جمعه 31 فروردین 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


برکناری مديران در صورت سوء استفاده از امکانات دولتی در انتخابات

ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بر اساس ابلاغیه‌ها و توصیه‌های مکرر قبلی، همراهی مسوولان اجرایی، فرمانداران و بخشداران با کاندیداهای احتمالی و استفاده از امکانات دولتی به نفع آنها ممنوع بوده و در صورت اثبات این امر، فرد خاطی برکنار می‌شود.
دکتر اسماعیل جبارزاده در دومین نشست مشترک ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان، اظهار داشت: امید است در سایه همراهی، هماهنگی و تعامل میان عوامل مختلف انتخابات در استان، شاهد برگزاری انتخاباتی شکوهمند و در خور شان سر ایران یعنی آذربایجان باشیم و بتوانیم در شاخص میزان مشارکت مردم، مناسب‌ترین رتبه را کسب کنیم.
وی با اشاره به این که برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری مردم هدف مشترک و مقدس هیات‌های اجرایی و نظارت انتخابات است، خاطرنشان کرد: برای تحقق این امر برگزاری نشست‌های مشترک هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی به صورت منظم، مهم خواهد بود.

دکتر جبارزاده افزود: آرامش حاکم بر استان و حاکمیت اخلاق و رقابت سالم در چارچوب قانون با هیچ چیز دیگری قابل معامله نبوده و کاندیداها و هواداران آنها باید با ایجاد وفاق و همدلی میان خود بر شور و نشاط مردم و انگیزه آنها برای شرکت در انتخابات بیفزایند.

متن کامل در ادامه مطلب ...

وی همچنین از همه کاندیداها خواست تا با هدف و نیت تقویت نظام و آرمان‌های بلند شهدا، پا به میدان خدمت بگذارند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش همه مسوولان برای تحقق آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران، منویات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و به ثمر رسیدن خون پاک شهدا، تصریح کرد: هر رفتاری که از جانب کاندیداها و طرفداران ایشان وحدت و همبستگی ملی ما را بر هم زند به هیچ وجه، قابل اغماض و چشم‌پوشی نخواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات امسال تاکید کرد: امروز چشم دنیا به انتخابات ایران دوخته شده و لازم است همه عواملی که بر حضور حداکثری مردم تاثیر مثبتی دارند تقویت شوند.

دکتر جبارزاده، همکاری جدی دستگاه‌های اداری استان با کمیته های ستاد انتخابات، فرمانداران، بخشداران و همچنین هیات های نظارت استان و شهرستان ها را ضروری دانست و با اشاره به لزوم برگزاری دوره های آموزشی مشترک عوامل اجرایی و هیات های نظارت، یادآور شد: فرمانداران، بخشداران و کلیه عوامل اجرایی به جلسات هم اندیشی و دوره های آموزشی اهمیت دهند.

وی تصریح کرد: تمامی ادارات و نهادها موظف هستند تمامی امکانات خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه، در اختیار مجریان انتخاباتی قرار دهند.

جبارزاده همچنین گفت: حفظ و صیانت از آرای مردم به عنوان یک امانت بزرگ الهی بر عهده ما نهاده شده است که تحقق این مهم در گرو اقدامات هماهنگ و همکاری اصولی ستاد اجرایی، هیات های نظارت و بازرسی و نهادهای مختلف دولتی است.

نقش مهم صدا و سیما و رسانه ها در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در مردم

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه اظهار داشت: اعضای هیات های اجرایی و نظارت انتخابات باید در مراحل مختلف برگزاری انتخابات با یکدیگر تعامل و همفکری داشته باشند.

عباسعلی اسدی تاکید کرد: باید فضایی ایجاد کنیم که کاندیداهای رقیب از تخریب طرف های مقابل، تحت هر شرایطی پرهیز کنند.

وی با یادآوری این که  در صدد هستیم فضای انتخاباتی سالم و مثبت بیافرینیم، افزود: بی تردید عمل به قانون و پرهیز جدی از سیاه‌نمایی‌ها، راهگشای ما برای برگزاری انتخاباتی پرشور و شکوهمند خواهد بود.

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان آذربایجان شرقی بر نقش مهم صدا و سیما و سایر رسانه های گروهی، در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی اشاره و تاکید کرد: باید از ظرفیت نخبگان مستقل و غیرجناحی، شخصیت های علمی و فرهنگی و چهره های بانفوذ برای تبیین جایگاه نظام و ترغیب مردم جهت شرکت پرشور در انتخابات استفاده شود.

حضور پرشور مردم، آب سردی بر پیکر بدخواهان نظام

رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی هم آرای مردم را حق الناس دانست و گفت: هدف اصلی ما جلب حضور حداکثری مردم بوده و انتظار مردم از ما برگزاری انتخاباتی سالم و قانون مند است.

دکتر سعید شبستری اظهار داشت: در هر مقطعی از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنان سودای دلسرد کردن مردم از نظام را در سر پرورانده اند اما مردم همیشه در صحنه ما، با حضور پرشور خود در صحنه، آب سردی را به پیکر همه بدخواهان و دشمنان این نظام مقدس ریخته اند.

وی تاکید کرد: برای جلب اعتماد بیشتر مردم، فرمانداران و بخشداران باید از هرگونه رفتاری که در آنها شائبه طرفداری یا مخالفت نسبت به کاندیدایی را ایجاد کند، به جد بپرهیزند.

در ادامه این نشست، هر یک از اعضای ستاد انتخابات و هیات نظارت استان، بر نقش امیدآفرینی، تمکین از قانون و قانون‌گرایی و برگزاری انتخابات بانشاط ، سالم و بدون تنش،  تاکید کردند.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

فرهنگ

1394/09/26 ، 13:24
اگرواقعا همنطوری هست چرا به آقای فتحی رئیس اداره آموزش پرورش وحضرتیان رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان ورزقان ونوروزی رئیس اداره کاروعبادزاده ودهقانی ازمسئولان وکارکنان کمیته امدادامام ورزقان که همیشه همراه آقای دهقانی نماینده فعلی وکاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی به هرمجالسی چه درروستاها وچه درخودشهرورزقان میروندوبااستفاده ازپست اداره اشان به وی تبلیغ میکنند آیااین موارد سوء استفاده نیست آیا فرمایشات استاندار محترم به آنها صدق نمکند؟ آیاآنها مغایرباقانون حرکت نمی کنند؟

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 8
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,143,285

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.234.244.181 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل