پنجشنبه 24 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


ورزقـان نـیوز ارس

اکبر مقیمی (فعال سیاسی) چنین نوشت :

با درود بیکران به مردم بزرگ شهرستان از دورافتاده ترین روستاها تا پایتخت شهرستان 

اولا در بررسی علل عقب ماندگی منطقه باید از فعالین سیاسی اون منطقه شروع کرد تا اینکه مستقیم انگشت اتهامات را بسوی مسئولان برد .

آیا ما به معنای واقعی فعال سیاسی و لیدر سیاسی در منطقه داریم یا به چند سیاست باز انتخاباتی لقب سیاسی می دهیم ؟ چند درصد از این آقایان سیاسی که نامشان گوش مردم را کر کرده به علم سیاست آگاهی دارند ؟ اصلا میدانند راه افتادن بدنبال یک شخص یعنی تایید آن ؟ یا فکر می کنند راحت می شود تاریخ را سانسور کرد و پاک ؟!

چرا در منطقه ما بجای نقد و چانه زنی روی اصلح فقط دعوای شخص ها است ؟ آیا انتخابات و سیاست و آینده منطقه گره خورده به چند نفر ؟ 

چرا هیچگونه گروه و انجمن و شاخه حزبی در منطقه تشکیل نمی شود تا مسائل منطقه با مشورت و آسیب شناسی پیش برود ؟ و چراها و چراهایی زیاد که دوست دارم خیلی از اشخاصی که خود را سیاسی منطقه می خوانند به چند سوال بنده جواب بدهند و بگویند با توجه و اتکا به کدامین علم و تجربه درست سیاسی سخن می گویند و سینه چاک شخص ها شده اند ؟

برای شخص بنده شخص مهم نیست عملکرد و بار علمی و سیاسی طرف مهمترین است ! هرکجا نزدیک ترین فردم هم عملکرد مناسب نداشته باشد نقد کردم و خواهم کرد و واقعا بیاییم کلاه بر جلو نهاده و فکر کنیم که چقدر به منطقه و مردم منطقه ظلم کردیم ؟

متن کامل را در ادامه مطلب مطالعه نمایید

آقایی که پسرانت بدون داشتن حداقل مدرک استخدام شده اند در زمان فلان نماینده ! آقای نماینده ای که اقوام و اطرافیان حضرتعالی بدون داشتن مدرک مورد قبول و صلاحیت و بار علمی راحت به استخدام ها وارد شدند ! حال چه شده دوباره بوی کباب به مشام حضرات خورده و دوباره شعار دلسوزی منطقه را داده و سر از منطقه در آوردی ؟

آقایی که زمان فلان نماینده مجوز های آنچنانی و وام های انچنانی گرفتی ؟ دیگر وقتی شماها سخن از دلسوزی به منطقه می زنید بی اختیار مردم چندش شان می شود.

خیلی عامیانه قلم میزنم تا همه راحت تر  مطلب را بردارند..... 

مشکل امروز ما این نیست بیمارستان ورزقان کی کلنگ زده شده ! مهم اینه این بیمارستان هیچوقت مجهز نخواهد شد ...چون به بیمارستان های زیر 150 تخت هیچوقت دولت نمی آورد امکانات خاص بدهد ، چون درآمد ان بیمارستان باید به حدی باشد که بتواند حقوق پرسنل خود را پرداخت کند... چرا به مردم حقیقت را نمی گویید و بخاطر چند سال نمایندگی و سمت کوله باری از دروغ را با خود حمل می کنید و برای رای هرکاری می کنید ؟

ای فعالین سیاسی باسواد ... ای نخبه ها شماها که علم دارید و حقیقت را میدانید بیان کنید که اینها دروغی بیش نیست 

مشکل امروز ما بزرگراه ورزقان نیست که معلوم هم نیست چند سال طول بکشد تا بجایی برسد ! مشکل ما امروز این است که آقای نماینده جنابعالی به جای پوز دادن بزرگ راهی که معلوم است کی مطالعه شده و چه زمانی کلنگ زده شده بفرمایید چه کار دیگری بصورت عملی انجام دادید ؟

کدام کارخانه و مرکز صنعتی ایجاد کردید ؟  کدام پروژه اشتغال زایی ایجاد یا دریافت مجوز شده ؟ کدام سرمایه گذاری را روانه منطقه کرده اید ؟ در مورد پیوستن ورزقان به منطقه آزاد ارس چکاری کردید ؟ 

چرا اصرار دارید مردم را عوام پندارید ؟ دیگر مردم ، بخصوص نسل جوان خام دو بنر و شعار نمی شوند !

تمام رفتارها و عملکردها نیازی به تبلیغ ندارد و همه عیان است ! 

مسکن مهر نزدیک به چند سال است خوابیده ... قبلا بهانه این بود ریاست بنیاد کارشکنی می کند و مقابل شما ایستاده و امروز که ریاست بنیاد عزیز دل شماست پس چه شد ؟

وظایف نماینده عوض کردن روئسای ادارجات نیست / وظیفه نماینده دست اندازی به وظایف دیگر نهادها نیست / وظیفه نماینده دخالت در کار شورای شهر نیست / وظیفه نماینده خودی و ناخودی کردن نیست / وظیفه نماینده باز کردن دکان اشتغال فامیلی و گروهی نیست / شاید عده ای از روی محافظه کاری در منطقه سکوت پیشه کرده اند اما حقیقت این است شما راهی که می روید انتهای آن معلوم نیست ... البته شما هم گناهی ندارید وقتی در منطقه ما سیاست بازی را اسم سیاست نهاده اند .... دوزیست سیاسی بودن را زرنگی نام نهاده اند ... ریا و چاپلوسی را سیاستمدار خوانده اند .... و وجدان خوابیده آدم خوب اسم نهاده اند ... نهایت می شود شما هم چنین جلو بروید .

مسئولان ، نخبه ها ، فعالین سیاسی و مدنی منطقه بیایید برای یکبار هم که شده دور هم جمع شویم و بدون راه انداختن جنگ من و من به ما فکر کنیم .... برای ما نماینده شدن اسم خاص مهم نیست بیایید آرمانگرا باشیم نه حول یک شخص دور خودمون بچرخیم ..

فکر آن دنیا هم باشیم که چطور حق را ناحق میکنیم ... فکر ان دنیا باشیم که چطور بجای یک مهندس فامیل دیپلم خود را در ادارات جا می کنیم 

بفکر اون بالا سری هم باشیم که همه را ثبت و ضبط می کند .... البته این را میدانم که اگر به این فکرها بودیم نان کسی را مثل آب خوردن نمی بریدیم و راحت به همه انگ و تهمت نمی زدیم ..................................باشد که رستگار شویم.

ورزقان نیوز ارس

ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

حامد

1394/09/07 ، 18:22
آقای مقیمی از جنابعالی بعنوان یک فعال سیاسی یک سئوال داشتم
به نظر می رسد این دوره از کاندید ورزقانی بیشتر حمایت می شود آیا امکان چنین چیزی ممکن هست یا اینکه کاندید ورزقانی را باز دوباره ............
نويسنده ديدگاه :

شهروند ورزقانی

1394/09/07 ، 18:11
آقای مقیمی راست می گوید بیایید یه فکری برای (( ما )) بکنیم . امتحانش مجانی است نه پول می خواهد نه ثروت فقط عاقلانه فکر کردن مهم است.
پاسخ : تشکر از دیدگاه جنابعالی
نويسنده ديدگاه :

بی طرف

1393/11/10 ، 17:18
سلام از این نوشته اقای مقیمی خیلی خوشم امد عین وضعیت منطقه را گفته و جسارت در حرف زدن را نشان داده است کاش بعضی وبلاگها از این جوان شجاعت و اگاهی را بیاموزند. خدا حفظش کند
پاسخ : از دیدگاهتان ممنونم
نويسنده ديدگاه :

مطلع

1393/11/09 ، 16:19
به خدا قسم عین حقیقت را نوشتی واقعا به دلم نشست نه از این جهت که بر علیه کس یا کسانی است چون عین حقیقت رو گفتی پس به واجب شرعی و دینی و حکم قرآن عمل کرده و امر به معروف و نهی از منکر کردی خدا اجرت دهد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 6
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,346,589

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.143.154 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل