شنبه 12 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


نیاز است که در زمینه تامین خسارات و نیز حفظ محیط زیست در کنار سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و تولید نیز اقدام شود .

معدن مس سونگون و محیط زیست ارسباران

کریم مهری در دیدار با مدیران و معاونان منابع طبیعی آذربایجان شرقی با امام جمعه تبریز با اشاره به تصرفات صورت گرفته در عرصه های منابع طبیعی اظهار داشت: در این زمینه جلسات ستادی فعال تشکیل شده و با تغییرهای کاربری بی مورد و تصرفات برخورد جدی می شود.

وی با بیان اینکه تغییر بی رویه کاربری اراضی کشاورزی مورد انتقاد مقام معظم رهبری است، افزود: در سال‌های گذشته کم کاری‌هایی در این زمینه صورت گرفته بود که به علت کمبود اعتبارات و عدم  تامین نیروهای جدید است.

مهری خاطرنشان کرد: در صورت تامین نیرو که اخیرا مجوز آن صادر شده است امیدواریم برای حفظ منابع طبیعی موفق عمل کنیم که یکی از مهم‌ترین این منابع آب‌های زیرزمینی است.

وی اصلاح طرح‌های آبخیزداری را مورد تاکید قرار داد و گفت: در حال حاضر وضعیت آب‌های زیرزمینی مناسب نیست و در این زمینه تامین حوزه‌های آبریز دریاچه ارومیه نیز مورد توجه جدی قرار دارد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: در معادنی مانند مس سونگون ورزقان به محیط زیست و جنگل‌ها صدمه وارد می‌شود و نیاز است که در زمینه تامین خسارات و نیز حفظ محیط زیست در عین سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و تولید نیز اقدام شود.

* به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

مهمان

1393/12/22 ، 15:28
لطفا در سایتتان درج کنید و به ما خبر دهید تا لینکتان کنیم

باسمه تعالی

حقوق معلمان

جهت تعریف حقوق معلمان که در شأن آنان باشد باید حساسیت و لازمه های جایگاه معلم و مقتضیات زمانی و مکانی این جایگاه مورد توجه ایمانی و عملی قرار گیرد و کل نظام تعلیم و تربیت در یک تراز حقوقی تعریف گردد ؛ از تفرقه ،تشتت و تقسیم آن به عالی و غیر عالی خودداری گردد . همین تقسیم بندی ها خود در برخی موارد موجبات محرومیت معلمان از حقوق مناسب شأن را دامن زده است. از سویی برای حفظ قداست معلمی باید بین معلمین و سایر رده ها که به معلمی مشغول نیستند تمییز قائل شد و اجازه نداد که غیر معلمان در جمع معلمان تعریف گردد . باید جایگاه حقیقی معلم حفظ شود و از آفت ها و آسیب ها دوری جست و معلم و کارمند را باز شناخت .

در تعریف موجود اداری ، معلم در پائین ترین مقام و رده قرار دارد در حالیکه در منظر دین والاترین مقام از آن معلم است و این تناقضات نه تنها اجازه نداده است که تعریف حقوق معلم از یک مبنای محکم برخوردار گردد و به روز باشد و جامع اقتضائات حقیقی معلمی باشد بلکه فضای سوء تعبیر ها و فرصت طلبی هارا نیز بوجود آورده است تا کسانی که بلحاظ عجز از درک منزلت معلم نمی توانند کاری برای معلمان انجام دهند و یارایی چنین کاری را هم ندارند ، بخاطر جاه طلبانی که دارند از فرصت ایجاد شده برای جاه طلبی های خود بهره برداری نمایند و پوستین طبیبان بپوشند و خواسته ی بحق معلمان را پله ی ترقی خود قرار دهند و زمانی که به مقاصد خود رسیدند معلم را فراموش نمایند و او را در ته جدول تعریف کنند .

در این میان بر معلمان فکور فرض است که خود کاری انجام دهند و وارد میدان شوند . بنشنند یک فکر اساسی انجام دهند و اتاق فکری لازم را برای انجام و تعریف منزلت معلم وحقوق کافی و وافی آنان تشکیل دهند و طرح لازم برای رفع نقیصه ها را تدارک نمایند و از مجاری قانونی و فضای موجود قانونی بهره ببرند و در صورت فقدان قانون از بسترهای قانونی برای تصویب قانون و بروز کردن حقوق فراخور شأن معلم را انجام دهند و اجازه ندهند چرخه هایی که تا حال نتوانسته است کاری پیش ببرد بوجود آید و از وارد شدن معلمان به چرخه هایی که جزء بهره کشی و سوء استفاده هنر ی ندارند جلوگیری نمایند عده ای به دنبال تثبیت موقعیت متزلزل خود و محبو بیت کاذب هستند .

کمال بارعی
پاسخ : منتشر گردید
www.abdolahzadeh.ir/Post/958
نويسنده ديدگاه :

behzad

1393/12/18 ، 18:09
با سلام.ممنون از روشنگری های که در خصوص مسائل شهرستان انجام می دهید. تشکر
نويسنده ديدگاه :

احمد نوری

1393/12/18 ، 14:54
با توجه به فرمایشات مهم رهبر فرزانه انقلاب درمورد تخریب محیط زیست وحفاظت ونگهداری ان وعدم تغیر کار بری حتی در ساخت مکان های عام المنفه دیگر فکر نمیکنم بهانه ای برای منفعت طلبان وتخریبگران منطقه بنام اکتشاف معادن باقی گذاشته باشد لذا ما جمعی از اهالی شرف اباد وتمامی اهالی روستای هزه جان مصرا خواهان توقف عملیات اکتشافی در روستای هزه جان هستیم از هم اکنون زمزمه کوچانیدن روستاهای مزرعه شادی وشرف اباد وهزه جان بگوش میرسد که اگر اجبار کو چانیدن هم نباشد ریز گردهای خاک برداری عملیات رو باز معدن امکان زیست و زندگی را از میان خواهد برد .از برادر عزیز وفعال در منافع عمومی منطقه جناب عبداله زاده طلب استمداد نموده ومیخواهیم صدای مظلومانه مارا بگوش امام جمعه محترم ودلسوز وفرماندار محبوب وفعال ما ودیگر اداره جات برساند تا مانع تخریب وطن ما که صدها سال ریشه در انسزمین بکر وزیبا داریم واجداد مومن ومتدین ما درقبرستانهای انجا مدفون هستند دیگر برای ما اهالی نه هویت ونه ریشه ای باقی خواهد ماند ماهرچند تعدادی از اهالی در زمانهای گذشته بعلت درگیری با ارباب مثل جنگ زده ها درسال 42 دست خالی به تبریز کوچ نمودیم وهمانسال زمستان تعداد 42 کودک ونوزاد از گرسنگی وفقر از دست دادیم ولی ریشه وهویت ما انجاست وماحاضر به فروش هویت وریشه اجداد خو را به هر قیمتی که بدهند نیستیم وضمنا ما اخرین نسل مردم اندیار نیستیم بعد از ما هم انسانهایی در انجا زندگی خواهند نمود قرار نیست که همه چیز را تاراج کنیم در قبرستان انجاعالمی چون ایت اله حاجی شیخ عبدالصمد نوری وشهیید دین مرحوم صفری نهفته است که اوازه اش از مجتهدین نجف وقم تا علما وبزرگان منطقه اشکار وعیان است و اگر مسولین معدن بزرگواری ایشان نمی شناسند میتوانند از تمام علما وروحانیون محترم منطقه جویا شوند لذا اگر بخاطر روح ان بزرگوار هم که شده ریشه ما را قطع نفر مایند والا ما دست بدامن رهبر عزیز داراز خواهیم نمود وهمگی پیر وجوان راهی قم خواهیم شد با ارزوی توفیق وسعادت برای تمام دلسوز منطقه
نويسنده ديدگاه :

حسین

1393/12/18 ، 11:55
چه فایده محیط زیست از بین بیره واسه اینا مهم نیست اینا کار خودشونو میکنن

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 20
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,035,619

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

35.175.201.191 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل