پنجشنبه 03 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


زندگینامه گل محمد الیاسی

گل محمد الیاسی - الیاسی ورزقان

 

گل محمد الیاسی نماینده دور چهارم و هفتم ورزقان

تاریخ تولد : 1336

محل تولد : ورزقان

تعداد آرا : 39.536

درصد آرا : 36.09

رشته تحصیلی : مدیریت

تسلط بر زبان های عربی و انگلیسی


گل‌محمد الیاسی (زاده ۱۳۳۶ - ورزقان) نماینده اصولگرای ورزقان و خاروانا (استان آذربایجان شرقی) در مجالس چهارم، هفتم و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هفتم میباشد .

محمد الیاسی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در دوره های چهارم و هفتم مجلس در خصوص مسائل مختلف استانی گفت و گویی با تبریز بیدار داشته که در ادامه مشروح آن از نظرتان می‌گذرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ، محمد الیاسی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در دوره های چهارم و هفتم مجلس در خصوص مسائل مختلف استانی گفت و گویی با تبریز بیدار داشته که در ادامه مشروح آن از نظرتان می‌گذرد.

برای شروع، معرفی مختصری از فعالیت‌های خودتان در دو دوره نمایندگی در شهرستان ورزقان و خاروانارا بفرمایید.

شهرستان ورزقان - خاروانا کنونی سابقاً با نام بخش ورزقان - خاروانا، تابع شهرستان اهر بود. بنده نیز در مجلس چهارم نماینده ورزقان - خاروانا بودم. چون خودم در یکی از روستاهای منطقه به دنیا آمده و مدتی نیز در همانجا مشغول فعالیت بوده‌ام منطقه ورزقان - خاروانا را مانند خانه خود می بینم؛ حتی عشایر وییلاق های آن ها را نیز می شناسم.

 

شهرستان ورزقان و خاروانا، بخشی یا قسمتی باقیمانده از ورزقان–خاروانا سابق است. ورزقان - خاروانا تا زمانی که شهرستان نبود آخرین روستای آن آناخاتون در نزدیکی فرودگاه تبریز بود. بخش خواجه نیز تابع بخش ورزقان - خاروانا بود. چند تا از دهستان های شهرستان جلفا نیز تابع بخش ورزقان - خاروانا بودند. بخش خواجه را ازورزقان - خاروانا جداکردند تا اینکه هریس شهرستان بشود.در حقیقت ورزقان - خاروانا خانه کرامتی شده بود برای شهرستان‌های اطراف تا قسمتی از توابع آن جدا شده و به شهرستان‌های اطراف بپیوندند اما خود ورزقان - خاروانا در شرایط قبلی خود باقی مانده بود.

بقیه متن مصاحبه را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

تا اینکه در مجلس چهارم ، در سایه مشیت الهی و تلاش مردم ورزقان - خاروانا، با زحمت بی منت، بنده را به خود بدهکار کردند تا اینکه بنده صرفا بدهکار مردم باشم و نه گروهی خاص؛ و ما مدیون مردم شدیم.

 

مسئولیت در هر عنوانی تعهد و تخصص می طلبد. هر کسی که برای اولین بار وارد مجلس می شود شاید علم تئوری داشته باشد ولی عملا تجربه ندارد.

 

اگر شخصی با صداقت وارد مجلس شده و فقط مدیون مردم باشد، تلاش خواهد کرد در خدمت مردم باشد؛ در نتیجه در راستای حل مشکلات منطقه‌اش و رضای خدا و نیل به اهداف اصلی نظام سعی خواهد کرد.

 

با شناختی که از مشکلات مردم و منطقه داشتم و با عنایت به سابقه اجرایی در بخشداری ورزقان داشتم. حتی افراد را نیز در منطقه می شناختم. بعد از آن در بانک کشاورزی ورزقان که حدود 9 سال مشغول بکار بودم . این آشنایی با منطقه باعث شده بود تا در دوره نمایندگی از تمام مشکلات آقاهانه اولویت‌ها را مد نظر قرار دهم. ضمنا علاقه خدمت به آن منطقه انگیزه ای بزرگ برایم بود. مثلا با اینکه در آزمون بانک کشاورزی حتی می توانستم در هر شعبه ای از استان مشغول بکار شوم ولی ورزقان را انتخاب کردم.

محمد الیاسی دایممق

 

به نظر شما که دو دوره نماینده مردم این منطقه بوده اید چرا مهاجرت از ورزقان - خاروانا بسیار زیاد است؟

اولین مشکلی که به نظر من رسید استقلال ورزقان - خاروانا از شهرستان‌های اطراف بود؛ شهرستان ورزقان–خاروانای فعلی قبل از انقلاب بخشی از شهرستان اهر و حوزه انتخابیه مستقلی بود ولی از نظر تقسیمات کشوری ورزقان–خاروانا زیر نظر شهرستان اهر و در بعضی موارد بخش خاروانا زیر نظر شهرستان مرند بود، مثل جهاد سازندگی.

 

یکی دیگر از مشکلات منطقه مسأله راه‌های مواصلاتی بود. بنابراین از اولویت های اول من تلاش برای شهرستان شدن ورزقان و در ادامه حل کردن مشکلات راه‌های منطقه بود. مسأله بعدی فقدان آب زراعی که نیازمند احداث سدی در منطقه بود که با وزیر محترم نیروی وقت نیز با تشکیل جلسه ای دستور دادند که مسأله آب‌های رودخانه ای و احداث سد اقدام نمایند. چند سدی نیز مطالعه شد. البته بعضی از این سدها در تعریف تئوریک سد نیستند.

 

به علت مریضی، بعضی‌ها تا از روستا به ورزقان - خاروانا، اهر و تبریز برسند جان خود را از دست می دادند؛ در خصوص زنان باردار مشکل حادتر بود. اولویت بعدی بعد از راه و آب مسأله بیمارستان در منطقه بود. فقدان این موارد و وجود مشکلات دیگر، خانواده ها را متضرر می‌کرد که منجر به مهاجرت می شد.مسأله عدم وجود کسب و کار در منطقه نیز مضاف بر مسایل فوق تشدید کننده مهاجرت بودند.

 

پس چرا مهاجرت ها بیشتر به تبریز بوده تا اهر؟

انسان زمانی که از محل اصلی خویش جدا می‌شود تمایل به محل بهتری دارد؛ اگر امکانات داشتند به تهران نیز مهاجرت می کردند. مهاجرت بر مبنای پیش‌بینی امکان زندگی است؛ مهمترین عامل مهاجرت، مسأله اشتغال است. اهر اشتغال آنچنانی نداشت ولی در تبریز امکان اشتغال بیشتر بود.

 

شما چند دوره در انتخابات شرکت و چند دوره نیز انتخابات برگزار کرده‌اید؛ همانطور که پیشترها هم اشاره کرده‌اید همیشه انتخابات ورزقان - خاروانا چالشی بوده است. در این زمینه بفرمایید.

اولین دوره شرکت من در انتخابات، دوره سوم مجلس بود که با نفر سوم حدود 92 رأی اختلاف داشتم.

 

در دوره چهارم مجلس حدود شش ماه قبل از انتخابات بنده را به شهرستان بستان‌آباد منتقل کردند اما با مشیت الهی و همت مردم در دوره چهارم انتخاب شدم در ادوار پنجم و ششم نیز در انتخابات شرکت کردم که انتخاب نشدم.

 

در دوره هفتم جمعی از مردم منطقه تأکید کردند تا در انتخابات شرکت کنم و باز هم در دوره هفتم انتخاب شدم. در دوره هشتم از ورزقان - خاروانا ثبت نام نکردم و از شهرستان شهریار ثبت نام کردم چرا که شایعاتی علیه من درست کرده بودند و همین مرا مجاب به ثبت نام از حوزه انتخابی دیگری کرد تا به شایعات پایان دهم که با لطف الهی از بین حدود 29 نفر کاندیداهای باقیمانده در صحنه انتخابات نفر دوم قرار گرفتم.

 

با اصرار تعدادی از مردم در دوره بعد هم ثبت نام کردم. در آن دوره بنده عضو هیأت مدیره بانکقرض‌الحسنه مهر ایران بودم و چون این بانک خصوصی است بنده برداشتم این بود که شامل قانون استعفا نمی‌شود در حالی که برداشت از قانون انتخابات به این امر قرار گرفت که اعضای هیأت مدیره و مدیران عامل همه بانک‌ها شامل استعفا هستند.

 

از بدو پیروزی انقلاب بنده به علت حضور در بخشداری ورزقان در جریان انتخابات بودم و از دوره سوم نیز در انتخابات شرکت کرده ام.

 

شما حتی در ادواری هم که نماینده نبودید به عنوان نماینده در سایه فعالیت داشتید؛ این مسأله را چگونه تبیین می‌کنید؟

اول اینکه ارتباطات اجتماعی لحظه ای نیستند؛ وقتی انسان در جمعی بزرگ شده باید تا آخر عمر و بعد از آن نیز با وصیت به خانواده دین های خودش را مشخص و اداء نماید.

 

انسان وقتی در طول زندگی مراوده ای با جمعی داشته به راحتی نمی تواند آنها را کنار بگذارد؛ ارتباطات من مربوط به نمایندگی نیست همیشه خودم را مدیون افرادی می بینم که مراوداتی با آنها داشته ام.

 

هر چند که مردم گاهی گلایه می کنند که چرا به صحنه انتخابات ورود نکرده‌ام اما نمایندگی بنده باعث افزایش ارتباطاتم شده و خروج از نمایندگی باعث کاهش ارتباطات نخواهد شد.

همیشه حفظ رابطه با مردم را وظیفه خودم می دانم.

 

جنابعالی همیشه در مسایل استانی هم تأثیرگذار بوده‌اید. از اشراف خود به استان بگویید.

 

ملت ایران در چارچوب نظام اسلامی نسبت به تمام مملکت مسئول هستند. مسئولیت مشاعی است و این هم آموزه دین ماست اما در برخی جاها که آشنایی بیشتر است احساس مسئولیت نیز بیشتر است. حتی در برهه‌ای از زمان در دوره هفتم مجلس مشکلات تبریز را نیز بررسی می‌کردیم. در هر جایی که کاری از دستمان برمی‌آمده دریغ نکرده‌ایم.

گل محمد الیاسی

 

در تمام مدت سابقه بانکی خود را هم حفظ کرده‌اید. 

همانطور که نسبت به مردم همیشه احترام قایل‌ام خودم را عضو خانواده بانک نیز دانسته‌ام. وقتی انسان عضویک خانواده‌ای است بی اهمیتی به آن ممکن و جایز نیست. به طوری که قبل از اتمام مجلس هفتم نیز هماهنگی‌هایی انجام دادم که فردای آن به ادامه خدمتم در بانک حضور یافتم. در هر جایی که بوده‌ام سعی کرده‌ام وظیفه‌ام را به نحو احسن انجام دهم. علیرغم وجود امکان بازنشستگی به بانک برگشتم تا 30 سال خدمتم را تمام کرده و بعد بازنشست بشوم.

 

بعد از سی سال سه سال نیز تمدید کردند. حتی در دوران حضورم در مجلس نیز خودم را به عنوان کارمند بانک معرفی می کردم.

 

چرا ورزقان - خاروانا با وجود امکانات غنی هنوز پیشرفت چندانی نکرده است؟

 

معدن سونگون تمام مسایل ورزقان - خاروانا را پوشش داده است؛ همانند این است که پدر شخصی استاندار باشد و فرزند وی بیکار. چون در ورزقان - خاروانا فاز مثبتی به نام مس سونگون توقع مردم را به صورت افزایشی بالا برده است حتی توقع مسئولین نیز بالا رفته است. اولا برای بهره‌برداری از هر پروژه‌ای حداقل زمان لازم است. قبل از انقلاب نیز مس سونگون بوده است. این امکانات که امروزه در سونگون می‌بینیم در طول زمان به این شکل درآمده است و قبلا چنین نبوده. قبلا هم اشاره کردم کارهای اساسی معدن سونگون صرفا در زمان نمایندگی من انجام گرفته است. در دوره چهارم وقتی آقای هاشمی رفسنجانی به ورزقان تشریف آوردند من متعاقب آن سفر دستور تأمین اعتبار احداث کارخانه تغلیظ مس سونگون را از ایشان گرفتم و نسبت به احداث کارخانه تغلیظ اقدام اولیه گردید و بعد از دوره چهارم مجلس درصدی این کارها انجام شده بود. تا سال 71 کارخانه ای نبود تا آن زمان تمامی استخراج شده ها به جاهای دیگر ارسال می شد و چون این مسأله نفعی برای شهرستان و استان نداشت بر آن شدیم تا کارخانه‌ای احداث شود. مجمع نمایندگان استان نیز تلاش و همکاری بسیاری کردند. ضمناً وزیر وقت نیز حمایت خوبی کردند.

 

اولین کار ما ایجاد راه برای مس سونگون بود. اولین قرارداد کارخانه تغلیظ نیز در همان دوره چهارم بسته شد. این قرارداد حداکثر می بایست تا چهار سال تمام می شد اما در طی سال‌هایی که بنده در مجلس نبودم کمتر از پنجاه درصد از آن کار انجام شده بود. در مجلس هفتم با حمایت های مجمع نمایندگان استان اولین بار کارخانه تغلیظ در سال 85 شروع به کار کرد.

 

از سال 85 به بعد بهره برداری از آن شروع شد. پیشنهادهای بنده در جلسه هیأت دولت و پافشاری بنده بر سه مصوبه: 1) کارخانه ذوب مس سونگون(فاز 2 تغلیظ- ذوب – پالایش- اسید سولفوریک) 2) احداث  بزرگ راه خواجه، ورزقان - خاروانا، نوردوزو 3) سد حاجیلار بر روی رودخانه ارزیل چای که کلاً به رود ارس تخلیه می شود.

 

اگر مصوبات هیأت دولت در سفر رییس جمهور وقت در سال 85 درست پیگیری می شد می‌بایست تاکنون شمش مس در خود سونگون تولید می شد و نیاز به انتقال کنسانتره از سونگون به سایر جاها نبود؟! اما هنوز معلوم نیست چقدر از آن کار انجام شده است. آنچه معلوم است تمام نشده است؟!

 

اگر مدیریت درست حاکم باشد ورزقان – خاروانا می تواند خیلی پیشرفت کند. ضمناً بسیاری از پروژه ها نیز ناقص مانده است که خسارات بسیاری به منطقه وارد می‌شود. پروژه هایی که در دوره هفتم مجلس تصویب و شروع شده بود بعد از آن اکثرا ناقص مانده‌ و یا تعطیل شده است؟!

 

پروژه‌های ملی که در دوره مجلس هفتم تصویب شده بود علیرغم ملی بودن به پروژه استانی تبدیل شده‌اند و همین مسایل باعث نارضایتی مردم می‌شود.

 

در دوره چهارم دستوری از وزیر محترم نیرو گرفته بودم تا برق 20 روستا به صورت رایگان باشد. بعد از مابرق‌ها را قطع کردند و از مردم پول آن را به زور گرفتند؛ هر چند که در دوره مجلس هفتم با لطف الهی آن پول را به مردم برگرداندند.

 

در نهایت اگر روند ساخت و تجهیز کارخانه‌ها به درستی و در زمان مناسب در ورزقانانجام می‌شدشاید نزدیک به 10 هزار نفر مشغول به کار می‌شدند. باید مسئولین و نمایندگان در این خصوص پیگیر باشند. بنده هم از کندی روند این کارها صرفاً سوز دلم را بیان می کنم.

 

روند بازسازی بعد از زلزله راچگونه می‌بینید؟

 

بنده فردای زلزله در منطقه بودم. مردم ورزقان - خاروانا خسارات زیادی در زلزله متحمل شدند. برخی از مسئولین متأسفانه در راستای کمک‌رسانی ناهماهنگ عمل کردند و این باعث تأخیر در خدمت رسانی شد. بنده مردم را در ماه‌های اول از نحوه خدمت‌رسانی راضی ندیدم ولی نهادهای خودجوش مردمی بسیار تلاش کردند. فرایند بازسازی منطقه روند خوبی نداشت و همین قضیه باعث شد دامداران احشام خود را به قیمت پایینی بفروشند.حالا هم امکان خرید مجدد احشام را ندارند.

 

بعد از زلزله مردم برای اینکه خانه‌هایخود را بازسازی کنند مجبور شدند وام‌هایی بگیرند و حالا به خیلی جاها بدهکار هستند مسئولین باید به فکر جبران این خسارت می بودند.

 

در خاتمه عرایض ضمن تشکر از پایگاه اطلاع رسانی تبریز بیدار که در پی گیری مسایل ورزقان – خاروانا حساسیت نشان داده اید. انتظار دارم برخی از مسئولین اجرایی برای کلیه پروژهای مصوب مدت زمان اجرا را لحاظ کرده و منتظر پی گیری دیگران نباشند.

 

 

* wikipedia

* tabrizebidar


کلید واژه ها :
گل محمد الیاسی , محمد الیاسی , الیاسی ورزقان , گلمحمد الیاسی , گلمحمد الیاسی ورزقان , نماینده الیاسی , الیاسی نماینده , گل محمد الیاسی نماینده , زندگینامه گل محمد الیاسی , زندگینامه الیاسی , زندگینامه محمد الیاسی , بیوگرافی محمد الیاسی دایممه , سوابق گل محمد الیاسی , فعالیت های محمد الیاسی نماینده , الیاسی نماینده ورزقان , سوابق اجرایی محمد الیاسی , سوابق کاری محمد الیاسی , گلمحمد الیاسی نماینده ورزقان , وب سایت گل محمد الیاسی , سايت گلمحمد الياسي نماينده ,
ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

نجف مهریزاده

1394/12/03 ، 11:53
من ب آقای الیاسی رای میدهم
نويسنده ديدگاه :

از خاروانا

1394/12/02 ، 11:36
درود بر نماینده قهرمان خاروانا-ورزقان *******رضا علیزاده *******
نويسنده ديدگاه :

ورزقانی

1394/12/01 ، 18:07
شما هم که فقط علیزاده رو تایید میکنید . به همین خیال باشید .
نويسنده ديدگاه :

بکرآباد

1394/11/30 ، 12:24
ورزقانی آباد با انتخاب اصلح حاج الیاسی
نويسنده ديدگاه :

بهزاد

1394/11/29 ، 20:38
با سلام و خدا قوت انتخاب ما فقط و فقط گل محمد الیاسی
آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشون، از درگاه خداوند مسئلت دارم.
نويسنده ديدگاه :

صدای ورزقان

1394/11/25 ، 23:16
آشنا میگم که شتر در خواب بیند پنبه دانه
پاسخ : مطمئنی بزرگوار ؟؟؟؟
نويسنده ديدگاه :

آشنا

1394/11/22 ، 2:16
یک کلام فقط مهندس علیزاده
نويسنده ديدگاه :

آگاه

1394/08/29 ، 15:03
بنده به ناچار مجبور شدم *** رزومه علمی، اجرایی و سیاسی حاج آقا الياسي را در سايت ها قرار دهم تا همه مردم ببينند و بدانند كه آقاي الياسي در دوره هاي چهارم و هفتم مجلس هيأت رئيسه كميسيون مجلس بوده است ولي مانند برادرت نديدبديد نبوده و بنربازي نكرده است!!!
آقا رضا حتما\" يادته كه دهقان به دروازه خالي گل زده و از كلاس به مجلس رفته است و هيچ رزومه ايي جزء كلاس داري خشك و پردردسر نداشته است و بعد از اين هم نخواهد داشت ولي آقاي الياسي با رزومه درخشان و ستودني در پست هاي مختلف كشوري با 33 سال خدمت صادقانه در كنار مردم بوده است كه دهقان يك مورد آنرا در خواب و رويا هم نديده است و پس از اين هم نخواهد ديد لذا لازم است به رزومه حاج الياسي نظري كرده باشيد البته قبل از آنكه دق مرگ شده باشيد!!!
(((((((((( رزومه علمی، اجرایی و سیاسی حاج آقا الياسي)))))))))))
1- کارمند بخشداری ورزقان
2- کارمند و رئیس حسابداری بانک کشاورزی ورزقان و بستان آباد
3-نماینده ی مردم شریف ورزقان- خاروانا در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی
4-عضو کمیسیون دیوان محاسبات و بودجه مجلس و عضو هیأت رئیسه کمیسیون
5-بازرس اداره ی کل بازرسی بانک کشاورزی
6-نماینده ی دیوان محاسبات در هیأت عالی نظارت بر چاپ اوراق بهادار
7- مدیر امور اداری سازمان اموال تملیکی و عضو کمیسیون معاملات آن سازمان
8- بازرس ویژه مدیر عامل بانک کشاورزی
9-عضو هیأت مدیره شرکت صنایع غذایی داورآباد گرمسار متعلق به بانک کشاورزی
10-نماینده ی مردم شریف ورزقان- خاروانا در دوره ی هفتم مجلس شورای اسلامی
11- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و عضو هیأت رئیسه کمیسیون
12-نماینده ی مجلس شورای اسلامی در هیأت عالی نظارت بر چاپ اوراق بهادار با انتخاب مجلس
13-عضو کمیسیون لایحه خدمات کشوری( نماینده کمیسیون اقتصادی) و عضو هیأت تحقیق و تفحص بانکها
14- مدیر کل امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی
15- عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران
16- عضو هیأت مؤسس مؤسسه آموزش عالی اسوه تبریز و معاون اداری مالی آن مؤسسه
17- عضو هیأت امنای مؤسسه آموزش عالی اسوه تبریز
ضمنا\" آشنايي كه بر همگان غريب هستي اگه آقاي الياسي اهري ها رو از معدن مزرعه نمي آوردند يقينا\" كارگران بازنشسته كرماني را مي آوردند چون ورزقاني ها هنوز معدن كاري بلد نبودند و در معدن كار نكرده بودند و آشنا به حفاري و ديناميت و انفجار و ..... نبودند بنابراين آقاي الياسي به جاي كارگران كرماني از كارگران اهري شاغل در معدن مزرعه اهر استفاده كرده است كه بنوبه خود يك شق القمر مي باشد ولي عقل و شعور آشنا به آنها نمي رسد!!!
نويسنده ديدگاه :

آشنا

1394/08/28 ، 0:38
سلام
آقای الیاسی اگر قرار بود به منطقه کار انجام بدید تو اون هشت سال کرده بودید تو دوره چهارم نمایندگی شما از اهر هر چی نیرو به سونگون آورده بودید تو دوره هفتم مجلس استخدام مس کردید الان هم میخواهید بازنشتشون کنید نکنه میخواهد سد حاجلار را هم به جلفا ببخشید ضمنا از مجلس سوم تا الان همیشه عکستون تو. دیوارها هستش دیگه واسه مردم تکراری شده نکنه بازم .........میگیره؟ .............؟ اگه واقعا گفته هات درسته پس دوره هشتم کجا رفتی باید فکر دوره دهم اون موقع میکردی.... حدودا تو منطقه ورزقان 100 تا رای دآری...؟
پاسخ : با سلام،
قسمتی از دیدگاه جنابعالی به دلیل نشر مسائل خصوصی حذف گردید و حق درج دیدگاه جوابیه برای ایشان محفوظ میباشد.
نويسنده ديدگاه :

همشهری ورزقان

1394/07/11 ، 0:48
مهندس الیاسی یکی از نمایندگان موفق وموثر در مجلس بعد از انقلاب می باشد نجابت وشایستگی ایشان خصوصا پاکی وتزکیه نفس ایشان برهیچ کس پوشیده نیست مردی از جنس مردمانی غیرتمند شهرستان بوده در واقع چنین افرادی آبروی منطقه هست..موفقیت این برادر ارجمند را از درگاه حضرت حق مسئلت میدارم.
* ادامه نظرات این مطلب را دیگر صفحات زیر مشاهده نمایید:

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 8
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,011,375

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

35.175.201.191 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل