پنجشنبه 24 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


استاندار آذربایجان شرقی در نشست کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری:
اداره عقولی و علمی کشور دستورالعمل دولت تدبیر و امید است
اسماعیل جبارزاده با تاکید بر اداره علمی مسایل استان ، گفت: این دستورالعمل دولت تدبیر و امید است که به اداره عقولی و علمی کشور اعتقاد دارند.

استاندار آذربایجان شرقی در نشست کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان آذربایجان شرقی، با بیان اینکه بنای ما تخریب گذشتگان نیست و وظیفه ما رفع معایب آنها و جبران ضعف ها و تقویت نقاط قوت استان است، افزود: در بحث پژوهش و فناوری استان کم توجهی شده و باید جبران شود.

اسماعیل جبارزاده  با بیان این مطلب، گفت: ان شالله بتوانیم آنچه که شایسته استان آذربایجان شرقی و دانشگاه های اصیل این استان است ، به عنوان ستاد اجرایی استان انجام دهیم.

وی با بیان اینکه استانداری مرکز تحقیقات و فناوری نیست و تنها هماهنگ کننده است، اظهار کرد:  مرکز تحقیقات و پژوهش و فناوری در دل دانشگاه ها باید انجام بگیرد.
بقیه خبر را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

استاندار آذربایجان شرقی  درادامه ، اطمینان خاطرداد : هر آنچه در توان داریم  در جهت حمایت و تسریع آنچه در ذهن  محققان است و برای تسریع در عملی کردن آن ، انجام خواهیم داد.

وی در خصوص برنامه برگزاری نشست کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان، تاکیدکرد: طبق برنامه باید این کارگروه هر دو هفته یکبار تشکیل شود.

جبارزاده  در ادامه با اشاره به روند به نتیجه رسیدن یک تحقیق و پژوهش و مشکلات رو در روی محققان ، گفت: قبول همه  مشکلات پیش روی محققان به دلیل عشق به پژوهش و تحقیق است که در جای خود قابل قدردانی است و بیشتر از هر چیزی نیازمند حمایت معنوی هستند.

وی در ادامه افزود: رسالت مجموعه دستگاه های اجرایی  حمایت و پشتیبانی از محققان در عرصه های تحقیقاتی است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با بیان اینکه استان اذربایجان شرقی از پتانسیل علمی بالایی برخوردار است، اظهار داشت: این اطمینان به تمام اعضای هیئت علمی داده می شود که تحت الحمایه دستگاه هایی اجرایی باید باشند و پژوهش و تحقیق در استان باید به عنوان یک ارزش تلقی شود و وظیفه داریم از کارهای ارزشمند حمایت کنیم و آن را توسعه و ترویج دهیم.

وی با تاکید بر اهمیت نقش آموزش وپرورش دررشد و توسعه پژوهش وتحقیق ، بیان کرد: پژوهش و تحقیق باید از سطوح پایین و از مدارس آغاز شود و انجام این قدم اساسی و برداشتن پله اول از مسئولین  آموزش و پرورش انتظار می رود .

جبارزاده  با تبریک کسب رتبه اول پارک علم و فناوری استان ، گفت: حفظ قهرمانی رسالتی بیش از کسب رتبه اول است و انتظار می رود این قهرمانی با حمایت دستگاه های اجرایی حفظ شود.

وی با اشاره به بحث ارتباط دانشگاه و صنعت و بیان اینکه دوره اداره کشور با سلیقه های شخصی گذشته است، گفت: ارتباط دانشگاه باید با همه سطوح اجرایی استان وجود داشته باشد و استان باید بر اساس مبانی علمی اداره شود .

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سوالاتی را درخصوص چگونگی اداره علمی استان مطرح کردند و از محققان و اعضای حاضر در نشست خواستار بررسی موارد مذکور را شدند و خاطرنشان کردند: این دستورالعمل دولت تدبیر و امید است که به اداره عقولی و علمی کشور اعتقاد دارند.

وی در ادامه خواستار برگزاری  جلسات هم اندیشی دانشگاه با مسئولین استان شد و بیان کرد:  برگزاری این جلسات از سنت های حسنه ای  بوده که در سنوات قبل تعطیل شد، این جلسات باید به صورت ماهانه برگزار شده و از همه محققان و اندیشمندان و  منتقدان باید در این جلسات دعوت شود.

جبارزاده در ادامه با اشاره به اهمیت دانشگاه تبریز آنرا به عنوان سمبل علمی تبریز معرفی کرد و گفت: دانشگاه تبریز هویت تبریز را یدک می کشد و سمبل دانشگاه های تبریز است که باید عهده دار جلسات هم اندیشی باشد.

استاندار آذربایجان شرقی خواستار امضای تفاهم نامه ای با دانشگاه های خارج از کشور برای بالا بردن توان علمی در رشته های مختلف دانشگاههای استان شد.

جبارزاده  تصریح کرد: هر شرکت دانش بنیان که اولین محصولی را  تولید کند به صورت نمادین توسط استانداری خریداری خواهد شد.

وی با تاکید بر اهمیت بحث تحقیقات خانه ریاضیات، گفت: بحث تحقیقات باید گسترش یابد و تنها به یک رشته تخصیص داده نشود و تمام علوم را در بر بگیرد،  جهت گیری آموزش باید از پژوهش وتحقیق باشد.

استاندار آذربایجان شرقی  با گلایه از عدم برگزاری جشنواره ربع رشیدی دراستان ، اظهارکرد:  هر آنچه در گذشته تصویب شده موظف به اجرای آن هستیم.

جبارزاده درخاتمه با اشاره به پیشینه تاریخی تبریز در هنر و ادبیات ، خاطرنشان کرد: برگزاری  جشنواره ادبیات و هنر دراستان از ضرورت ها است که  باید در روز تولد استاد شهریار همه ساله  در استان برگزار شود و از ادیبان و اصحاب هنر و شعر تجلیل به عمل آید.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 9
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,346,566

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.143.154 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل