پنجشنبه 03 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


گزارش جلسه شورای اداری شهرستان ورزقـان

شورای اداری ورزقان

سرپرست فرمانداری ورزقان:

احداث بزرگراه خواجه-ورزقان را مطالبه عموم مردم شهرستان دانسته و اظهار داشت: این پروژه که از مدت‌ها قبل به دلیل برخی مسائل متوقف شده بود شروع به کار کرده و انشالله با پیگیری‌ها و کمک نماینده شهرستان عملیات احداث آن با شتاب بیشتری ادامه می ‌یابد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی:
برنامه ویژه ای در جهت توسعه و نهادینه سازی صنعت فرش در بین مددجویان داریم که در این راه خواهان همکاری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ورزقان برای توسعه این صنعت در بین مددجویان شهرستان هستیم.
امام جمعه محبوب ورزقان:
برخی شرکت‌ها ثروت‌های خدادادی مردم شهرستان را با بهایی بسیار اندک از چنگ آنان درآورده و از حداقل کمک به مردم شهرستان و توسعه آن اجتناب می‌کنند.
نماینده محترم شهرستان ورزقـان:
هر مدیری خود را نوکر مردم دانسته و در انجام وظایف خود موفق باشد با تمام توان از او حمایت خواهم کرد و مدیرانی که این روحیه را ندارند بهتر است بدانند که بنده حق عزل و نصب ندارم ولی در راستای عمل به وظیفه نظارتی خود برای دفاع از حقوق مردم کوتاهی نخواهم کرد.
گزارش کامل این جلسه را به همراه تصاویر در ادامه مطلب همراه ما باشید...

به گزارش آوای ورزقان، صابر تقویمی در جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان ضمن تسلیت رحلت حضرت امام خمینی(ره) از سپاه به جهت انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص اعزام زائرین حرم مطهر امام تشکر کرد.

وی احداث بزرگراه خواجه-ورزقان را مطالبه عموم مردم شهرستان دانست و اظهار داشت: این پروژه که از مدت‌ها قبل به دلیل برخی مسائل متوقف شده بود شروع به کار کرده و انشالله با پیگیری‌ها و کمک نماینده شهرستان عملیات احداث آن با شتاب بیشتری ادامه می ‌یابد.

سرپرست فرمانداری ورزقان خاطر نشان کرد: شهرستان ورزقان به دلیل قرار گرفتن در منطقه ارسباران، علاوه بر دارا بودن معادن کم‌نظیر طلا و مس نظیر مس سونگون ( دومین معدن بزرگ کشور) دارای مناظر بدیع و بکر طبیعی و آثار تاریخی است که ویژگی‌های خاصی به طبیعت ورزقان بخشیده و این شهرستان را به یکی از قطب‌های گردشگری تبدیل کرده است که با بهره برداری از این پروژه شاهد افزایش حضور گردشگران و سرمایه گذاران خواهیم بود.


۱۱ درصد جمعیت شهرستان ورزقان تحت پوشش کمیته امداد است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی نیز کاهش میزان مدد جویان را هدف اصلی کمیته امداد برشمرد و خاطر نشان کرد: ۱۱ درصد جمعیت شهرستان ورزقان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) است که این میزان بیشتر از میانگین کشوری با ۶/۲ درصد است.

وی افزود: برای کاهش میزان افراد تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان ورزقان نیازمند کمک مسئولین شهرستان همراه با فرهنگ سازی و خودکفاسازیمددجویان در شهرستان هستیم.

حین دشتی، صنعت فرش را صنعتی بسیار توانمند عنوان کرد و گفت: برنامه ویژه ای در جهت توسعه و نهادینه سازی صنعت فرش در بین مددجویان داریم که در این راه خواهان همکاری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ورزقان برای توسعه این صنعت در بین مددجویان شهرستان هستیم.


تحت پوشش کمیته امداد بودن ۱۱ درصد جمعیت ورزقان تاسف بار است

امام جمعه ورزقان نیز در این جلسه پوشش ۱۱ درصدی جمعیت شهرستان توسط کمیته امداد را تاسف بار خواند و گفت: اینکه غنی‌ترین شهرستان استان و حتی کشور به لحاظ منابع معدنی، گردشگری و دیگر ثروت‌های خدادای شهرستانی محروم باشد، مردمانش به سختی امرار معاش کنند و بیشترین میزان افراد تحت پوشش کمیته امداد در استان را به خود اختصاص دهد تأسف بار است.

وی افزود: شهرستان ورزقان را به لحاظ برخورداری از منابع معدنی با برخی شهرستان‌های استان کرمان برابری می‌کند ولی در برخورداری مردم شهرستان از عواید معادن و توسعه به هیچ وجه با شهرستان‌های چون رفسنجان قابل نیست.

امام جمعه ورزقان با تاکید بر اینکه در اثر معدن کاری و اکتشافات معدنی بسیاری از منابع زیست محیطی شهرستان و ذخیره‌گاه‌های چون جنگل‌های ارسباران ازبین می‌روند، خاطر نشان کرد: برخی شرکت‌ها ثروت‌های خدادادی مردم شهرستان را با بهایی بسیار اندک از چنگ آنان درآورده و از حداقل کمک به مردم شهرستان و توسعه آن اجتناب می‌کنند.

حجت الاسلام مسعود مهدوی با اشاره به اینکه متاسفانه عده‌ای  مردم را با سیاسی کاری مقابل هم قرار می‌دهند تا به فکر دفاع از حقوق قانونی خود نباشند، اظهار داشت: امیدوارم نماینده، فرماندار و سایر مسئولین اجرایی شهرستان با برنامه ریزی های صحیح، راه حل‌هایی برای رفع محرومیت از چهره شهرستان اتخاذ نمایند.


دفاع از حقوق مردم خط قرمز من است/ تحت پوشش کمیته امداد بودن ۱۱ درصد جمعیت شهرستان فاجعه است

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان ضمن تشکر از مردم ولایتمدار، با شعور، با استعداد و مظلوم شهرستان ورزقان به جهت اعتماد و واگذاری مسئولیت نمایندگی شهرستان به وی، گفت: از هیات اجرایی و تمامی دستگاه‌های نظارتی دخیل در انتخابات که به برگزاری انتخابات سالم در شهرستان کمک کردند کمال تشکر را دارم.

وی با تاکید بر اینکه محور توسعه در هر منطقه‌ای سرمایه انسانی است، گفت: شهرستان ورزقان به لحاظ منابع انسانی از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار است که باید از این توانمندی برای بالفعل کردن دیگر منابع موجود شهرستان نظیر معادن و گردشگی نهایت بهره را برد.

رضا علیزاده تصریح کرد: پوشش ۱۱ درصدی جمعیت شهرستان توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) فاجعه است که برای رهایی از این مشکل باید تک تک مسئولین شهرستان خود را خادم مردم دانسته و با تمام توان در کاهش این آمار بکوشند.

وی خطاب به مسئولین شهرستانی افزود: هر مدیری خود را نوکر مردم دانسته و در انجام وظایف خود موفق باشد با تمام توان از او حمایت خواهم کرد و مدیرانی که این روحیه را ندارند بهتر است بدانند که بنده حق عزل و نصب ندارم ولی در راستای عمل به وظیفه نظارتی خود برای دفاع از حقوق مردم کوتاهی نخواهم کرد.

 


گزارش تصویری :

DSCF5167 DSCF5168 DSCF5170 DSCF5171 DSCF5173 DSCF5174 DSCF5176 DSCF5177 DSCF5180 DSCF5181 DSCF5182 DSCF5185 DSCF5188 DSCF5190
ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 13
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,011,473

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

35.175.201.191 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل