سه شنبه 28 فروردین 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


دیدار شهردار و مدیران شهرداری با امام جمعه تبریز


شهردار تبریز به همراه مدیران ارشد شهرداری صبح امروز با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز با آیت الله مجتهد شبستری دیدار کردند.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز در این دیدار دکتر نجفی و مدیران ارشد شهرداری ضمن تأکید بر عزم جدی خود و مجموعه شهرداری بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهر وشهروندان ، تلاش برای تحقق اهداف توسعه تبریز و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی خود اعلام کردند.

در این دیدار که معاونین شهرداری ، شهرداران مناطق ، مدیران سازمان ها و شرکت های تابعه و دیگر مدیران خدوم شهرداری تبریز حضور داشتند ، آیت الله مجتهد شبستری امام جمعه محبوب تبریز تذکرات و توصیه هایی در خصوص خدمت صادقانه به مردم ، تکریم ارباب رجوع و تلاش برای عمران و آبادانی شهر ارایه کردند.

دکتر نجفی شهردار تبریز نیز در این دیدار صمیمی طی سخنانی به ارایه گزارشی در خصوص رئوس برنامه ها و سیاست های کاری شهرداری تبریز در مدیریت جدید این مجموعه پرداخت.

بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

شهردار تبریز گفت: خروجی خدمات شهرداری باید منتهی و منتج به رضایتمندی شهروندان شود.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز دکتر نجفی در دیدار امروز صبح خود و مدیران ارشد شهرداری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با اعلام این مطلب افزود: خدمات انبوه شهرداری به شهروندان و شهر در تمامی بخش ها اگر منتهی به تحقق اصل رضایتمندی مردم نشود قابل قبول نخواهد بود و مدیریت شهری تبریز تمام تلاش خود را حول محور تکریم ارباب رجوع و جلب رضایتمندی شهروندان متمرکز خواهد کرد.

شهردار تبریز همچنین حرکت در راستای رضایتمندی مردم را منشور خدمتی شهرداری اعلام و خاطرنشان کرد: انجام و اجرای طرح ها مبتنی بر مطالعات ، برنامه ریزی و نیازسنجی طرح ها سیاست دیگر مدیریت شهری در اداره شهر و روند توسعه و عمران شهری خواهد بود.

دکتر نجفی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم توجه و حمایت ویژه از سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه شهری تصریح کرد: بدون حمایت و بهره گیری از توان و ظرفیت های بخش خصوصی در بخش توسعه شهری ، امکان ایجاد تحول در روند عمران و آبادانی شهر وجود ندارد چراکه با توجه به محدودیت منابع مالی و بودجه ای شهرداری و در کنار آن سختی های مربوط به تحقق این درآمدها و در نهایت فقدان درآمدهای پایدار و ثابت ، ناگزیر از جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری هستیم.

شهردار تبریز در خاتمه با اشاره به دیگر برنامه ها وسیاست های مدیریتی شهرداری افزود: تلاش برای ایجاد و تأمین درآمدهای پایدار ، پاسخگویی شفاف به مردم ، تلاش برای بستن گلوگاه های نارضایتی در شهرداری ، ارتباط مستقیم مدیران با مردم ، ترمیم رابطه شهرداری با دیگر سازمان های خدماتی ، صیانت از شهرداری ، پرهیز از ریخت و پاش های زاید و صیانت از بیت المال ، تقویت نظارت ها و شفاف سازی امرو از دیگر برنامه ها و سیاست های راهبردی شهرداری تبریز در این دوره مدیریتی خواهد بود.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز از شهرداری تبریز به عنوان خدماتی ترین سازمان در بین سازمان ها و ادارات استان یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز آیت الله مجتهد شبستری در دیدار شهردار تبریز و مدیران ارشد شهرداری با اعلام این مطلب افزود: زمینه خدمت در شهرداری به جهت تعدد و تنوع وظایف از یک سو و پرمخاطب و پرمراجعه بودن این دستگاه از سوی دیگر ، بیش از دیگر سازمان ها و دستگاه ها فراهم است و تمامی گروه های اجتماعی و طیف های مختلف مردم با خدمات این مجموعه سر و کار دارند.

امام جمعه محبوب تبریز خدمت به مردم را بالاترین و والاترین عبادت ها دانست و خاطرنشان کرد: خدمت در شهرداری نیز می تواند عین عبادت باشد به شرطی که با نیت قرب الهی و در راستای خدمت خالصانه به آن ها باشد.

آیت الله شبستری در بخش دیگری از سخنان خود دستیابی به فضیلت خدمت به مردم را بالاترین سعادت و در عین حال بزرگ ترین نوع عبادت برای کارگزاران نظام و مسوولان اجرایی دانست و افزود: خوشبختانه بستر دستیابی به این فضیلت در مجموعه شهرداری برای خادمین مدیران این مجموعه بیش از دیگر حوزه ها فراهم است.

امام جمعه محبوب تبریز افزود: خدمتی که موجبات رضایتمندی و خوشحالی مردم را فراهم آورد ، بی تردید مقبول و مورد قبول و رضایت خداوند نیز خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه خطاب به مدیران ارشد شهرداری تبریز با اشاره به اهم تکالیف و الزامات مدیریتی این مجموعه در قابل شهر و شهروندان گفت: نظارت موثر و جدی بر ساخت و سازهای غیرمجاز و چلوگیری از شکل گیری این قبیل ساخت و سازها به جای تخریب ، اعمال نظارت های فنی و مهندسی دقیق بر روند ساخت و سازهای شهری ، توجه به سبک سازی و مقاوم سازی ابنیه به منظور کاهش آثار و تلفات ناشی از خطرات و بلایای طبیعی ، توجه جدی به امر مسیرگشایی و پرهیز از اجرای طرح های مسیرگشایی ناقص ، توزیع عادلانه امکانات و خدمات ، برنامه ریزی برای افزایش ایستگاه های آتش نشانی و توجه جدی به امر تنظیف شهر و جمع آوری اصولی زباله از مهم ترین مسایلی است که باید به طور جدی در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

امام جمعه محبوب تبریز همچنین قانونمندی و تبعیت مطلق از قانون ، پرهیز از تبعیض در خدمات رسانی ، تسریع در روند رسیدگی به مشکلات شهروندان ، تکریم ارباب رجوع در شهرداری ، اولویت بندی طرح ها و پروژه های عمرانی خدماتی ، پرهیز از تجملات و ریخت و پاش های زاید ، توجه به انجام فعالیت ها و کارهای فرهنگی بسترسازی برای جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در عمران شهری و هماهنگی با دیگر دستگاه های خدماتی در ارایه خدمات را از دیگر وظایف و مسوولیت هایی دانست که مدیریت شهری تبریز باید به آن ها عمل کند.

آیت الله مجتهد شبستری در خاتمه بار دیگر بر لزوم خدمات رسانی شبانه روزی به مردم و جلب رضایت شهروندان از سوی شهرداری تبریز تأکید کرد.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 10
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,136,878

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.233.242.67 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل