چهارشنبه 23 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


دكتر احمدي‌نژاد در مراسم حماسه حضور در تبريز:
امسال، سال تصميم‌هاي بزرگ است
 

رييس جمهور گفت: امسال سال تصميم هاي بزرگ است و يك اقدام هوشمندانه و تصميم درست همه شرايط را به نفع ملت ايران تغيير خواهد داد.

دكتر محمود احمدي نژاد عصر امروز (يكشنبه) در ادامه برنامه هاي چهارمين سفر استاني دولت به آذربايجان شرقي، در مراسم حماسه حضور و در جمع جوانان و نخبگان استان آذربايجان شرقي اظهار داشت: آذربايجان قهرمان و تبريز دلاور، ديار حماسه و حماسه سازان بزرگ تاريخ ايران زمين است.
بقیه خبر در ادامه مطلب ...

رييس جمهورخطاب به جوانان با بيان اينكه قدر جواني خود را بدانيد، گفت: عالم برپا شده كه انسان قدر خود و انسان بودن و استعدادهاي الهي و ظرفيت هاي عظيمي را كه خدا در درون انسان براي كمال و بزرگ شدن قرار داده است، بداند.

دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: انسان در هر موقعيتي كه قرار مي گيرد بايد مراقب باشد كه آيا مجموعه اقداماتش او را در مسير كمال و خدايي شدن ياري مي كند يا او را از اين مسير دور مي كند؟

رييس جمهور گفت: چنين نيست كه اگر همه امكانات و ثروت دنيا در اختيار انسان باشد، لزوما موجب كمال او بشود، ممكن است كسي با امكانات محدود حداكثر استفاده و بهره برداري را براي كمال داشته باشد.

دكتر احمدي نژاد با بيان اينكه ملت ايران در نقطه عطف تاريخي قرار گرفته است، اظهار داشت: دوره اي در تاريخ بشر به پايان رسيده و دوره جديدي در حال شروع شدن است؛ دوره طولاني كه در آن قدرت و ثروت حرف اول و ملاك سعادت و حقانيت انسان ها بود به واسطه رشد و كمال جامعه بشري به پايان راه رسيده و آشكارا در عمل با شكست مواجه شده است و معلوم شده كه قدرت و ثروت به تنهايي نمي تواند سعادت و كمال انسان را تامين كند.

دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: سلطه گران براي اينكه بر ملت ها مسلط شوند چند صد سال انديشه هاي ضد انساني و جنگ و درگيري را بر ملت ها تحميل كردند و امروز هم كه در اقتصاد و ثروت و سلطه كم آورده اند، چندين نقطه جهان از جمله آفريقا، خاورميانه و شرق دور را مورد هدف قرار داده اند تا كمبود ثروتهايشان جبران شده و سلطه شان تحكيم يابد.

رييس جمهور گفت: ملت ايران ملتي انقلابي و شجاع بوده كه همواره با ايستادگي از حقوق خود دفاع كرده است، اما ملت هايي در جهان هستند كه مطلقا اطلاعي ندارند كه در اطراف آنها چه مي گذرد.

دكتر احمدي نژاد اضافه كرد: مستكبران اختلاف و درگيري در كشورها و در بين ملت ها درست مي كنند تا ملت ها متوجه نشوند كه آنها منابع و ثروت شان را غارت مي كنند.

رييس جمهور خاطرنشان كرد: سلطه گران در خاورميانه شعار دروغين دموكراسي را مطرح كردند و امروز به واسطه آن چيزي از عراق و افغانستان باقي نمانده است و همين شرايط و برنامه را براي سوريه و تركيه نيز دارند.

دكتر احمدي نژاد با بيان اينكه به واسطه سلطه قدرت و ثروت همه ارزش هاي انساني لگدمال شده است، اظهار داشت: امروز در عرصه ديپلماسي بين المللي صادق بودن جرمي نابخشودني است و همه دنبال چاپيدن همديگر مي باشند.

رييس جمهور تصريح كرد: دوره طولاني اصالت قدرت و ثروت، همه ارزشهاي انساني را نابود كرده است، اما به فضل الهي، حاميان اين انديشه در عمل به بن بست رسيده و ديگر انديشه شان در دنيا نفوذ ندارد، تنها ابزار آنها استفاده از تهديد و سلاح شده است و جامعه انساني نيز ديگر اين وضع را تحمل نمي كند.

دكتر احمدي نژاد گفت: امروز شاهد موج جديد انساني و انديشه انساني در دنيا هستيم و يك بيداري رخ داده كه فراتر از تحولاتي است كه در كشورهاي اطراف ما اتفاق مي افتد، اين بيداري بازگشت به حقيقت انساني، پاكي، عدالت، صلح و كرامت انساني است و نقش ملت ايران در اين مقطع تاريخي و عبور از اين پيچ تند تاريخي، ويژه و برجسته است.

رييس جمهور ادامه داد: ويژگي هاي تاريخي ملت ايران دواي درمان امروز اين ملت است، ملت ايران كه در طول تاريخ موحد بوده، تنها ملتي است كه حقيقت پيام پيامبر گرامي اسلام(ص) را پذيرفت و در مقابل آن مقاومت نكرد، چرا كه در وجود پيامبر عزيز، حقيقت را ديد؛ همان حقيقتي كه منتظرش بود و امروز نيز منتظر تحقق آن است.

دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: امروز يك فرصت تاريخي پيدا شده و شرايطي فراهم گرديده كه همه آرزوهاي تاريخي ملت ايران و بشريت محقق شود.

رييس جمهور با بيان اينكه عده اي از اينكه نام ايران برده مي شود ناراحت و نگران مي شوند، گفت: ايران يك جغرافيا و نژاد نيست، بلكه يك فرهنگ متعالي است و همگان ملت ايران را با فرهنگش مي شناسند و اين فرهنگ انساني است.

دكتر احمدي نژاد با بيان اينكه بايد در مسير تغيير مناسبات بين المللي حركت كنيم، اظهار داشت: البته در داخل برخي خودخواهي هايي وجود دارد و عده اي همچنان به خودبرتربيني و بهره مندي از تبعيض و رانت تمايل دارند، اين عده خود را برتر و ويژه دانسته و خودشان را مالك كشور مي دانند، اما با وجود اينها، معتقدم حركت ملت همه آنها و تمام نابساماني ها را پارو خواهد كرد.

رييس جمهور با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام حماسه سياسي و اقتصادي گفت: حماسه براي تغيير بنيادين شرايط است همچنانكه دفاع مقدس سرشار از حماسه هاي عظيم بود و تاثير آن اين بود، در كشوري كه تازه آزاد شده و از استعمار و استبداد رهيده بود و هنوز خود را پيدا نكرده و همه مستكبران بسيج شدند تا اين ملت را تضعيف كنند، در چنين شرايطي دفاع مقدس تمام معادلات را تغيير داد و دشمنان را در موضع ضعف و ملت ايران را در موضع قدرت قرار داد.

دكتر احمدي نژاد با بيان اينكه امروز نيازمند حماسه هستيم، با طرح اين سوال كه چه كساني مي توانند حماسه ساز باشند؟ تصريح كرد: جوان و جوانان موتور حركت يك ملت هستند چرا كه حماسه نيازمند خطرپذيري، جسارت، شجاعت و پاكي و نيازمند كسي است كه به دنبال منافع خودش نباشد؛ حماسه زماني اتفاق مي افتد كه انسان براي ارزش هاي انساني تلاش كند.

رييس جمهور گفت: دشمنان به خيال خود شرايط را سخت كرده اند، اما معتقدم اقدامات آنها بيشتر دفاعي است و از موجوديت خود در برابر موج عظيمي كه در دنيا به راه افتاده دفاع مي كنند.

دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: ملت ايران و جوانان عزيز شرايط كنوني را با سربلندي و موفقيت سپري كرده و ايران خيلي زود به قله ها خواهد رسيد.

رييس جمهور اظهار داشت: جوانان آذربايجان هميشه در مقاطع سرنوشت ساز به ميدان آمده و كاري كارستان و ماندگار انجام داده اند و با حضور اين جوانان ايمان داريم كه همه قله ها فتح خواهد شد.

دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: تاريخ ملت ايران سرشار از حماسه هايي است كه مردم و جوانان آذربايجان خلق كرده اند و به همين دليل مردم آذربايجان در نزد ايرانيان جايگاه رفيعي دارند و ملت ايران به مردم آذربايجان و حماسه هاي آن افتخار مي كنند.

رييس جمهور اضافه كرد: اگر جهان از شرايط كنوني عبور كند به دنيايي جديد و انساني خواهد رسيد، دنيايي كه در انتظارش بوديم و وعده شده انبياء الهي است، خواهد رسيد و البته اين نيازمند يك حماسه در ايران عزيز است.

رييس جمهور با بيان اينكه چشم همه ملت هاي جهان به ملت ايران است، گفت: طرح اين موضوع يك احساس ناسيوناليستي نيست، بلكه بيان حقيقت است؛ امروز بايد دست به دست هم داده و كاري كارستان انجام داده و خود و بشريت را از شرايط موجود نجات دهيم.

منبع:

www.ostan-as.gov.ir/?MID=21&Type=News&TypeID=2&id=12210


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 7
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,344,452

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.83.154 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل