یکشنبه 06 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


هشدار ریاست محترم جمهوری در مورد برخوردهای حذفی و سلیقه­ ای با نخبگان و سرمایه ­های انسانی کشور و تاکید بر نقش آزادی در انتخاب مسیر و نفی شیوه­ های اجبارگرایانه و تحکم­ آمیز در آموزش و تربیت جوانان، تایید دوباره همین راهبرد است. جوانان به ضرورت شرایط سنی، در مقابل اجبار و زور، واکنش های منفی نشان می دهند ،بهوش باشیم با کم توجهی به این نیروی سازنده ومشحون از انرژی را به بیراهه سوق ندهیم


محمود گودرزی

محمد گودرزی

کمتر یکسال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد. علی­رغم عمر کوتاه دولت و تداوم بد­اخلاقی های ناراضیان از حماسه سیاسی ملت ایران در 24 خرداد،در پرتو بازسازی اعتماد عمومی به مجموعه دولت و تقویت سلامت و کارامدی تخریب شده آن،نشانه های بهبود در نظام تدبیر کشور و بازگشت امور به مدار اعتدال و عقلانیت به صورتی فزاینده در عرصه ­های داخلی و خارجی  پدیدار شده است.
دوراندیشی تاریخی مردم ایران در اعتماد به برنامه های جناب آقای دکتر روحانی  و تدابیر اطمینان بخش نظام در برگزاری انتخاباتی که گذشت،ضمن فراهم سازی امکان به کارگیری بخشی  از توان و تجارب ارزشمند  مدیریتی و کارشناسی ملی به حاشیه رانده شده­، افزایش امید و نشاط همگانی برای سازندگی دوباره و توسعه متوازن کشور،بهبود مشهود موقعیت بین المللی ایران و خروج  تدریجی  اقتصاد ملی از  شرایط خطرناک رکود تورمی را به ارمغان آورده است.
بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

رویکرد جدید و منعطف نظام برای عبور آرام از برخی محدودیت ها و ممنوعیت­های مستحدث در روابط خارجی و اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه دیپلماسی هسته­ای، به رغم دلواپسی عده­ای و تداوم کارشکنی­های کاسبان تحریم، در همین مراحل ابتدایی خود نیز اثرات مثبت و سازنده­­ای را برارتقای موقعیت خارجی کشور و بهبود فضای کسب و کار داخلی برجای گذاشته است.
حمایت­های صریح بزرگان و دلسوزان نظام از ادامه مذاکرات و تداوم همدلی آحاد مردم و طیف ها و گروه­های مختلف سیاسی و اجتماعی از ادامه تلاش­­های بی وفقه کارگروه مذاکرات هسته­ای،ظرفیت های تازه و مغتنمی را برای شکست پروژه ایران هراسی صهیونیست­های غاصب و برخی عوامل داخلی آن­ها وبه فضل الهی شکست قطعی توطئه گرفتارسازی ایران اسلامی در دامچاله "موقیت فرسایشی احتمال جنگ "، "انزوای خارجی" و "تحریم­ های فزاینده علمی و اقتصادی"با هدف فروپاشی اقتصادی کشورفراهم ساخته است.
تداوم دستامدهای یک­ساله اخیر مبین این واقعیت است که رفع پایدار تهدیدات خارجی و برداشتن تدریجی بارهای سنگین وخردکننده فشارهای اقتصادی و معیشتی از شانه های مردم آسیب دیده از تحریم­های خارجی و مهرورزی­های داخلی، نیازمند پیگیری راهبرد اصلی و مشروعیت افزای پیشنهادی رییس محترم جمهور یعنی صلح در خارج و آشتی در داخل از طریق توجه کافی به اصلاحات سیاسی به عنوان پیش­نیاز و مکمل  برنامه اصلاحات خارجی است.
از مهمترین لوازم و اقتضائات تحقق راهبرد پیش گفته،تمهید موثر زمینه­های مشارکت سازمان یافته اقشار مختلف  مردم به ویژه نخبگان مشارکت­جو در صحنه­های­ حمایت توام با نقادی و اصلاح­گری، رفع موانع فعالیت بخش خصوصی، به رسمیت شناختن گرایش­ها و صداهای مختلف و گشودن باب گفتگو با اقشارملت به ویژه جوانان همیشه حاضر در بزنگاه­های تاریخ­­ساز و عرصه­های خطیر ملی است.    
به عنوان متولی اصلی پیگیری حل مسایل جوانان براین باورم که جوانان پر شور "که به حق  حماسه سازان 24 خرداد می باشند" به عنوان منابع پایان ناپذیر انگیزه، انرژی، خلاقیت و امید از یک سو می توانندمهمترین نقش را درپیشرفت و توسعه ملی ایفا کرده  و از دیگر سواصلی­ترین قشر آسیب دیده از ناکارامدی و بی تدبیری دولت ها تلقی می شوند. سیاست­های مشارکت سوز اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دولت ها در کنار بی­اعتمادی به نیروی جوان کشور می تواند پیامدهای زیانبار درازمدتی را برای آینده توسعه ایران اسلامی در بر داشته باشدکه خوشبختانه به سبب تغییردررویکردمردم در گزینش دولتی با نگاه اعتماد به جوانان تاحدود قابل ملاحظه ای تعدیل شده است.
جلب مشارکت جوانان، آموزش مهارت های کار جمعی و همبستگی و بازگرداندن اعتماد به نفس و اعتماد به دیگران وبه دولت ضرورتی انکار ناپذیر است. مقابله با بحران هویت و شکاف نسلی بدون مشارکت فعال و شنیدن صدای جوانان با گرایش های مختلف و آموزش مهارت های زندگی اجتماعی و درونی سازی هنجارها امکان پذیر نخواهد بود. هشدار ریاست محترم جمهوری در مورد برخوردهای حذفی و سلیقه­ای با نخبگان و سرمایه­های انسانی کشور و تاکید بر نقش آزادی در انتخاب مسیر و نفی شیوه­های اجبارگرایانه و تحکم­آمیز در آموزش و تربیت جوانان، تایید دوباره همین راهبرد است. جوانان به ضرورت شرایط سنی، در مقابل اجبار و زور، واکنش های منفی نشان می دهند ،بهوش باشیم با کم توجهی به این نیروی سازنده ومشحون از انرژی را به بیراهه سوق ندهیم.
وزیر ورزش و جوانان

ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 18
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,271,338

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.238.112.198 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل