سه شنبه 28 فروردین 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


فرمان شروع انتخابات شوراها صادر شد؛

آذربايجان شرقي؛ آماده برگزاري باشكوه چهارمين دوره انتخابات شوراها

اعلام زمان و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان شركت در انتخابات شوراها

صدور کارت ملی دیجیتال  جهت تسهیل در روند اجرای انتخابات

استفاده از ظرفیت تبلیغی روابط عمومی‌های استان

نارسایی‌های ارتباطی شعب اخذ رای در استان،شناسایی ورفع شده است

لوگوی_ستاد_انتخابات

وزير كشور روز 21 فروردين از طريق ويدئو كنفرانس و ارتباط با استانداران، فرمانداران و معاونين سياسي استانداري‌ها در جريان روند آمادگي شعب انتخاباتي قرار گرفت و دستور شروع انتخابات از طريق سامانه جامع انتخابات را ابلاغ كرد.

مصطفي محمد نجار اظهار داشت : امروز به عنوان نخستين گام اجرايي در برگزاري انتخابات شوراها، دستور شروع انتخابات از طريق سامانه جامع انتخابات براي كليه فرمانداران و بخشداران صادر گرديد.

برای اطلاع از جزئیات این خبر ادامه مطلب را مطالعه نمایید...

فرمان شروع انتخابات شوراها صادر شد؛
آذربايجان شرقي؛ آماده برگزاري باشكوه چهارمين دوره انتخابات شوراها
 
وزير كشور روز 21 فروردين از طريق ويدئو كنفرانس و ارتباط با استانداران، فرمانداران و معاونين سياسي استانداري‌ها در جريان روند آمادگي شعب انتخاباتي قرار گرفت و دستور شروع انتخابات از طريق سامانه جامع انتخابات را ابلاغ كرد.

مصطفي محمد نجار اظهار داشت : امروز به عنوان نخستين گام اجرايي در برگزاري انتخابات شوراها، دستور شروع انتخابات از طريق سامانه جامع انتخابات براي كليه فرمانداران و بخشداران صادر گرديد.

وزير كشور با بيان اين كه از امروز فرمانداران و بخشداران مكلفند ظرف 5 روز به ترتيب نسبت به تشكيل هيأت اجرايي شهرستان و بخش اقدام  نمايند گفت:  همه داوطلبان عزيز نيز مي‌توانند از روز بيست‌وششم فروردين‌ماه با مراجعه به بخشداري‌ها يا فرمانداري‌هاي سراسر كشور جهت  ثبت‌نام اقدام كنند.

وي تصريح كرد :  ثبت‌نام به مدت 7 روز و تا تاريخ 1/2/92 ادامه خواهد داشت.

وزير كشور با اشاره به تسهيلات ويژه درنظر گرفته شده از سوي وزارت كشور و سازمان ثبت‌احوال براي داوطلبان  گفت: به منظور جلوگيري از اتلاف وقت طبق هماهنگي‌هاي صورت گرفته داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به دفاتر پيشخوان دولت شهري و روستايي  نسبت به پيش‌ثبت‌نام خود اقدام نموده و فقط براي تأييد مدارك خود به بخشداري‌ها و فرمانداري‌ها مراجعه نمايند.

وي همچنين از آمادگي  حدود 15000 دفتر پيشخوان شهري و روستايي براي پيش‌ثبت‌نام از داوطلبان خبر داد.

رييس ستاد انتخابات آذربايجان شرقي هم در ارتباط ويدئويي با وزارت كشور آمادگي كامل اين ستاد را براي برگزاري هرچه باشكوه‌تر انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا اعلام كرد.

محمدعلي نصرتي اظهار داشت: تمام مقدمات برگزاري اين انتخابات و يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري فراهم شده و مردم آذربايجان همگام با ملت شريف ايران بار ديگر حضور حماسي خود را در اين صحنه ثبت مي‌كنند.

وي ابراز اميدواري كرد با تلاش همه دست‌اندركاران ستاد انتخابات استان، شاهد برگزاري يك انتخابات سالم و باشكوه در روز 24 خرداد باشيم.
رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی خبر داد:
اعلام زمان و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان شركت در انتخابات شوراها
 

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی زمان و نحوه ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا را اعلام كرد.

محمدعلی نصرتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: داوطلبان شركت در اين انتخابات مي‌توانند از روز دوشنبه 26/1/1392 تا پايان وقت اداري روز يكشنبه 1/2/1392 با مراجعه به فرمانداري‌ها و بخشداري‌هاي سراسر كشور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

وی افزود: به منظور تسهيل امور ثبت‌نام در انتخابات شوراها، دفاتر پيشخوان خدمات دولت و دفاتر ICTروستايي از روز شنبه 24/1/1392 تا پايان مهلت ثبت‌نام آماده پيش‌ثبت‌نام نموده و لازم است داوطلبان با دريافت شماره رهگيري از دفاتر مزبور، از تاريخ 26/1/1392 شخصاً با در دست داشتن اصل مدارك و شماره رهگيري به فرمانداري يا بخشداري مربوطه مراجعه و ثبت‌نام خود را نهايي كنند.

رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی مدارك مورد نياز جهت ثبت نام را به اين شرح اعلام کرد : اصل شناسنامه عكس‌دار و دو نسخه تصوير كليه صفحات آن، اصل كارت ملي و تصوير آن، اصل كارت پايان خدمت يا مدركي دال بر مشخص بودن وضعيت خدمت وظيفه عمومي و تصوير آن، چهار قطعه عكس جديد 3*4، اصل و تصوير آخرين مدرك تحصيلي معتبر، اصل و تصوير گواهي پذيرش استعفا از سمت يا شغل جهت مشمولين ماده 28 قانون و اصل و تصوير مدرك معتبر ايثارگري جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداري از امتياز يك مقطع تحصيلي بالاتر.

سئول کمیته اجرایی ستاد انتخابات استان خبر داد:
صدور کارت ملی دیجیتال فرمانداران و بخشداران استان جهت تسهیل در روند اجرای انتخابات
 
سئول کمیته اجرایی ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از صدور کارت ملی دیجیتال فرمانداران و بخشداران استان جهت تسهیل در روند اجرای انتخابات خبر داد.

علیرضا رجبی گفت: در اين زمينه سیستم‌های کارت‌خوان امضای دیجیتال نیز از سوی اداره کل ثبت احوال استان در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: پیگری ورود ستاد انتخابات به سامانه اخبار با همکاری دفتر فناوری و همچنین درج حدود 50 خبر در اين سامانه ، از دیگر اقدامات کمیته اجرایی ستاد در روزهای اخیر بوده است.

مسئول کمیته اجرایی ستاد انتخابات استان، استمرار اجرای برنامه‌های مانور انتخابات با حضور فرمانداران و بخشداران و رفع اشکالات مختصاتGIS  شعب در شهرستان‌های استان را از ديگر برنامه‌هاي در دست اقدام اين كميته اعلام كرد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان تاکید کرد:
استفاده از ظرفیت تبلیغی روابط عمومی‌های استان در جهت تحقق حماسه سیاسی
 

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان، استفاده از ظرفیت تبلیغی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان را در جهت تحقق حماسه سیاسی در روز 24 خرداد سال جاری مورد تاکید قرار داد.

جواد آهنگری در جلسه ستاد انتخابات استان، با اشاره به برگزاری جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی در خصوص انتخابات، خاطرنشان کرد: تلاش بر این است که از تمام ظرفیت‌های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف، در زمینه اطلاع‌رسانی، تبیین ابعاد حماسه سیاسی و جلب مشارکت پرشور مردم در انتخابات، بهره گرفته شود.

وی ادامه داد: آنچه از برگزاری این جلسات انتظار می رود استفاده از طرح هاو برنامه های پیشنهادی برای غنی سازی خروجی نشست های مشترک است.

وی همچنین از برگزاری برنامه‌های فرهنگی مرتبط با انتخابات در هفته های آتی خبر داد و گفت: پیش‌بینی و اجرای برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی و هنری مرتبط با حماسه سیاسی ، با تعامل نهادها و دستگاه‌های فرهنگی، از برنامه‌های کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات در آستانه برگزاری انتخابات خواهد بود.

آهنگری با اشاره به طراحی و تدوین نرم‌افزار انتخابات، تصریح کرد: به منظور ارایه مستندات مربوط به مراحل مختلف برگزاری انتخابات پیش رو در این نرم‌افزار، ارایه تقویم زمان‌بندی انتخابات توسط کمیته‌های تخصصی ستاد انتخابات و تعامل هر یک از این کمیته‌ها با کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ضروری است.

مسئول کمیته فناوری ستاد انتخابات استان خبر داد:
نارسایی‌های ارتباطی شعب اخذ رای در استان، شناسایی و رفع شده است
 

مسئول کمیته فناوری ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی از شناسایی و رفع نارسایی های ارتباطی شعب اخذ رای در انتخابات 24 خرداد سال جاری خبر داد.

محمد سربخشیان در نشست ستاد انتخابات استان، گفت: جهت ایجاد ارتباط پایدار بی سیم و انسجام فرآیندهای الکترونیک، با هماهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نارسایی ارتباطی شعب و مناطق رای گیری فاقد پوشش، شناسایی و رفع شده است.

وی با اشاره به برگزاری مانور انتخابات در حوزه IT در روزهای اخیر گفت: مانور انتخابات، در بخش‌های مختلف این حوزه، با موفقیت برگزار شده و طی آن، نقاط ضعف و قوت مربوط به حوزه IT انتخابات شناسایی شد.

مسئول کمیته فناوری ستاد انتخابات استان، تامین زیرساخت های فنی و ارتباطی برای برگزاری موفق انتخابات را مستلزم مشارکت فراگیر فرمانداری‌ها دانست و با قدردانی از همکاری فرمانداران در این خصوص، تاکید کرد: هر گونه کوتاهی در مشارکت و تامین الزامات حوزه IT ، موجب تنزل جایگاه استان در بحث شاخص های برگزاری انتخابات خواهد شد.

سربخشیان همچنین از ایجاد سامانه پیامک انبوه ویژه ستاد انتخابات استان خبر داد و گفت: این سامانه جهت ارتباط ستاد انتخابات استان با مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات و همچنین اطلاع رسانی اخبار مربوط به آحاد مردم، صورت خواهد گرفت.


منبع خبر:

پورتال استانداری


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 10
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,136,621

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.233.242.67 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل