پنجشنبه 03 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


دستگاه های اجرایی تنها وظیفه دارند حلقه ارتباط مردم با حاکمیت را فراهم کنند؛ امروز فرزندان ما با بیکاری دست به گریبان هستند و باید به این امر توجه کنیم که اگر حتی عده ای ناراضی باشند، امنیت جامعه به خطر می افتد.

عبدالرضا رحمانی فضلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل افزود: رییس جمهوری جز منافع ملی، دغدغه های رهبری و خواست ملت به چیز دیگری نمی اندیشد و بر این اساس دولت نیز نباید در فضای رقابت های سیاسی قرار بگیرد.

وی بیان کرد: دلسوزی، تعهد و حساسیت نسبت به مسایل خوب است اما وقتی می توان با تعامل و تدبیر امور را پیش برد، نباید دچار حاشیه ها شویم.

رحمانی فضلی ادامه داد: به عنوان وزیر کشور اعلام می کنم که به هیچ وجه دیانت خود را به سیاسیون نخواهم فروخت؛ یک سال و دو ماه از زمان روی کارآمدن دولت تدبیر و امید گذشته و سال های پیش رو نیز به سرعت خواهد گذشت و در پایان باید پاسخگوی خدا و ملت باشیم.

او با اشاره به انتخابات های پیش رو تصریح کرد: ما تنها کارگردان اجرایی انتخابات هستیم و انتخابات هایی که در این دولت برگزار خواهد شد قانونی، سالم، با نشاط و عادلانه خواهد بود و اگر کسی به دنبال رای است، باید به فکر مردم باشد.

بقیه خبر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید ...

وزیر کشور اضافه کرد: مردم با حضور در انتخابات احساس وجود می کنند و اگر این امر را تضعیف کنیم، در واقع حلقه اتصال حاکمیت و مردم تضعیف می شود و همه گروه های سیاسی باید به این امر توجه داشته باشند.

وی عنوان کرد: مردم به گردش حکومت در چارچوب مردمسالاری دینی اعتقاد دارند و اگر مجلسی و یا دولتی ناکارآمد باشد، در دور بعدی با رای خود تغییر ایجاد می کنند.

رحمانی فضلی اضافه کرد: از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم گام های مناسبی در حوزه های مختلف برداشته شده اما مطالبات مردم بالاست و البته ما نباید سقف مطالبات را ببندیم چرا که این امر لازمه پویایی و رشد است.

وی بیان کرد: استاندارد زندگی باید بالا برود و در عین حال مطالبات باید در چارچوب اختیارات، امکانات و صرف زمان محقق شود اما گروه های سیاسی نباید مطالبات را به نگرانی و تنش تبدیل کنند.

وزیر کشور ادامه داد: هر کس می خواهد در این کشور فعالیت سیاسی کند باید آگاه باشد که پایه رای در انتخابات، مسایل اجتماعی است و تجربه 36 سال گذشته نشان داده نقش آفرینی سیاسی نقش چندانی نداشته و گروه ها باید با فعالیت در عرصه اجتماعی و کسب رضایت مردم در زمان خود بهره برداری سیاسی نیز داشته باشند.

او همچنین تشریح کرد: بزرگترین نعمت رضایت اجتماعی مردم است که به حکومت اسلامی و ولایت فقیه ایمان داشته و ما باید از طریق تلاش برای رفع مشکلات و احترام به مردم، قدر این رضایت اجتماعی را بدانیم.

رحمانی فضلی افزود: دستگاه های اجرایی تنها وظیفه دارند حلقه ارتباط مردم با حاکمیت را فراهم کنند؛ امروز فرزندان ما با بیکاری دست به گریبان هستند و باید به این امر توجه کنیم که اگر حتی عده ای ناراضی باشند، امنیت جامعه به خطر می افتد.

او تاکید کرد: در سال های گذشته وحدت نظر در دستگاه های اجرایی نبود، این امر قابل قبول نیست و مدیران استانی باید در حوزه های امنیت، اجتماع، فرهنگ و سیاست وحدت رویه داشته باشند و در صورت تخطی به جد پیگیری می کنیم.

 

* حقوق هسته ای ایران مورد پذیرش دنیاست

 

وزیر کشور در ادامه به برگزاری دور جدید مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 اشاره کرد و افزود: امروز در نشست های مشترک خود با گروه 1+5 که با تلاش های بی وقفه وزارت امور خارجه صورت می گیرد، بر روی احقاق حق خود مذاکره ای نداریم.

وی گفت: مذاکرات امروز بر روی تعداد و نحوه محدودسازی چند ده هزار سانتریفیوژ است و حقوق هسته ای ملت ایران به رسمیت شناخته شده است و این در حالی است که در سال های گذشته مذاکرات بر روی اجازه فعالیت و انجام کار تحقیقاتی بر روی چند سانتریفیوژ صورت می گرفت.

وی تاکید کرد: غرب برای ما فرش قرمز پهن نکرده بلکه با گذشت 36 سال از انقلاب اسلامی و تایید صلاحیت نظام از سوی مردم توانستیم با اراده و عزم جدی، خود را به نظام بین المللی تحمیل کنیم.

 

* جمهوری اسلامی ایران نسبت به مسایل منطقه ای بی توجه نیست

 

وزیر کشور همچنین در جلسه شورای اداری استان اردبیل به تنش های موجود در خاورمیانه اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان نظامی ایدئولوژیک و کشوری موثر در خاورمیانه نسبت به مسایل منطقه ای بی توجه نیست.

وی اظهار کرد: ما نمی توانیم اجازه دهیم مسایلی در همسایگی ما رخ دهد و سپس آثار آن را بر امنیت ملی خود شاهد باشیم و بر این اساس در تحولات مختلف منطقه ای از جمله در سوریه، لبنان، فلسطین و عراق بر اساس حق طبیعی خود عمل می کنیم.

رحمانی فضلی اظهار کرد: در این رابطه غربی ها بسیاری از کشورها را برای ائتلاف علیه گروه های تکفیری جمع کردند و دنبال پیوستن جمهوری اسلامی ایران به این ائتلاف نیز هستند که ما با این امر مخالفت کردیم.

وی افزود: برخی از این کشورها با سوء استفاده از نارضایتی های اجتماعی در برخی کشورهای منطقه، خود از گروه های تکفیری پشتیبانی مالی و تسلیحاتی کردند و باعث رشد آنها شدند و گرنه خود اینها به تنهایی قادر به ابراز وجود نبودند.

وزیر کشور عنوان کرد: از این روست که برای ما قابل قبول نیست در ائتلاف با علتی شرکت کنیم که امروز به دنبال حذف معلول خود می باشد.

وی با اشاره به سفر دو روزه خود به استان اردبیل تشریح کرد: مشکلاتی پیشتر گزارش شده بود و با توجه به این که اردبیل جزو استان های مرزی است و با در نظر گرفتن شرایط امروز منطقه این سفر انجام شد.

رحمانی فضلی بیان کرد: در شرایط امروز منطقه حضور وزیری در راس امور امنیتی یک کشور در نقاط مرزی نشان از امنیت و آرامشی دارد که آن را مرهون خون شهدا و اعتماد متقابل مردم و نظام هستیم.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 10
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,260,132

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.230.154.90 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل