یکشنبه 03 تیر 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


چند خبر برگزیده از فرمانداری شهرستان ورزقـان

فرمانداری ورزقانفرمانداری ورزقان

سرپرست فرمانداری شهرستان ورزقـان:

لزوم راه اندازی بیمارستان و داروخانه تأمین اجتماعی در ورزقان

با ایجاد مشوق‌هایی فرهنگ کتابخوانی توسعه یابد

انتقاد از نبود پایانه مسافربری در شهرستان ورزقـان

 
معاون فرماندار ورزقـان:

تدوین برنامه های هدفمند، متنوع و جذاب برای اوقات فراغت جوانان ضروری است

 
امام جمعه محبوب ورزقان:

باید مسئولین توجه خاصی به این نیاز اساسی شهرستان (بزرگراه خواجه ورزقان) داشته باشند.

مشروح مطالب فوق را در ادامه مطلب همراه ما باشید...

سرپرست فرمانداری ورزقان:

بیمارستان و داروخانه تأمین اجتماعی در ورزقان راه اندازی شود

سرپرست فرمانداری ورزقان در همایش تجلیل از کارگران نمونه مجتمع معدنی مس سونگون اظهار کرد: با وجود خدمات بسیار ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی، نیاز است برای افزایش رفاه عمومی در سطح شهرستان بی وقفه تلاش کرد که این حداقل وظیفه یک مسئول شهرستانی است.

صابر تقویمی ضمن توصیه به قانونمندی و قانونمداری تصریح کرد: رعایت قانون حتی اگر برخلاف خواست و اراده ما باشد لازم است تا در سایه آن انسجام و وحدت ایجاد شود.

وی با تاکید بر نقش تفکر و تعقل در توسعه و اشتغال افزود: علم گرایی و عقلانیت بسیاری از مشکلات جامعه را حل می کند. حرکت در مسیر علم و عقل در شکوفایی عوامل مختلف توسعه از قبیل منابع طبیعی، فیزیکی و انسانی نقش بسزایی خواهد داشت.

سرپرست فرمانداری ورزقان رعایت عدالت را ضروری دانسته و تبعیض را از عواملی دانستند که انگیزه را که لازمه ارتقای بهره وری است کاهش داده و آنرا از بین می برد.

وی با اشاره به کثرت جمعیت کارگری شهرستان بدلیل وجود معادن غنی در شهرستان، احداث بیمارستان تامین اجتماعی و نیز راه اندازی و تجهیز داروخانه تامین اجتماعی در ورزقان را در راستای دفاع از حقوق صنفی کارگران ضروری دانست.
 

سرپرست فرمانداری ورزقان:

با ایجاد مشوق‌هایی فرهنگ کتابخوانی توسعه یابد

 
سرپرست فرمانداری ورزقان بر استفاده از فضای مجازی و سایت‌های اینترنتی در راستای معرفی کتاب و مطالعه مفید تاکید کرد و گفت: با پیشرفت و توسعه ابزارهای ارتباطی، کتابخانه‌ها نیز باید کتاب را در بسترهای جدید برای توسعه کتاب و کتابخوانی در دسترس عموم قرار دهند.

صابرتقویمی در اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورزقان تصریح کرد: محوریت جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بایستی بر بهبود وضعیت کتابخانه‌ها و توسعه مطالعه کتاب باشد و با توجه به تراکم بیش از ۸5 درصدی جمعیت شهرستان در روستاها، راه اندازی کتابخانه‌های سیار با کمک و همیاری شوراهای اسلامی و دهیاران ضرورت دارد.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورزقان با بیان اینکه بایستی با ایجاد مشوق هایی فرهنگ کتابخوانی توسعه یابد افزود: كتاب و كتاب خواني و ميزان گرايش به مطالعه، امروزه يكي از شاخص‌هاي توسعه به شمار مي‌رود.

وی افزود: كتابخانه‌هاي عمومي در صورت برخورداري از كتاب‌هاي مناسب و كتابداران متخصص و توجه به نيازهاي مراجعين، مي‌توانند عامل موثري در تشويق اقشار مختلف مردم بخصوص جوانان و نوجوانان به مطالعه شوند.

تقویمی استفاده از تکنولوژی و علم روز را در ترویج کتاب و کتابخوانی موثر دانسته و افزود: قرار دادن یک کتاب در قالب فایل pdf بصورت دوره ای در سایت کتابخانه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد.

وی طرح های ابتکاری و خلاقانه را در این راستا بسیار موثر دانسته و از مسئولین کتابخانه خواست در این زمینه بررسی و اقدام نمایند.

بلال زاده معاون فرماندار ورزقان نیز ضمن گرامیداشت هفته معلم خاطرنشان کرد: بایستی با استفاده از روش ها وامکانات وانواع تشویقات وتبلیغات، جای کتاب را در سبد خانوارها محفوظ نگه داشت.

وی بر شاداب سازی محیط کتابخانه ها در راستای جذب حداکثری مراجعین تاکید نموده و برگزاری مسابقات کتابخوانی وخلاصه نویسی در مدارس را عامل موثر در توسعه فرهنگ مطالعه  عنوان نمود وبر تحقق کامل سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی شهرستان توسط شهرداری تاکید کرد.

قلی پور رییس اداره کتابخانه های عمومی ورزقان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و وضعیت موجود کتابخانه های ورزقان، به بیان موانع و مشکلات پیش روی حرکت مطلوب کتابخانه ها پرداخت و جهت رفع مشکلات وارائه خدمات مطلوبتر، خواستار همکاری وحمایت هرچه بیشتر تمامی ارگانها و نهاد های فرهنگی شد .

سرست فرمانداری ورزقان از نبود پایانه مسافربری در ورزقان انتقاد کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛صابر تقویمی در جلسه شورای اداری این شهرستان با تاکید برضرورت ایجاد پایانه حمل و نقل مسافر بری در این شهرستان افزود: نبود مرجع ساماندهی باعث شده خودروهای پلاک شخصی اقدام به مسافر بری غیر قانونی بین شهری و روستایی نمایند و هرزمان بخواهند قیمت حمل مسافر را افزایش دهند .

وی گفت : با عنایت به حضور میهمانان و گردشگران در این شهرستان معمولا افراد فرصت طلب با قیمت چند برابر مردم را به شهرستانهای دیگر حمل می کنند و این امر مورد نارضایتی مردم می شود.

سرپرست فرمانداری ورزقان نیاز حمل ونقل این شهرستان را ، داشتن خودروهای دارای مجوز پلاک عمومی مسافر بری بین شهری _ ایجاد پایانه مسافر بری حمل و نقل و پلیس راه در جاده خواجه ورزقان اهر اعلام کرد.

امام جمعه ورزقان در این جلسه از تعطیلی و راکد ماندن بزرگراه خواجه ورزقان گلایه کرد

حجت الاسلام مهدوی گفت: شهرستان ورزقان ظرفیت های مهم معدنی و گردشگری زیادی برای توسعه و اشتغال دارد که متاسفانه نبود راه مناسب باعث شده سرمایه گزاران رغبت چندانی برای سرمایه گزاری در این منطقه نداشته باشند

وی افزود : چندین سال است این بزرگراه قرار است احداث بشود که متاسفانه بازم تعطیل شده است و باید مسئولین توجه خاصی به این نیاز اساسی شهرستان ورزقان داشته باشند.

معاون فرماندار ورزقان:

تدوین برنامه های هدفمند، متنوع و جذاب برای اوقات فراغت جوانان ضروری است


معاون فرماندار ورزقان در دومين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان این شهرستان با بيان اين مطلب كه اولين قدم در زمينه ساماندهي امور جوانان، برنامه ريزي مناسب و متناسب با نيازها و ظرفيت هاي شهرستان است، تدوين برنامه هاي هدفمند، متنوع، جذاب و داراي قابليت اجرايي و كاربردي را ضروري دانست.

رحيم بلال زاده افزود: امروزه، در سراسر جهان مسئله اوقات فراغت ابعاد تازه‌اي يافته و جايگاه خاصي پيدا كرده است به طوري که با برنامه‌ريزي صحيح و حساب‌شده و مناسب براي آن، مي‌توان نشاط و شادابي را در بين آحاد افراد جامعه گسترش داد.

معاون فرماندار ورزقان، اجراي برنامه هاي متنوع براي اوقات فراغت جوانان و پرهيز از اجراي برنامه هاي روتين و تكراري را لازم دانسته و افزود: در عصر تكنولوژي و فناوري هاي جديد هرگونه برنامه ريزي لزوماً بايستي با در نظر گرفتن علم روز تدوين گردد تا امكان مقابله با هجوم گسترده فرهنگ غربي كه تمدن، فرهنگ و هويت ملي و اسلامي ما را نشانه گرفته فراهم شود.

وي تصريح كرد: بايستي  صحنه را براي نسل جوان آماده و مهيا سازيم و به سوالات و شبهات آنان پاسخ منطقي و قانع كننده بدهيم. وي برخورد پليسي و توأم با شك و ترديد با نسل جوان را نامعقول و غيرعلمي دانسته و بر افزايش آگاهي و بصيرت در اين راستا تاكيد كرد.
 

ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 9
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,380,976

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.236.83.14 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل