سه شنبه 15 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


استاندار آذربایجان شرقی:
9 دی پاسخ دندان شکن ملت ایران به بدخواهان بود
 

استاندار آذربایجان شرقی گفت: 9 دی پاسخ دندان شکن ملت ایران برای کسانی بود که خواب‌های دیگری برای مردم دیده بودند.
بقیه متن را در ادامه مطلب مشاهده نمایید ...

احمد علیرضابیگی در جمع مردم خسروشاه بر ریشه‌یابی حماسه 9 دی تاکید کرد و با بیان این که 9 دی تنها یک حادثه تاریخی در یک روز خاص نبود، افزود: یکی از ریشه‌های حماسه 9 دی، مطالبات رهبر معظم انقلاب از دولت‌ها در خصوص توسعه مبتنی بر عدالت بود.

وی با بیان این که دولت‌ها معمولا در روند پیشرفت و توسعه از خواست‌های قاطبه مردم غافل می‌شوند، اضافه کرد: دولت نهم اقدامات دامنه‌داری برای گسترش عدالت اجتماعی انجام داد اما فرصت دیگری لازم بود تا این اقدامات به نتیجه برسد.

علیرضابیگی افزود: پیام واضح انتخابات 84 پیامی مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی بود و به همین جهت نظام سلطه در سال 88 با همه امکانات و نیروهای خود به میدان آمد اما در کمال تعجب مشاهده کرد که مردم ایران انتخاب خود در سال 84 را تکرار کردند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از انتخابات 88 جماعتی که جزو نخبگان جامعه هم بودند مسیر دیگری انتخاب کردند و چون نتوانستند پیام سنگین این انتخابات را درک کنند ادعای تقلب در انتخابات را پیش کشیدند.

علیرضابیگی با بیان این که ادعای تقلب موجب خسارات زیادی برای کشور شد، افزود: برخی چهره‌های موجه حرف‌هایی زدند که مایه تعجب همگان شد ولی آنها متوجه نشدند که اظهارات آنها موجب خوشحالی دشمن می‌شود.

وی اظهار داشت: این افراد ضد انقلاب، ضد امام و ضد عاشورا نبودند اما نتیجه عملکرد آنها جسارت افراد ضد انقلاب و ضد دین و توهین به ساحت عاشورا، امام و انقلاب شد تا حدی که دشمنان انقلاب اسلامی آنها را نماینده خود در مقابله با جمهوری اسلامی معرفی کردند.

استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: ماجراهایی که بعد از انتخابات 88 روی داد تماما به این خاطر بود که انقلاب اسلامی از پشتوانه عظیم مردمی محروم شود چرا که در این انتخابات پشتوانه مردمی نظام به طور کاملا واضح مشخص شد و این موضوع قابل کتمان نبود.

وی با بیان این که نتیجه این ماجراها خیزش مردم در 9 دی ماه 88 و وارد شدن ضربه سنگین به بدخواهان بود، افزود: امروز هم همان افراد با هدف انتقام از ضربه‌ای که در سال 84 و 88 از مردم خوردند دولت وحدت ملی را مطرح می‌کنند و در صدد بازگرداندن ورشکستگان سیاسی به عرصه اداره کشور هستند.

علیرضابیگی با بیان این که مرام مردم ایران روشن است و ما هیچ نگرانی از انتخاب مردم نداریم، گفت: مبنای رای مردم گفتمان انقلاب اسلامی خواهد بود چرا که این مردم همه سختی‌ها و ناملایمات را به خاطر بقا و استحکام این انقلاب تحمل کرده‌اند.

انتخابات 92 حساس‌تر از انتخابات‌های گذشته است

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 را یادآور شد و گفت: انتخابات 92 به مراتب حساس‌تر از انتخابات‌های گذشته است چرا که در این مقطع هر حادثه‌ای دستاویز انتقام از مردم قرار گرفته و عده‌ای تلاش می‌کنند تا نشان دهند که انتخاب مردم اشتباه بوده است.

وی با بیان این که موضوع انتخابات بر تمام امور کشور سایه افکنده، افزود: تلاش بر این است که از تمام حوادث کشور برای اثبات ناتوانی دولت در اداره کشور استفاده شود و با بزرگنمایی مشکلات ادبیات دولت مورد تضعیف قرار گیرد.

علیرضابیگی موضوع زلزله ارسباران را واضح‌ترین مصداق این مطلب دانست و اظهار داشت: با وجود کارهای عظیمی که در مراحل مختلف امداد و نجات، اسکان اضطراری، آواربرداری، ساخت و ساز و اسکان دایم زلزله‌زدگان انجام شده برخی‌ها وانمود می‌کنند که کار خاصی در این مناطق صورت نگرفته است.

وی حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله‌زده را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: زلزله موجب تقویت وحدت ملی و یکپارچگی و اتحاد ملت ایران شد و دولت و ملت در این حادثه توانستند قابلیت‌های خود را نشان دهند.

علیرضابیگی با بیان این که اقدامات زیادی انجام شد تا دولت نتواند کارنامه موفقی از خود بر جای بگذارد، افزود: با این حال امروز با اطمینان خاطر اعلام می‌کنیم که 11 هزار و 500 واحد مسکونی در این مناطق ساخته و تحویل مردم شده و علاوه بر این 12 هزار واحد دامی و 10 هزار کانکس نگهداری محصولات کشاورزی هم فراهم شده است.

وی تصریح کرد: دولت در این حادثه نشان داد که بر اساس مسئولیت تصمیم‌گیری می‌کند و علی‌رغم این که تلاش بسیاری شد تا ثابت شود که دولت قادر به اداره موضوع نیست اما دولت عملکرد موفقی در این حادثه داشت.

هدفمندی یارانه‌ها نتایج مثبتی در اصلاح الگوی مصرف داشت

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود موضوع اقتصاد را اولویت کنونی مسایل کشور دانست و گفت: عده‌ای معتقدند که باید ثروت کشور را به دست افراد معدودی بدهیم تا مردم سهم خود را از آنها بگیرند اما تفکر دولت احمدی‌نژاد این است که ثروت کشور را باید مستقیما به مردم بدهیم تا خود مردم زندگی خود را مدیریت کنند.

وی با بیان این که هدفمندی یارانه‌ها نیز با این تفکر اجرا شد، افزود: اجرای این طرح در اصلاح الگوی مصرف و آمادگی برای ورود به شرایط واقعی اقتصاد نتایج مثبتی داشت.

علیرضابیگی با اشاره به ممانعت مجلس از اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: مجلس تصور می‌کند که دولت از اجرای این گام اهداف سیاسی تعقیب را می‌کند و به همین دلیل مانع از اجرای آن شده است.

وی اضافه کرد: استدلال مجلس این است که اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها موجب تحمیل گرانی بیشتر بر مردم می‌شود اما دولت قصد دارد با سود حاصل از واقعی شدن قیمت حامل‌های انرژی و تزریق آن به زندگی مردم امکان مدیریت شرایط جدید را برای مردم را فراهم کند.

علیرضابیگی با تاکید بر این که باید به مردم اعتماد کنیم، افزود: مردم ما بهتر از همه اقتصاد را متوجه می‌شوند و باید اجازه دهیم خود آنها اقتصاد را مدیریت کنند.


منبع :پورتال استانداری


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 5
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,045,075

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

34.204.169.230 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل