پنجشنبه 03 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


شناسايي ۳۳۰ کانديداي احتمالي انتخابات مجلس در استان

انتخابات مجلس استان آذربایجان شرقی

سعید شبستری در مورد آمادگی ستاد انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: اولین قدم برای انتخابات، تشکیل ستاد انتخابات استان است که تاکنون بیش از ده جلسه از این نوع در استان برگزار شده است و تمامی راهکارهای اجرایی لازم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات انجام شده است.

وی با بیان اینکه کمیته‌های لازم برای انتخابات تشکیل شده است افزود: کمیته‌هایی نظیر فناوری اطلاعات، امنیت انتخابات، استعلامات، پشتیبانی، اطلاع‌رسانی تشکیل شده و با برگزاری جلسات متعدد نتایج آن را به ستاد مرکزی انتخابات استان گزارش می‌کنند.

* نقش رسانه‌ها و مطبوعات را برای جلب و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

* پوشش مخابراتی انتخابات در استان

* تمامی تحرکات مدیران ادارات شهرستان‌ها و استان علاوه بر کاندیداهای احتمالی انتخابات رصد می‌شوند.

* صدور حکم برکناری مدیرانی که خارج از حیطه کاری گوش به فرمان کاندیدای احتمالی انتخابات باشند

* هیچ یک از کاندیداهای احتمالی حق نصب بنر با موضوعات مختلف را در شهرستان‌ها ندارند.

* نزدیک به 330 نفر کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس زیر ذره بین دستگاه‌های نظارتی قرار گرفته‌اند.

خطوط قرمز ستاد انتخابات استان: سوءاستفاده کاندیداهای احتمالی از شرایط خاص، ایجاد فضای افراطی در شهرستان‌ها، خرید و فروش رای و جابجایی مردم برای اخذ رای 

متن کامل را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

 

شبستری عنوان داشت: هدف ما برگزاری یک انتخابات سالم و بی‌طرفانه توسط مجریان آن بوده که هر گونه تخلف در آن رصد و جلوگیری شود.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی به تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در اسفند ماه اشاره کرد و گفت: با توجه به برودت هوا و بارندگی در اسفند ماه تمامی تمهیدات لازم برای شرکت تمامی مردم عزیز در انتخابات و سهولت کار مجریان و دست اندرکاران بویژه در مناطق پربارش و صعب العبور به فرمانداران ابلاغ شده و انجام خواهند شد.

وی به پوشش مخابراتی انتخابات در استان اشاره و عنوان داشت: پوشش مخابراتی در تمامی مناطقی که احتمالا به عنوان شعبه انتخاب خواهند شد در نظر گرفته شده تا از این بایت مشکلی نداشته باشیم.

شبستری در مورد تسهیل راههای دسترسی در فصل سرما نیز گفت: فرمانداران هر شهرستان با توجه به نقاط در نظر گرفته شده برای صندوقهای اخذ رای به تسهیل راههای دسترسی با توجه به فصل سرما و بارندگی از تمامی امکانات شهرستانی و استانی ادره راه و ادارات مرتبط برای این امر استفاده خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی به بحث آموزش مجریان انتخابات اشاره کرد و گفت: استانداری تاکید بسیاری بر بحث آموزش مجریان انتخابات دارد آموزش معاونان سیاسی امنیتی، فرمانداران و بخشداران به صورت منطقه‌ای با حضور رئیس و دبیر و معاونان وزیر کشور و ستاد انتخابات کشور اجرا شده و نقاط و سوالات مد نظر مطرح شد.

شبستری اظهار کرد: امیدواریم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با حضور گسترده و یکپارچه مردم عزیز استان در فضای به دور از هرگونه مسئله برگزار گردد.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه مجریان انتخابات در کمال بی‌طرفی هیچگونه نقشی در پیروزی احزاب و گروه‌های خاص ندارد، افزود: مسئولان با تدابیر سنجیده اقداماتی انجام دهند تا میزان مشارکت مردم آذربایجان شرقی در انتخابات نسبت به دوره‌های قبل تفاوت چشمگیری داشته باشد.

وی نقش رسانه‌ها و مطبوعات را برای جلب و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات غیرقابل انکار برشمرد، تصریح کرد: رسانه‌ها با همکاری مسئولان زمینه را برای حضور مردم و احزاب در انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان فراهم کنند تا اقتدار نظام با مشاکرت مردم در پای صندوق‌های رای حفظ شود.

شبستری بابیان اینکه گزارش‌های تعامل و دیدار برخی از مسئولان شهرستان اهر با کاندیداهای احتمالی انتخابات به ستاد انتخابات استان ارائه شده است، بیان کرد: مدیری که خارج از حیطه کاری گوش به فرمان کاندیدای احتمالی انتخابات باشند البته با مستندات حکم برکناری آن‌ها از سمت صادر می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی، افزود: فرمانداران شهرستان‌ها اگر در صورت خدمات دهی بانک‌ها با نامه‌های نمایندگان مجلس به مردم انجام دادند سریعاً برای اخراج مدیرانی متخلف از این دست اقدام کنند، تمامی تحرکات مدیران ادارات شهرستان‌ها و استان علاوه بر کاندیداهای احتمالی انتخابات رصد می‌شوند.

وی ضمن اشاره به اینکه بدون مجوز فرمانداران آذربایجان شرقی هیچ یک از کاندیداهای احتمالی حق نصب بنر با موضوعات مختلف را در شهرستان‌ها ندارند، اظهار داشت: کاندیداهای احتمالی انتخابات در سراسر استان با استفاده از مناسب‌های مختلف بنر نصب می‌کنند در صورتی که آن‌ها هیچ پست و مقامی ندارند و علاوه بر اگر شائبه انتخاباتی داشته باشد با آن فرد متخلف برخورد می‌شود.

شبستری عنوان کرد: سوءاستفاده کاندیداهای احتمالی از شرایط خاص، ایجاد فضای افراطی در شهرستان‌ها، خرید و فروش رای و جابجایی مردم برای اخذ رای جزو خطوط قرمز ما در پیش از برگزاری و بعد از برگزاری انتخابات برای تمامی کاندیداهای احتمالی انتخابات تبیین شود.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی در پایان با تاکید بر اینکه نزدیک به 330 نفر کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس زیر ذره بین دستگاه‌های نظارتی قرار گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: افرادی که تاکنون برای حضور در انتخابات جلسات تشکیل داده اند توسط ستاد انتخابات استان به ستاد انتخابات کشور  گزارش داده شده و وزارت کشور از حرکات کاندیداهای احتمالی استان با دریافت بیش از 3 هزار گزارش اطلاع کامل دارد. 

 


کلید واژه ها :
کانديداي احتمالي انتخابات , سعید شبستری خیابانی , سعید شبستری , ستاد انتخابات استان , نقش رسانه‌ها و مطبوعات در , رسانه‌ها و مطبوعات در انتخابات , پوشش مخابراتی انتخابات , مدیران ادارات شهرستان‌ها , کاندیداهای احتمالی انتخابات , کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس , خرید و فروش رای , جابجایی مردم برای اخذ رای , انتخابات سالم و بی‌طرفانه , ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی , انتخابات دهمین دوره مجلس , رئیس ستاد انتخابات , ستاد انتخابات , انتخابات استان آذربایجان شرقی ,
ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

اهر

1394/10/02 ، 19:45
تو دانشگاه ازاد اهر به نفع رضایی تبلیغ می کنند ومنافع دانشگاه در اختیار ایشان می باشد

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 16
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,260,424

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.230.154.90 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل