پنجشنبه 24 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


جانشین ستاد انتخابات استان خبر داد:
آمار داوطلبان شرکت در انتخابات در آذربایجان شرقی به 8000 نفر رسید

از طریق ویدیو کنفرانس؛
رییس ستاد انتخابات استان روند ثبت‌نام انتخابات شوراها را بررسی کرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار:
مردم ایران آماده ثبت یک رویداد تاریخی هستند

بازدید جانشین ستاد انتخابات استان از شعبه ثبت‌نام انتخابات شوراها در فرمانداری تبریز

 

 

برای اطلاع از جزئیات این اخبار لطفاً ادامه مطلب را مشاهده نمایید ...

جانشین ستاد انتخابات استان خبر داد:
آمار داوطلبان شرکت در انتخابات در آذربایجان شرقی به 8000 نفر رسید
 

جانشین ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی گفت: تعداد داوطلبان نامزدی در چهارمین دوره انتخابات شهر و روستا در استان آذربایجان شرقی از مرز 8000 نفر فراتر رفت.

ایوب حقیقی در گفتگو با سایت اطلاع رسانی انتخابات استان با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: تعداد داوطلبان نامزدی در چهارمین دوره انتخابات شهر و روستا در استان آذربایجان شرقی ، با مراجعه سایر داوطلبان، هم اکنون (در لحظه مخابره خبر در ساعت 19) به 8 هزار نفر افزایش یافت.

وی با اشاره به آخرین وضعیت ستادهای انتخاباتی در تبریز و سایر شهرستان ها خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته مبنی بر تراکم حضور داوطلبان در روز پایانی ثبت نام، شاهد برقراری انظباط توام با نشاط انتخاباتی، در ستاد های انتخاباتی مستقر در فرمانداری ها و بخشداری های استان هستیم.

حقیقی تاکید کرد: در صورت تمدید مهلت ثبت نام، اخبار لازم، از طریق سایت اطلاع رسانی انتخابات استان به اطلاع عموم خواهد رسید.


از طریق ویدیو کنفرانس؛
رییس ستاد انتخابات استان روند ثبت‌نام انتخابات شوراها را بررسی کرد
 
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی  از طریق ویدیو کنفرانس، روند نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی را با فرمانداران بررسی کرد.

محمد علی نصرتی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در ساعات پایانی آخرین روز  ثبت نام داوطلبان شهرو روستا ، از طریق  ویدیو کنفرانس و ارتباط فرمانداران در جریان آخرین مراحل ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در شهرستان ها قرار گرفت .

وی ضمن قدر دانی از فرمانداران و مسئولین امر ثبت نام  حوزه ها ی انتخابیه ، از آنان خواست تا شرایط لازم را برای تسریع در امر ثبت نام در ساعات پایانی مهیا سازند .

ایوب حقیقی جانشین ستاد انتخابات استان نیز در گفتگو با سایر فرمانداران از طریق ویدیو کنفرانس  بر ثبت نام آخرین نفر داوطلب مراجعه کننده در محل ثبت نام حوزه انتخابیه تا ساعت 24 تاکید کرد .


وی با بیان اینکه مقدمات و تمهیدات لازم در راستای برگزاری انتخابات پرشور در استان فراهم  شده است ، از فرماندارن خواست با توجه جدی به امر آموزش ، سعی در رفع نواقص احتمالی داشته باشند . حقیقی همچنین اجرای دقیق و سریع  مواد  46 تا 51 قانون انتخابات را در فرآیند برگزاری انتخابات مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : هیات های اجرایی ترتیبی اتخاذ نمایند تا در اجرای برنامه زمان بندی رسیدگی به سوابق داوطلبان ، ضمن رعایت همه جانبه مقررات  مندرج در قانون ، در انجام وظایف ، اهتمام لازم صورت پذیرد .
معاون سیاسی و امنیتی استاندار:
مردم ایران آماده ثبت یک رویداد تاریخی هستند
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم کشور آماده می شوند تا در سال 92 که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است، در ثبت یک رویداد تاریخی شرکت کنند.

محمدعلی نصرتی در جلسه تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره) درباره انتخابات، با بیان این که انتخابات یکی از حقوق انسان‌ها در تعیین سرنوشت خود است، افزود: انتخابات حاکی از بلوغ سیاسی یک ملت و نشانه مردم‌سالاری دینی و پشتوانه نظام برای پیگیری اهداف عالی خود است.

رییس ستاد انتخابات استان با اشاره به این که دشمن در مقاطع مختلف و حساس، مخصوصا در آستانه انتخابات، ماجراجویی می‌کند، تاکید کرد: باید تمام حرکات دشمن رصد شود و پیش‌بینی شود که چه سناریوهایی از سوی دشمن قابلیت اجرا دارد تا برای هر وضعیتی آمادگی داشته باشیم.

نصرتی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، اظهار کرد: دشمن سعی دارد با سوء استفاده از مسایل اقتصادی و پیوند دادن آن با مسایل سیاسی، آستانه تحمل مردم را پایین آورد؛ بنابراین مسئولان باید با اطلاع‌رسانی و اقناع مردم، توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

وی با بیان این‌که امروزه دشمن با استفاده از روش‌های مختلفی همچون فضای مجازی سعی در ایجاد مشکلات و چالش‌ها دارد، افزود: این امیدواری باید در جامعه به وجود بیاید که مردم تعیین‌کننده سرنوشت انتخابات هستند و مسئولان با تمام وجود از آرای آنها صیانت خواهند کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به حوادث انتخابات سال 88، گفت: دشمن سعی در جلوگیری از برگزاری انتخابات و احیای فتنه 88 دارد و این توطئه‌ها بایستی با ایجاد اطمینان در مردم و جلوگیری از به وجود آمدن شائبه در خصوص انتخابات خنثی شود.

وی با اشاره به توصیه‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب افراد اصلح و متعهد به اسلام، گفت: امروز انتخاب فرد اصلح از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ باید افرادی انتخاب شوند که متعهد به اسلام بوده و طعم محرومیت را چشیده باشند تا بتوانند محرومان را درک کند.

نصرتی با تاکید بر این که باید کسانی انتخاب شوند که اهل تعامل و منطق قوی باشند، افزود: این وظیفه مسئولان است که حقایق را به مردم منتقل کرده و آگاه‌سازی کنند تا از خواسته‌های دشمنان جلوگیری شود.

وی با بیان این که آیندگان در مورد ما قضاوت خواهند کرد، افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی امانتی در دست ماست و باید از آن به شایستگی پاسداری کنیم.
 
بازدید جانشین ستاد انتخابات استان از شعبه ثبت‌نام انتخابات شوراها در فرمانداری تبریز
 
جانشین ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در ساعات پایانی ثبت نام از داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا، از شعبه ثبت نام فرمانداری تبریز بازدید و از نزدیک در جریان قرآیند ثبت نام کاندیداها، قرار گرفت.

ایوب حقیقی، جانشین ستاد انتخابات آذربایجان شرقی ضمن بازدید از حوزه انتخابیه شهرستان تبریز با تعدادی از کاندیدا ها گفتگو و در جریان  نحوه ثبت نام قرار گرفت .

وی در حاشیه بازدید از حوزه انتخابیه شهرستان تبریز اظهار داشت : یکی از مولفه های شاخص مردم سالاری دینی ، مشارکت خود مردم در تعیین سرنوشت شان است و ان شاء الله  در انتخابات  24 خرداد  شاهد خلق حماسه پرشورتر  سیاسی خواهیم بود .

محمود چمنی فرماندار شهرستان تبریز نیز در این بازدید ، استقبال داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را در شهرستان تبریز قابل توجه خواند و تصریح کرد :در چهارمین دوره انتخابات  شهر وروستا ، با حضور گسترده و آگاهانه مردم و با اتحاد و همدلی در تحقق حماسه سیاسی ، انتخاباتی بی نظیر تجربه می شود .

گفتنی است در این بازدید مسئولین کمیته های ستاد انتخابات استان نیز حضور داشتند .
منبع خبرها:
پورتال استانداری


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 7
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,346,174

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.143.154 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل