سه شنبه 08 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


معرفی دکتر غلامرضا دهقان کاسين

دکتر غلامرضا دهقان کاسین

شرح مختصری از زندگی دکتر غلامرضا دهقان کاسین 
دکتر غلامرضا دهقان فرزند امامعلی روز دهم مهرماه 1354 در روستای کاسین شهرستان ورزقان چشم به جهان گشود. مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی را در روستای محل تولد خود و مقطع متوسطه را به سال 1373 در دبیرستان شهید رجایی شهر ورزقان و در رشته علوم تجربی به اتمام رساند. وی در دوره تحصیل همواره جزو دانش¬آموزان ممتاز کلاس بوده و در مسابقات علمی در سطح منطقه بارها مقام اول را کسب نموده و به مسابقات استانی راه پیدا کرد.
از جمله فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی ایشان در طول دوره دانش آموزی می توان به یادگیری تجوید و روخوانی قرآن کریم تحت نظر استاد محرم جبرائیلی (تابستان 1363-کسب مقام اول در آزمون دوره)، کسب مقام اول در رشته قرائت قران در منطقه و راهیابی به مرحله استانی (از ابتدایی تا دبیرستان)، کسب مقام اول حفظ قرآن (جزو سی ام)، حضور فعال در برنامه های فرهنگی و ورزشی مدرسه و مسجد به صورت مداوم. مسوولیت کتابخانه شهید هادیان کاسین به مدت 5 سال، اولین نماینده دانش آموزی شهرستان ورزقان در بسیج دانش آموزی کشور، کسب مقام اول رشته شطرنج شهرستان ورزقان و راهیابی به مسابقات استانی و ... نیز بخش کوچکی از دیگر فعالیتهای فرهنگی ایشان بوده است. 

دکتر دهقان در سال ۱۳۷3 با رتبه خوب در کنکور سراسری موفق به قبولی در دوره روزانه رشته دبیری زیست شناسی دانشگاه تبریز گردید. در دوره کارشناسی از دانشجویان ممتاز بوده و این دوره را در طول 7 ترم و در بهمن سال ۱۳76 اخذ نموده و بلافاصله جهت خدمت به آموزش و پرورش منطقه ورزقان مراجعت نمود. به مدت یک ونیم سال، به عنوان مدرس و مدیر گروه زیست شناسی آموزش و پرورش منطقه ورزقان تجربه گرانبهایی کسب کرد.
متن کامل را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

غلامرضا دهقان

در مهرماه سال 1378 با رتبه 4 ازمون کارشناسی ارشد مجموعه زیست شناسی موفق به قبولی در رشته کارشناسی ارشد دوره روزانه رشته بیوشیمی، مرکز بین المللی تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک، دانشگاه تهران گردیده و در سال ۱۳۸0 از پایان نامه خود تحت عنوان "راه اندازی تست تشخیصی برای بیماری خود ایمن میاستنیا گراویس" با درجه عالی دفاع نمود.
سال 1380 در دوره دکترای بیوشیمی دانشگاه تهران پذیرفته شده و پس از پنج سال رساله دکتری خود را تحت عنوان "مطالعه فیتوشیمیایی و اثرات ضد سرطانی گیاه دارویی Ferula szovitsiana" با راهنمایی پروفسور دکتر عباس شفیعی، پدر علم داروسازی ایران، با موفقیت به انجام رسانده و در اسفند ماه سال ۱۳85 با درجه عالی موفق به دفاع از آن گردیده و در همان سال در دانشکده علوم، دانشگاه تبریز به عنوان استادیار بیوشیمی شروع به کار نمود.
دکتر دهقان از سال ۱۳۸0 کار تدریس در دانشگاه را با تدریس دروس بیوشیمی و بیوفیزیک در دانشگاه پیام نور مرکز تبریز شروع نموده و تا کنون در اکثر دانشگاههای استان از جمله دانشگاه تبریز، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، دانشگاه غیر انتفاعی ربع رشیدی و .... در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تدریس نموده است.
راهنمایی 5 رساله دکتری و بیش از 40 پایان نامه دوره کارشناسی ارشد، انجام بیش از 15 پروژه تحقیقاتی علمی، ثبت یک مورد اختراع ملی در زمینه داروی ضد سرطان گیاهی، چاپ بیش از 80 مقاله ISI و علمی پژوهشی در مجلات معتبر علمی بین المللی و داخلی، چاپ بیش از 100 مقاله در کنفرانسهای بین المللی و ملی، داوری مجلات معتبر بین المللی و داخلی بخشی از فعالیت های پژوهشی دکتر دهقان در طول 7 سال استخدام وی در دانشگاه تبریز بوده است. 
از جمله افتخارات دیگری که دکتر دهقان در طول این دوره کسب نموده اند می توان به: ارتقا از مرتبه استادیاری به درجه دانشیاری، انتخاب دو دوره به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده علوم طبیعی در سطح دانشگاه تبریز، ارزیاب طرح¬های کلان ملی از سوی شورای عتف ریاست جمهوری، انتخاب به عنوان طراح نهایی سوالات دوره کارشناسی ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش کشور، کسب ضریب تاثیر 21 برای مقالات چاپ شده در پایگاه Scopus ، کسب مقام اول فوتسال اساتید دانشگاه تبریز به مدت سه سال متوالی و ... اشاره کرد. 
دکتر دهقان علاوه بر کارهای آموزشی و پژوهشی در کارهای اجرایی دانشگاه نیز فعال بوده است که از آن جمله می توان به: معاونت آموزش دانشکده علوم طبیعی (دو دوره-ادامه دارد)، عضو شورای آموزشی دانشگاه تبریز، دبیر کمیته منتخب دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز، عضو شورای تخصصی ارتقای هیئت علمی گروه علوم پایه دانشگاه، عضو کارگروه بررسی توانایی علمی گروه زیست شناسی دانشکده علوم طبیعی، عضو شورای تحصیلات تکمیلی و اجرایی گروه زیست شناسی، عضو هیئت موسس و هیئت مدیره کانون ارسبارانیهای مقیم مرکز استان و ... اشاره کرد. 
در حال حاضر ایشان با مرتبه دانشیاری به صورت تمام وقت در دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز مشغول می باشند. 


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 6
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,023,309

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.235.145.108 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل