سه شنبه 08 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


در پاسخ به تمامی اطرافیان نماینده فعلی و وبلاگ بی هویت ورزقـان نیوز (وطنیم)

دکتر محمدحسین احمدی :با توجه به عملکرد و رفتار بی ادبانه برخی جناح های وابسته به افراد سیاسی لازم دانستم نکاتی چند را از باب تذکر در وب سایت خود و از زبان خودم بیاورم تا برخی عناصر منفعت طلب و جیره خوار دست از توهین در فضای مجازی بردارند.

بنده هیچ وقت خودم را دکتر خطاب نمی کنم اما ظاهرا شماها عقده استفاده از القاب و عناوین کاذب دارین که مدام با نصب و منتشر نمودن بنر خودتان از خودتان تشکر می نمایید. بگذارید شخصیت و کاسه ظرفیت شما را در کوتاه جمله ای بیان نمایم و خودتان و مردم منطقه را در رابطه با شخصیت خودتان آگاه سازم:

بنده 3 سال پیش در شرایطی وارد دانشگاه آزاد ورزقان شدم که امور کار در دست دکتر میرزایی بود و از سوی دیگر با توجه به اینکه دانشجوی کارشناسی ارشد بودم و هم چنین نبود نیروی متخصص در رشته مهندسی معدن با راهنمایی مهندس عبداله‌زاده و معرفی شخص مهندس رضا عـلیزاده به آقای دکتر میرزایی وارد دانشگاه آزاد شدم. ذکر این نکته را لازم می دانم که شخص آقای مهندس علیزاده از ظرفیت و توانایی اینجانب شناخت کافی در آن ایام داشته و این شناخت همچنان تداوم دارد و از این بابت هم مطمئن بودند که بنده و خانواده ام و اطرافیانم در دو دوره حضور ایشان در انتخابات از او حمایت نکرده و به ایشان رای نداده بودیم اما با وجود این شخصیت ایشان فراتر از این بود و فقط در همه امور مشکلات منطقه را پیگیری می کردند و هدفشان رفع موانع بود و چنین طرز تفکری نداشتند که افرادی که به من رای داده اند باید در منطقه حضور داشته باشند و افراد غیرخودی باید از صحنه حضور کنار گذاشته شوند. اما شما چه؟ تا چه حد توانستین به آرمان ها خود عمل نموده و به کارهای انجام نشده در سه سال اخیر جامه عمل بپوشانید. البته این داستان بنده را یاد ضرب المثلی انداخت که یکی از مقام های مسئول شهرستان در ابتدای به ساکن در مورد شخصی که از ایشان حمایت نکرده بود و خواستار پست مدیریتی بود استفاده کرده بود:

( ات گتیریبسن کی کیفته ایستیسن؟؟)

مردم در شرایط فعلی آگاه هستند و خودشان در همه امور تفحص می نمایند و نتایج امورات را با واقعیات مورد سنجش قرار می دهند. محیط مجازی و فضای سایبری حاضر محیطی هست برای تبادل افکار و اندیشه ها و بهتر است از شرایط بوجود آمده نهایت استفاده را در جهت شکوفایی و شناخت استعدادها بکار گیریم. بنده کسی نیستم که گفته های شما به مزاجم تلخی کند اما واقعا برای ادای مطلب به چند نکته اشاره می کنم که خودتان مثل نصب بنر برای خودتان بهتر از سیرت باطنی خود آگاهی یابید.

متن کامل در ادامه مطلب قابل مطالعه میباشد ...

1-   در بین همه وبلاگ های حاضر در منطقه کدام وبلاگ بدون هویت واقعی و بدون معرفی مدیریت وبلاگ مطالب را درج می نمایند؟؟

2-   کدام وبلاگ با هویت از شماها تعریف و تمجید و پیشرفت پروژه های فعلی شهرستان را تایید می کند؟؟

3-   چرا فکر می کنید این همه نظرات منتشر شده از سوی قشر آگاه منطقه و پیگیر مسایل و هم چنین نتایج نظرسنجی های منتشر شده در وبلاگ های مختلف کاذب و ساختگی از سوی مدیر وبلاگ ها هستند و تطابقی با واقعیات ندارند؟؟

4-   چرا بجای استفاده صحیح از نظرات و مشاوره های انجام شده در محیط مجازی که همگی کاستی ها و کارهای انجام نشده منطقه را به مسئولان گوش زد می کنند ، به زبان طعنه آمیز و گلایه ای برخورد می کنید؟؟

5-   ورزقان نیوز وطنیم با وجود اینکه به عنوان تنها وبلاگ بی هویت در منطقه فعالیت می کند اما برای همگان معلوم و شناخته شده است و در واقع گردانندگان آن هویت خود را از دست داده اند. چون به آنچه که می گویند و عمل می کنند آگاهی دارند اما چون از عمل خود آگاهند جرات و شهامت بازگویی آن در منظر عمومی را ندارند.

6-    جنابعالی ها که در جایگاه فعلی و به جهت انتصاب فامیلی با شخص نماینده قرار گرفتید و از سیستم اینترنت و کامپیوتر  بیت المال همه مطالب و نظرات را پیگیری می کنید و با زبان توهین در فضای مجازی اظهار نظر می نمایید، آیا به نظر خودتان جایگاه فعلی منطبق و متناسب با توان علمی و استعدادهای ذاتیتان است؟ بنده که چنین فکری نمی کنم چون اگر غیر از این بود از جنابعالی ها در مشاغل نگهبان درب ورودی، مامور تخلیه قوطی های دارو شبکه بهداشت، خدمه آشپزخانه مجتمع و .... در سال های قبل استفاده نمی شد.

7-   آیا در زمان فعلی که خود را مالک ارگان ها و نهادهای شهرستان ورزقان می دانید، به این زودی گذشته خود را فراموش کرده اید که 3 سال پیش به چه شغل و کسب و کاری مشغول بودین و ( زبانم لال !!!!!!) اگر در دوره بعدی انتخابات شخص دیگری جز نماینده فعلی روی کار آید به چه سرنوشتی دچار خواهید شد؟؟

8-   چرا محیط علمی را تبدیل به فضایی برای مناقشات سیاسی و تسویه حساب های انتخاباتی می کنید؟؟

لازم بذکر است که اگر جنابان عالی از تحصیل بنده در مقطع دکتری شک و تردید دارید بنده می توانم مدارک لازم را در این وب سایت منتشر نموده و موجبات بدگمانی شما را برطرف نمایم.

منبع :

پژواک اندیشه

ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

مطلع

1393/11/21 ، 22:43
.......
پاسخ : با سلام متقابل و تشکر از دیدگاه جنابعالی.
مطلب ارسالی به زودی در صفحه اصلی سایت درج خواهد شد .
موفق باشید.
نويسنده ديدگاه :

تبريزي

1393/11/21 ، 21:39
روزي بود روزگاري بود در كشور شيعه مذهب و مسلماني در قاره آسيا، مسئولي بنام ....... .......
....
...

حالا انتظار مردم آگاه از چنين فردي چه مي باشد؟؟؟
آيا شما از ايشان انتظار صداقت و پاكدامني داريد؟؟؟
آيا شما از ايشان انتظار خدمت به منطقه داريد؟؟؟
...............................................
........................................
..................................
............................
نويسنده ديدگاه :

دیزماری

1393/11/21 ، 12:17
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای عبداله زاده
لطفا در نوشته های خود به این موضوع اشاره نمایید که همه طرح ها و پروژه های فعلی مربوط به دوران آقای الیاسی و علیزاده هست. اقای دهقانی 3 سال اخیر را صرف انتصاب معلم های ابتدایی برای پست های مدیریتی به قول حاج اقا مهدوی کرده است.
وقتی نداشته که بره نیازهای منطقه را مطالعه کنه و براشون از مجلس مصوبه بگیره. بعد عید هم باید همش بره تو مراسمات و تبلیغ انتخابات.
نويسنده ديدگاه :

دوست

1393/11/21 ، 12:08
سلام
در پاسخ به گزارش عملکرد اقای دهقانی

اگر مستحضر باشید طبق بیانات گزارگشگر تلویزیونی افتتاح فاز دوم معدن مس سونگون مربوط به 55 ماه گذشته می باشد زمانی که نماینده محترم تو یکی از مدارس ابتدایی تدریس می کردند. به نتیجه می رسیم نماینده فعلی هیچ نقشی تو این طرح نداشته است.
ایا در این 3 سال پروژه ای تصویب شده که در سال های بعدی افتتاح شود؟؟
لطفا مدرک ارایه کنید
نويسنده ديدگاه :

محمدحسین احمدی سیه کلان

1393/11/21 ، 9:53
سلام
در پاسخ به نظر ورزقان وطنیم
باید به استحضار برسانم که بنده این جسارت را دارم که بتوانم در ارسال نظرات از اسم نظرات و نوشتن مقالات از اسم واقعی خود استفاده نمایم (......زاده و ... ......نی). نه در پشت پرده و اسامی مجهول (دانشجو، آگاه و ...)در ثانی یادتان رفته که بنده و خانواده ام چه زحماتی برای شما در انتخابات کشیدیم. اینم بدونین ما در نبود اقای الیاسی و مهندس علیزاده به شما رای دادیم.یادتان باشد که هنوز پدر بنده ضامن پول مینی بوس هایتان شده و هنوز بدهی خود را صاف نکردید. به شما ربطی ندارد استاد بنده کی هست ولی در این سن و سال خودم را در حدی می بینم که بتوانم جلو شما و برادرتون ایستادگی کنم.
حالتونو بعد انتخابات 94 می پرسم نه الانشکلکشکلکشکلک
محمدحسین احمدی
نويسنده ديدگاه :

ورزقاني

1393/11/21 ، 9:50
با سلام به تمامي همشهريان عزيز و گرامي و دوستداران پيشرفت و ترقي منطقه: لطفا" به وبلاگ ورزقان - شهروند هم سر بزنيد. با تشكر از شما بزرگواران
نويسنده ديدگاه :

سیه کلانی

1393/11/21 ، 7:37
لطفا نظرات بنده رو کامل بذارید
پاسخ : دوست عزیز نظر جنابعالی حاوی تهمت و افترا به شخصیت های محترم بود لذا از تایید کامل آن معذوریم .
نويسنده ديدگاه :

بی طرف

1393/11/20 ، 18:29
جناب آقای مهندس عبداله زاده اگر شما هم می خواهید از طرفداران نماینده و وبلاگهای ورزقان نیوز وطنیم وستارخان توهین بشنوید بهتر است با انها دوست بشوید آنها حتی به دوستان نزدیک خود رح نمی کنند وبه یار دیرینه خود جناب مهندس عقیل ستارلو توهین و اهانت می کنند.
پاسخ : حفظ دوست به مراتب مشکل تر از پیدا کردن آن است که برخی ها از انجام آن عاجزند.
نويسنده ديدگاه :

اهل منطقه

1393/11/20 ، 12:25
احسن به وجدان ها که دراصطلاح ترکی زبانان درزمانیکه « قورد دومانلخ سویر » بیدار وآگاهند؛ دردوران نمایندگی آقایان مهندس علیزاده وحاج آقا الیاسی افراد شایسته ،لایق ،باسواد ،نخبه چه رای داده ها چه رای نداده ها درمنطقه موج میزد چون نمایندگان عقده ای نبودند وهدفشان پیشرفت منطقه وآرمانشان خدمت بی منت بود ؛بعد از انتخابات اعلام می کردند که من نماینده همه ی مردم هستم وهمه با خیال آسوده به منطقه ورزقان به خصوص اهالی فرهنگ عشق می ورزیدند ولی دراین دوره هزاران بار تاسف آوراست که باوجود ساخت وسازهای اخیر وتغییرات ،منطقه مهاجر فرست شده ؛خصوصا"دانش آموز فرست به سایر مناطق که زیر ساخت فرهنگ وآموزش بسیار پایین آمده وباوجود مقامات گمارده شده ،انگیزه ای نه برای جامعه فرهنگیان ونه برای دانش آموزان باقی نمانده است .متاسفم که کار بلد ها وباتجربه ها در حاشیه به سر می برند وافراد بی حوصله ،کم کار وکار نا بلد ها درراس امور تشریف دارند (البته این هم تشخیص آقای ......... است)خداراشکر که چهارسال بیش نیست ..باش تاصبح دولتت بدمد ای مردم آبرومند.......
نويسنده ديدگاه :

آخارسو

1393/11/20 ، 0:28
باسلام خدمت جویندگان حقیقت که دکتر احمدی یکی از این افراد است، جناب دکتر در این برهه از زمان که هر کس دنبال گل آلود کردن آب و گرفتن ماهی خود است گفتن از واقعیتها مسلماً خوشایند نخواهد بود با این اوصاف آفرین به وجدان بیدار شما که نشانگر پاکی بستر خانواده و محیطی که در آن رشد یافتید.
هزاران تبریک به جامعه بزرگ آذری زبان کشور بویژه منطقه ورزقان بخاطر وجود چنین جونان متعهد و باشهامت. خداوند پشت و پناهتان باد. آخارسو
پاسخ : از دیدگاه تان سپاسگذارم آقای رضایی
موفق باشید
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 5
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,023,342

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.235.145.108 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل