* مصاحبه با فرمانده سپاه ناحیه ورزقان

مشروح مطالب فوق را در ادامه مطالب مطالعه نمایید ...

 


نمایشگاه صنایع دستی، عکس جاذبه های تاریخی درشهرستان ورزقان برگزار خواهدشد

اصغر دشتبان - مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورزقان

اصغردشتبان مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورزقان در گفت و گو با آوای ورزقان، ازبرگزاری نمایشگاه صنایع دستی، عکس جاذبه های تاریخی و فرآورده های مس درشهرستان ورزقان خبرداد وعنوان کرد: این نمایشگاه از ۳ فروردین تا ۱۳ فروردین جهت استفاده و بازدید عموم با هدف ایجاد انگیزه برای هنرجویان، معرفی توانمندی صنایع دستی و جاذبه های تاریخی وگردشگری شهرستان ورزقان دایر می گردد.

وی افزود: این نمایشگاه در محل سالن کتابخانه شهر ورزقان برگزار و همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۹ برای بازدید عموم آزاد خواهد بود. محصولاتی چون ورنی، جاجیم و صنایعی چوبی مانند منبت کاری ومعرق عرضه در این نمایشگاه عرشه می شوند.

دشتبان تصریح کرد: فرآورده های مس ازجمله سنگ های مس، مولیبدن، کنسانتره، ورق های مسی و عملکرد مس درقالب بروشور وسی دی در اختیار بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت و بازدید وخرید برای عموم آزاد خواهد بود.


جمال سعادتپور خبرنگار صدا و سیما در شهرستان ورزقان دربین خبرنگاران شهرستان های استان به عنوان خبرنگار برتر انتخاب شد.

جمال سعادتپور - خبرنگار ورزقان

نواداد مدیرکل صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی طی نامه ای به علی وفادار فرماندار شهرستان این خبر را به وی داده از ایشان خواسته از جمال سعادتپور قدر دانی و تجلیل نمایند.

پس از ارسال این نامه، اعضای شورای اداری و خصوصاً علی فادار فرماندار و دهقانی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان به پاس قدر دانی از زحمات چندین ساله از وی با یک مسافرت خانوادگی تجلیل و قدر دانی کردند.

جمال سعادت پور نزدیک به ۲۲ سال است که به عنوان خبرنگار صدا و سیما در شهرستان ورزقان فعالیت می نماید.


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورزقان از برنامه های این سازمان برای استقبال از نوروز 94 و آمادگی این سازمان برای اجرای طرح امداد و نجات در سوانح و حوادث جاده ای و حوادث طبیعی شهرستان خبر داد.

علی غفاری - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورزقان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورزقان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان از برنامه این سازمان برای استقبال از نوروز سال ۹۴ با تمامی امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی خبرداد و عنوان کرد: آماده اجرای طرح امداد و نجات در سوانح و حوادث جاده ای و حوادث طبیعی شهرستان درقالب طرح امداد و نجات نوروزی و نیز اجرای مرحله ۱۵ طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی درفروردین ۹۴ هستیم.

وی افزود: نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان باحضور درمحور اصلی راه شهرستان (ورزقان-تبریز) با تجهیزات امدادی مورد نیاز، جهت پاسخگویی به سوانح جاده ای در آمادگی کامل می باشند.در اجرای این طرح که به طور ۲۴ ساعته در پایگاه بین جاده ای اجرا می گردد به طور روزانه ۴ نفرنجاتگر، یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی نجات مجهز به ست های هیدوکیت و ست رها سازی مصدومین سوانح جاده ای می باشد.

علی غفاری تصریح کرد: این طرح از۲۷ اسفند شروع شده و تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت و در کنار آن اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین توسط اعضای سازمان جوانان هلال احمر با کمپ راهنمایی مسافرین نوروزی در ورودی اصلی شهر اجرا خواهد شد.

وی گفت: این کمپ استقبال از مسافران، امسال با رویکرد متفاوت و در راستای کاهش تصادفات جاده ای باشعار ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی عملیاتی می گردد. در این کمپ چادر راهنمای مسافرین متشکل از ۲ نفر راهنما، خیمه نمازبرای اقامه فرایض دینی، فضای دوستان کودک، با هدف اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی، ویژه ایام فاطمیه و مسابقه نقاشی با موضوع کمپین پیشگیری ازتصادفات با محوریت نقاشی های کودکان اجراخواهدشد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورزقان، در پایان ضمن تشکر از کلیه اعضای کارگروه امداد و نجات شهرستان ورزقان در رأس آن فرماندار و رئیس کارگروه امداد و نجات شهرستان که موجبات پاسخگویی بسیار مطلوب هلال احمر ورزقان به سوانح و حوادث طبیعی و غیرطبیعی شهرستان را فراهم نموده است تشکر کرد.


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورزقان از اجرای طرح نظارت ویژه نوروز 94 از 15 اسفند تا 15 فروردین در شهرستان ورزقان خبرداد.

بهرام شکری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان از اجرای طرح نظارت ویژه نوروز ۹۴ همزمان با سراسرکشور در شهرستان ورزقان خبرداد و افزود: طرح نظارت نوروز ۹۴ در شهرستان ورزقان از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین شروع شده است که در این طرح اکیپ های  مشترک بازرسی متشکل از، شبکه دامپزشکی، فرمانداری و اداره صنعت معدن و تجارت به صورت مستمر ار اصناف بازرسی می کنند.

وی افزود: کلیه واحدهای صنفی و خدماتی ملزم شده اند نسبت به درج قیمت، و رعایت سود قانونی اقدام نمایند.

بهرام شکری تصریح کرد: شیرینی فروشان، غذاخوری ها، میوه فروشان، آجیل فروشان و نانوایی ها با توجه به اینکه بسیاری از مسافران نوروزی شهرستان ورزقان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند بازرسی روزانه می شوند و هماهنگی لازم با تمامی واحدهای صنفی برای استقبال شایسته از میهمانان نوروزی به وجود آمده است.

وی گفت: تلفن ۱۲۴ در خدمت همشهریان و مسافرین می باشد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب رابه اداره صنعت،معدن و تجارت گزارش دهند که در حداقل زمان ممکن اماده پاسخگویی مردم عزیز باشیم.

 


دکتر بهروز دانشیان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ورزقان منصوب شد.

معرفی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی ورزقان

دکتر بهروز دانشیان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حکمی از سوی نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورزقان منصوب شد.

این مراسم با حضور مسوولین استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان، هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورزقان برگزار شد.

 

 


فرمانده سپاه ناحیه ورزقان گفت: باید سیاست های ابلاغی رهبرمعظم انقلاب اسلامی، به طور دقیق در همه بخش ها با جدّیت پیگیری شوند.

سرهنگ پاسدار بیت اله بنی هاشمی - فرمانده سپاه ناحیه ورزقان

سرهنگ پاسدار بیت اله بنی هاشمی فرمانده سپاه ناحیه ورزقان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان در آخرین مصاحبه خود در سال ۱۳۹۳ گفت: ابتداً با عرض سلام و احترام خدمت مردم مؤمن و انقلابی شهرستان ورزقان، عیدنوروز را به مردم عزیز شهرستان و تمامی هموطنان بزرگوارمان تبریک وتهنیت عرض می نمایم و برای همۀ هموطنان درسال ۱۳۹۴ سلامتی و موفقیت و برآورده شدن حاجات و آرزوها مسئلت می نمایم.

وی افزود: انشاالله سال۱۳۹۴، سال عزّت بیشتراسلام و مسلمانان، سال وحدت و پیروزی امّت اسلامی و سال نزول رحمت و الطاف اسلامی به کشور سربلندمان، ایران عزیزباشد. آرزو می کنیم سال ۹۴، سال خشنودی هرچه بیشتر قلب نازنین حضرت ولی عصر (عج)ازمردم ایران و سال سلامتی و عزّت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی)باشد.

سرهنگ پاسدار بیت اله بنی هاشمی تصریح کرد: سال ۱۳۹۴، درحالی آغاز می شود که کشور عزیزمان در سکوهای جهش و پیشرفت قرارگرفته است باید اسباب این حرکت عظیم هرچه کاملتر فراهم گردد، باید بخش های گوناگون باهم همگام و همراه باشند تا این حرکت بزرگ انجام گیرد. و از طرفی باید موانع پیشرفت نیز بر طرف شوند. باید سیاست های ابلاغی رهبرمعظم انقلاب اسلامی، به طور دقیق در همه بخش ها انجام گیرد، اقتصادمقاومتی، مبارزه با مفاسداقتصادی، مبارزه بازمین خواری و تعّدی و تجاوز به منابع طبیعی، اقتصاد بدون نفت، وحدت و انسجام ملّی، باید بیش از پیش مورد توجه قرارگیرد.

وی اظهار داشت: هرکس در جایگاه و مسئولیت خودش باید خود را مخاطب این سیاست ها بداند، نقش خود را درجهت اجرای این دستورات پیداکند و به آن به نحو احسن عمل نماید.


* منبع :

آوای ورزقان


کلید واژه ها :
اصغردشتبان , میراث فرهنگی شهرستان ورزقان , گردشگری شهرستان ورزقان , صنایع دستی شهرستان ورزقان , جمال سعادتپور , خبرنگار شهرستان ورزقان , اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورزقان , بهرام شکری , دکتر بهروز , معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی , سرپرست دانشگاه آزاد ورزقان , فرمانده سپاه ناحیه ورزقان , سرهنگ پاسدار بیت اله بنی هاشمی , آوای ورزقان , دانشگاه آزاد ورزقان , دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورزقان , رئیس دانشگاه آزاد ورزقان , شهرستان ورزقان , هلال احمر شهرستان ورزقان , علی غفاری ,
ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 7
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,459,271

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

44.210.151.5 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل