سه شنبه 15 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


انتقاد از کاهش ۵۰ درصدی اعتبار شهرستان ورزقـان برای سال ۹۴

امام جمعه شهرستان ورزقـان : از مسئولین امر توقع داریم دنبال این مسئله باشند نباید تنها فکرشان فقط در تغییر مسئول یک اداره باشد و مسائل و مشکلات که گریبان گیر منطقه است رها شده باقی بماند.

نماينده مجلس بجاي طرح مسائل غيرضروري در تريبون مجلس ، باید پيگير اين مسائل و مشکلات مردم باشند و از حق اين مردم دفاع کنند و حساسيت زيادي در قبال مسئوليتشان نشان دهند .

انتقاد از کاهش ۵۰ درصدی اعتبار شهرستان ورزقان برای سال ۹۴

 

چکیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان ورزقـان : (94/4/12)

* اشاره به سالروز شهادت مظلومانه ۲۹۰ سرنشین هواپیمای مسافربری ایران

* فراگیری نفرت جهانی نسبت به سیاست‌های ضد حقوق بشری آمریکا

* شب‌های قدر و فضیلت بزرگ این شب‌ها و تقارن آن را با سالروز شهادت اولین امام شعیان

* اشاره به مذاکرات هسته ای ایران 

* عدم وجود دو دستگی در شورا و عدم تحمیل فکر و عقیده افراد بر شهردار

* مایع تاسف و ناراحتی بودن تخصیص بودجه 4 میلیاردی برای شهرستان ورزقـان

رقم چهار میلیلارد بسیار ناچیز و اندک بوده و جواب گویی این همه مشکلات مردم نمی باشد

* لازم بود نسبت به شهرستان‌های دیگر اعتبار بیشتری به شهرستان ورزقـان تخصیص می یافت

* هیچ کار خاصی که بتواند فقر و بیکاری مردم را کاهش دهد، انجام نشد

* کسانی که خود را متولی این امر می دانند می‌بایست زیر بار نمی رفتند و تا جائی که ممکن بود از حق مردم دفاع میکردند.

*  در این شهرستان غیر از معدن مس که آن هم با وجود تحریم نمی تواند خود را اداره کند، هیچ پروژه خاصی یا کارخانه ای و جود ندارد که مردم بتوانند از آن بهره مند شوند.

* از مسئولین امر توقع داریم دنبال این مسئله باشند نباید تنها فکرشان فقط در تغییر مسئول یک اداره باشد و مسائل و مشکلات که گریبان گیر منطقه است رها شده باقی بماند

* نماينده مجلس بجاي طرح مسائل غيرضروري در تريبون مجلس ، پيگير اين مسائل و مشکلات مردم باشند و از حق اين مردم دفاع کنند و حساسيت زيادي در قبال مسئوليتشان نشان دهند.

* درخواست از استاندار محترم، مسئول برنامه ریزی استانداری و فرماندار محترم در خصوص  تجدید نظر در تخصیص اعتبار و تلاش جدی در محرومیت زدائی منطقه

 

متن کامل فرمایشات حجت الاسلام مهدوی ، امام جمعه محبوب و پرتلاش شهرستان ورزقـان را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

خطبه هاي نماز جمعه شهرستان ورزقـان به امامت

حجت الاسلام والمسلمين حاج آقاي مهدوي 

مورخه 94/04/12

 

حاج آقا مهدوي در خطبه اول با اشاره به رعايت تقواي الهي و ضرورت مقيد به آن گفتند انسان اگر تقوا داشته باشد ميتواند مسير درست را انتخاب کند و بايد تقوا را به فرزندان هم انتقال دهيم و با رعايت حدود الهي عملا به فرزندان مان نشان دهيم که فقط چيزي که انسان را نجات ميدهد تقواي الهي است .

امام جمعه شهرستان در ادامه بحث هاي اخلاقي از فرمايشات حضرت (ع) و سفارشات اخلاقي شان ، افزودند :«. . . و ليس احد من الرعية اثقل علي الوالي مئونة في الرخاء و اقل معونة له في البلاء و اکره للانصاف و اسال بالالحاف و اقل شکرا عند الاعطاء و ابطا عذرا عند المنع و اضعف صبرا عند ملمات الدهر من اهل الخاصة » .

و هيچ يک از مردم براي والي پرخرج تر از هنگام رفاه و کم فايده تر در مشکلات و ناپسندتر در اجراي انصاف و مضرتر براي گرفتن امتياز و ناسپاس تر از همه در مقابل دريافت ها و عذر ناپذيرتر در موارد نرسيدن به مطلوب و بي صبرتر در هنگام مصائب از خواص و نزديکان و حواشي واليان نيستند .راستي که چه واقع بينانه و دلسوزانه امام (ع) روحيه انگل هاي اطراف مراکز قدرت را توصيف کرده است! اگر خود حکام صالح نباشند وجود چنين افرادي در اطراف آنها امري عادي و معمولي است و حکام ناصالح فقط با کمک و مشورت با چنين عناصري مي توانند ادامه کار دهند . و اگر خودشان هم ناصالح باشند تجربه نشان داده است که اين مگسان تلاش مي کنند که دور شيريني را بگيرند و معمولا هم در تاريخ حکومتها موفق بوده اند .تجربه در بيشتر موارد بطور متواتر نشان مي دهد که اين حواشي قدرتها بيشترين خرج را براي حاکم و در حقيقت بيت المال و مردم دارند .و در موقع گرفتاري و نياز کمترين خدمت و فداکاري را از خود نشان مي دهد .و طبع امتياز طلب و روحيه فزون طلبي ابدا سازگار با انصاف و مساوات نيست .

«و اکره للانصاف » .پر رو و مصر، طلبکار، توسعه طلب، زياده خواه و سيري ناپذيرند .و به هيچ عطا و بخشش قانع و راضي نيستند و «هل من مزيدشان بلند است »

 .«و اقل شکرا عند الاعطاء» .و اگر به طمعشان نرسيدند هيچ عذري را نمي پذيرند «ابطا عذرا عند المنع » .و اگر مصيبتي پيش آيد تحمل آن را ندارند و صبر و استقامت در قاموسشان نيست «و اضعف صبرا عند ملمات الدهر» .امام روشن بينانه از والي مصر مي خواهد که اينگونه افراد را در قلمرو حکومت راه ندهد و اگر هستند آنها را دور کند و بجاي آنها افرادي با صفات نيکوي اسلامي و انساني بگمارد .امام، چه خوب روحيه زورگوئي و امتيازطلبي و سوء استفاده حواشي واليان از قدرت را مي شناسد و مي شناساند و والي را مسئول سوءاستفاده آنان و وارث ننگ تخلفات آنان مي داند، و از حاکم مي خواهد از دادن اقطاع که رويه معمول حکام است خودداري کند و طمع و اميد زالوصفتان و انگل هاي حکومت را از خود قطع نمايد و آنان را مايوس کند .امام به حاكم چنين نصيحت مي كند كه تمايلات و هواي نفس خويش را در مورد افراد و نزديكان و دوستان خود كنترل كند و اجازه ندهد مصالح مردم و مصالح دين خدا تحت الشعاع روابط و علاقه شخصي حاكم قرار گيرد. بايد انصاف و عدل معيار باشد، نه هوي و تمايل و منافع شخصي والي.

 

خطيب نماز جمعه شهرستان در خطبه دوم ضمن دعوت به رعايت تقواي الهي اشاره به مناسبتهاي هفته داشتند وافزودند : سالروز شهادت 290 مظلوم هواپيماي مسافربري آمريكا وحشي‏ترين رژيم‏ها است که ننگ بزرگي در کارنامه دولت مستکبر آمريکاست . با پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران، امواجي از بيداري و اميد در سراسر جهان به‏خصوص امت اسلامي‏ به‏وجود آمد؛ امواجي كه در درياي متلاطم جهان آن روز توانست در اندك زماني، مناسبات قدرت حاكم بر جهان را تحت تأثير خود قرار دهد و قطب جديدي به نام «جهان اسلام» در حمايت از مردمان و مستضعفان با محوريت مفهوم «عدالت جهاني» ايجاد نمايد.نظام سلطه جهاني به ‏سردمداري «شيطان بزرگ» با وحشت از بيداري اسلامي و انساني شكل‏گرفته، بيش از پيش بر جنايات خود در حق ملتهاي آزاديخواه به‏خصوص ملت ايران افزود تا شعله‏هاي بيداري اسلامي را به خيال خام خود به خاموشي بگراياند.بي‏جهت نيست كه امروز نفرت جهاني نسبت به سياستهاي ضد بشري آمريكا فراگير گشته و هر روز به ميزان بي‏اعتمادي ملتها به دولت آمريكا افزوده مي‏شود.در اين خصوص رهبر كبير انقلاب اسلامي، امام خميني(ره) فرمودند: «شما اگر رفراندوم كنيد بين ملتهاي دنيا، كه امروز وحشي‏ترين رژيم‏ها كدام است؟ من گمانم اين است كه بين ملتها اگر اتفاق آراء نباشد، اكثريت آراء قاطع هست كه آمريكا وحشي‏ترين رژيم‏هاست.»بي‏شك يكي از اسناد بزرگ جنايت آمريكا، شليك به هواپيماي مسافربري ايران است و اين امر در دنيا همانند يك نقطه سياه، روي سردمداران آمريكايي را تا ابد سياه كرده است.يكشنبه 12 تير 1367، هواپيماي ايرباس جمهوري اسلامي ايران با 298 نفر مسافر و خدمه، فرودگاه بندرعباس را به مقصد دوبي ‏ترك كرد. سطح پرواز اين هواپيما 14000 پا تعيين شده بود. ساعت 15:10 دقيقه به وقت محلي، هواپيما شروع به اوج‏گيري كرد. ساعت 24:10 به وقت محلي، وقتي سطح پرواز12000 پا گزارش شد، هواپيما مورد اصابت 2 فروند موشك زمين به هواي ناو وينسنس آمريكا قرار گرفت و در نزديكي تنگه هرمز بين شارجه و بندرعباس منفجر شد و سقوط كرد و به‏دليل سرعت اوليه‏اش، تكه‏هاي آن در همين منطقه پخش شد.جنايت وحشيانه آمريكائيها چنان زشت و فضاحت‏بار بود كه اكثر دولتهاي جهان و بسياري از مجامع بين‏المللي در مورد اين فاجعه در خليج فارس اظهار تاسف كرده و آن‏را محكوم ساختند. با مروري به روزنامه‏هاي آن زمان كاملا مشخص مي‏شود كه تمامي افراد، رسانه‏ها و مقامات بين‏المللي غير وابسته به قدرتهاي استكباري، نسبت به آن اعلام انزجار كرده و اين اقدامات را يك جنايت جنگي خواندند. فاجعه هواپيماي ايرباس جلوه‏اي از تلاش آمريكائيها براي‏ انتقام‏گيري از جمهوري اسلامي ايران به‏خاطر شكستهايي بود كه آنان در سياستهاي منطقه‏اي خود از نظر سياسي ‏و نظامي متحمل شده بودند.

حجت الاسلام مهدوي در خصوص شبهاي قدر و فضيلت بزرگ آنها بياناتي داشتند و تقارن آن را با سالروز شهادت اولين امام شعيان دانستند و تصريح نمودند : امام علي(ع) 25 سال بعد از رحلت پيامبر(ص) به خلافت و رهبري مسلمين برگزيده شد و نزديك به 5 سال حكومت مسلمين را بر عهده داشت. امام علي(ع) سعي نمود تا در اين مدت در زمينه‏هاي مختلف سياسي، اجتماعي و... اصلاحاتي را به‏وجود آورد اما در اجراي اصلاحات امام(ع) مشكلات و موانع گسترده‏اي‏ به‏وجود آمد. مشكلات اصلي دوران خلافت امام(ع) در اجراي عدالت اقتصادي و اجتماعي و مبارزه با رفاه‏گرائي و برخي انحرافات و بدعتها بروز كرد و جنگهاي داخلي را به‏وجود آورد. بسياري از مشكلات دنباله قتل عثمان بود و اكثر افرادي كه عليه اصلاحات امام برخاستند، بهانه خود را خونخواهي عثمان اعلام نمودند. سپس اصلاحات مالي امام و دلائل مخالفتها در اين زمينه كه از دلائل آن مي‏توان از خو گرفتن مردم به روش تقسيم بيت المال در دوران عمر و عثمان اشاره كرد. بركناري واليان نالايق قبلي از ديگر اقدامات امام بود كه مشكلاتي را موجب شد و اين‏كه در دوران خلافتشان به نبرد با سركشان داخلي و سه جنگ جمل، صفين و نهروان در اين‏راستا پرداخت. برخي از مشكلات در اين زمينه عبارت بودند از: ترديد برخي از سپاهيان امام در نبرد با اين سركشان به‏دليل مسلمان بودن آنان، طولاني شدن و شدت اين جنگها و كشتار به نسبت زياد و عواملي مانند نفوذ معيارهاي قومي و اشرافيت قبيله‏اي كه در نهايت اين عوامل موجب سستي و آشفتگي سپاهيان امام شد. هم‏چنين مشكلات اواخر حكومت امام ازجمله غارتگريهاي سپاهيان معاويه و ضعف و سستي مردم در مقابل استمداد امام كه لازم است در جاي خود بررسي شود.اميرالمؤمنين(ع) همواره با بصيرت و آگاهي كامل در هر مقطع، سنگين‏ترين مسؤوليت‏هاي اجتماعي را بر دوش گرفت و هرگز از مسير وظيفه و اخلاص و ايثار و فداكاري فاصله نگرفت. در دوران حكومت پيامبر، كسي‏كه در خطرناك‏ترين صحنه‏ها حاضر و براي پذيرش سخت‏ترين بار مسؤوليت همواره مشتاقانه داوطلب و پيشتاز بود، علي ابن ابيطالب(ع) بود. در آن دوران 25 ساله نيز صبر و سكوت اميرالمؤمنين هم براي‏ دشمن و هم براي دوست، اعجاب‏آور بود. دوران كوتاه پنج ساله پايان زندگي اميرالمؤمنين يعني دوره حكومت براي همه مسؤولان و زمامداران و انديشمندان در طول تاريخ بسيار درس‏آموز است.امام جمعه ورزقان در خصوص مذاکرات هسته اي افزودند : مذاكرات هسته‏اي با همه فراز و فرودهايي كه تاكنون داشته، درسها و عبرتهاي فراواني را نيز به‏دنبال داشته است. اكنون كه مذاكرات هسته‏اي با همت تيم مذاكره‏كننده هسته‏اي و فرزندان شجاع و متديّن و انقلابي ملت در عرصه ديپلماسي و با تصميم بر رعايت خطوط قرمز نظام و حفظ عزت و اقتدار ملت بزرگ ايران روزهاي پاياني خود را سپري مي‏كند، چه به توافقي خوب و شايسته منتهي گردد و يا با زياده‏خواهي و عدم انعطاف طرفهاي غربي به‏ويژه آمريكاي جهانخوار به بن‏بست رسيده و نتيجه‏اي از آن حاصل نگردد، هيچ خلل و تزلزلي در حركت رو به جلو ملت ايران به‏وجود نخواهد آورد.آژانسي كه به تعبير مقام معظم رهبري(مدظله‏العالي) هيچ‏وقت به عدالت و صداقت و واقعيت عمل نكرده است و لذا اعتمادي به بازرسي‏ها و جمع‏بندي‏ها و اظهارنظرهاي عوامل آن، كه تحت تأثير نظام استكباري و صهيونيستي بوده و هستند، نمي‏باشد و لذا بار ديگر سناريوي تمديد مذاكرات ولو به مقدار يك هفته باز هم كليد خورد.تحريم‏هراسي و بزرگ‏نمايي تحريمهاي استكباري و ظالمانه در حالي عليه ملت ايران به‏صورت جنگ رواني اعمال مي‏گردد كه بارها و بارها ملت شريف ايران به‏ويژه جوانان تحصيل‏كرده و با صلابت و مقاوم ايران اسلامي ثابت كرده‏اند چنان‏كه از تهديد، فرصت ساخته‏اند، از تحريمها هم، بسترها و سكوهاي رشد و پيشرفت خواهند ساخت.

 خطيب نماز جمعه ورزقان

در خصوص 14 تير روز دهياريها و شهرداريها اشاره اي داشتند و افزودند : جا دارد اين روز را به دهياران و شهردار محترم جناب آقاي دکتر رحمتي که قبل از خطبه ها نيز مطالب خوب و بسيار ارزنده اي را در طول خدمتشان در ورزقان ايراد فرمودند ، تبريک عرض نمايم و آرزوي موفقيت در برنامه هاي آتي در آباداني شهر را خواستارم و چنانکه استحضار داريد شهر ورزقان در اثر زلزله سال 91 حدود 80 درصد آسيب ديده بود و بسياري از زيرساختهاي شهر و خيابانها قابل استفاده نبود که بعد از زلزله همه عزيزان تلاش جدي نمودند تا شهر را از اين بحران نجات دهند که جاي تقدير و تشکر دارد. مخصوصا در اين دوره فعاليت شورا و شهردار محترم با تلاش بي وقفه وشبانه روزي در تلاشند به هر نحو ممکن چهره شهري را دوباره احياء کنند . و در اينجا لازم ميدارم نکته اي بيان نمايم و آن اينکه شهرداري ورزقان هيچ منبع درآمدي ندارد با توجه به اينکه درآمد شهرداري از طريق عوارض و ساخت ساز ها تامين ميشود و مردم ورزقان به دليل محروم بودن از اين قاعده مستثني هستند. يعني درآمد مردمي شهرداري ورزقان در حد صفر است ولي خوشبختانه با وجودجناب آقاي دکتر رحمتي شهردار جوان و توانمند و تلاش گر اين خلا پر شده و به هر جائي که ممکنه از تهران گرفته تا تبريز دائم براي جذب اعتبار پيش قدم بوده و تابحال توانسته اقدام موثري را براي آبادي شهر انجام دهد از جمله آنها کانال کشي بيش از 16 کيلومتر درسال گذشته ،لکه گيري آسفالت خيابان اصلي ، آسفالت ريزي خيابان ها و کوچه هاي فرعي شهر ، راه اندازي پارک بازي و ورزشي ، مشارک در برنامه هاي مختلف فرهنگي و ... که در نوع خود تحسين برآنگيز است . و اين عملکرد و کارها ، پيشرفتش بستگي به وحدت شورا ها و شهرداري بوده و نبايد در شورا دو دستگي ايجاد شود و هر کسي فکر و عقيده خود را براي شهردار تحميل کند اگر چنين کاري اتفاق بيافتد دودش به چشم مردم خواهد رفت و من از همه شوراها خواهش ميکنم به فکر مردم باشند و با وحدت رويه و اتفاق نظر شهرداري را همراهي کنند و دنبال مشکل  مردم محروم ورزقان باشند  ايشان در ادامه افزودند انتظار مي رود دولت بر اساس اصل قانون مداري و برنامه محوري، ضمن مشخص نمودن و تعريف منابع پايدار درآمدي براي شهرداري ها سهم كمك هاي دولتي به شهرداري را به صورت كامل پرداخت نمايد.

حاج آقا مهدوي

در پايان اشاره اي به تخصيص اعتبار از سوي کميته برنامه ريزي استان در سال 94 به شهرستان ورزقان داشتند و افزودند متاسفانه در هفته قبل باخبر شديم اعتبار و بودجه  شهرستان را امسال 4 ميليارد در نظر گرفتند که مايع تاسف و ناراحتي دارد درسته که در کل کشور دولت با کمبود بودجه مواجه شده است ولي اين باعث نميشود که مناطق محروم از بودجه هاي عمراني کم برخوردار باشد و اين رقم 4 ميليلاردي بسيار ناچيز و اندکي بوده  و جواب گويي اين همه مشکلات مردم نميباشد ، بخصوص که آثار زلزله در اين شهرستان  بکلي از بين نرفته است  .و محروميت از يک طرف و عدم درآمد مردم از طرف ديگر باعث شده که همه آحاد مردم در مضيقه زندگي کنند و لازم بود نسبت به شهرستانهاي ديگر اعتبار بيشتري داده مي شد در حالي که اعتبار سال گذشته دو برابر اين اعتبار بود هيچ کار خاصي که بتواند فقر و بيکاري مردم را کاهش دهد، انجام نشد ، چطور انتظار داريم اين 4 ميلياردي، کار اين قشر زحمت کش و محروم منطقه را حل و فصل خواهد نمايد . کساني که خود را متولي اين امر ميدانند ميبايست زير بار نمي رفتند و تا جائي که ممکن بود از حق مردم دفاع ميکردند. انتظارمان از نماينده ،فرماندار و ديگر مسئولين ذيربط اين است که پيگير چنين مسائل باشند و در تقويت اعتبار شهرستاني قام هاي بلندي را بردارند و فرياداين مردم را به گوش مسئولين استاني و کشوري برسانند و نگذارند چنين مشکلاتي دامنگير منطقه محروم باشد،  در اين شهرستان غير از معدن مس که آن هم با وجود تحريم نمي تواند خود را اداره کند ، هيچ پروژه خاصي يا کارخانه اي ، ندارد که مردم بتوانند از آن بهره مند شوند . از مسئولين امر ، فرماندار و نماينده  توقع داريم دنبال اين مسئله باشند نبايد تنها فکرشان فقط در تغيير مسئول يک اداره باشد و مسائل و مشکلات که گريبانگير منطقه است رها شده باقي بماند و مخصوصا بنده از زمان حضور در شهرستان سعي و تلاشم براي حل مسائل فرهنگي بوده و خواهد بود ولي کسي اهميت زيادي بر اين امر قائل نبوده و پروژه هاي فرهنگي پيشرفت قابل قبولي نداشته است .لذا بايد نماينده مجلس بجاي طرح مسائل غيرضروري در تريبون مجلس ،  پيگير اين مسائل و مشکلات مردم باشند و از حق اين مردم دفاع کنند و حساسيت زيادي در قبال مسئوليتشان نشان دهند .ما از استاندار محترم ، مسئول برنامه ريزي استانداري و فرماندار محترم درخواست داريم در خصوص تخصيص اعتبار تجديد نظر نمايند و تلاش جدي در محروميت زدائي منطقه داشته باشند .و با عنايت به فرمايشات مقام معظم رهبري در حرم مطهر حضرت امام (ره) بر اصول چندگانه که براي نظام ارائه دادند حمايت از محروم و محروميت ميباشد و اين دستورالعمل را بيايد همه سرلوحه کارشان قرار دهند و شبانه روز در خدمت مردم باشند .

 

* برگرفته از سایت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.
نويسنده ديدگاه :

امیر

1394/04/19 ، 14:40
جناب آقای عبداله زاده باسلام/ احتراما" به استحضار می رساند مبلغین نمایندهء شهرستان در وبلاک ورزقان نیوز(ستارخان)نوشته شده در جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 11:15 که آسفالت روستاهای فرخران ، مزرعه شادی و... در سال جاری آسفالت خواهد شد لذا جهت مزید استحضار اعلام می دارد که آسفالت ریزی روستای فرخران با چهار سال تاخیر و آگهی متعدد انتخاب پیمانکار ، در پائیز سال 93 توسط راه روستایی اجراء و مورد بهره برداری قرار گرفته و هیچ ارتباطی به افراد نداشته و شایسه نیست از هر سوراخی برای موفقیت خود از تبلیغات غلط استفاده نمائیم/با تشکر / امیر
پاسخ : با سلام متقابل
از اطلاع رسانی جنابعالی متشکرم آقا امیر
نويسنده ديدگاه :

ليلابي

1394/04/19 ، 13:26
آسفالت خيابانها وظيفه شهرداري است و انتخاب شهردار خوب و شايسته وظيفه شوراهاست و شهرداري يك اداره خودگردان است و نيازي به ......... نماينده ندارد.
من نمي دانم ........ براي چي آمده است حتما" كه راه رو گم كرده است و گرنه خبري از رأي مردم نيست و مثل دنبال كباب آمدن و داغ كردن...... است!!!!!
نويسنده ديدگاه :

آگاه

1394/04/18 ، 11:35
........به جاي تصويب پروژه هاي بزرگ و در شأن مردم به آسفالت كوچه و خيابان روي آورده است!!!
اي.......! شما چه باشي و چه نباشي كوچه و خيابان توسط شهرداري آسفالت خواهد شد!!!
شما دنبال پروژه هاي متوقف شده باش و دنبال وعده و وعيدهايي كه به مردم داده ايي؟؟؟
نويسنده ديدگاه :

گاز

1394/04/16 ، 15:54
شاید هفته دیگر نوبت شما باشد.درگیری هفتگی نماینده شهرستان با مدیران استانی.
چرا اقای د........ مدیران استانی که به شهرستان ورزقان می ایند ازدم تیغ زهرآلود عبور می دهد؟
شنیدها حاکی است امروز اقای د....... در جلسه کاری ودر انزار عمومی با آقای مهندس دینی مدیرعامل شرکت گاز استان که به عنوان مدیر استانی به جلسه امده بود ومیهمان مردم شهرستان بود ،درگیری سختی به وجود آورده و به مدیر عامل شرکت گاز ومیهمان مردم توهین و اهانت نموده،وحتی کار به درگیری فیزیکی کشیده است؟جوابگوی این بی حرمتی به مدیران دولتی کیست؟ایا با این گونه برخوردهای زشت با میهمان ویک مدیر استانی ؛دیگر مدیران جرات می کنند به شهرستان بیایند؟به نظر می رسدعدم توانایی .......... موجب طغیان نماینده شده واین کار در همه جلسات ازسوی نماینده تکرار می شود.وشاید در همین نزدیکی ها نوبت شما باشد. جزیئات جریان فوق بعدا با اطلاع مردم خواهد رسیدو....
با تشکر از امام جمعه شجاعشکلک
پاسخ : متشکرم کاربر گرامی
موفق باشید
نويسنده ديدگاه :

ولایتمدار

1394/04/15 ، 19:35
خدا سایه حاج آقامهدوی را از سایه منطقه ما کم نکند.اگر ایشان نبودند معلوم نبود این آقایان چه بلاهای دیگری بر سرمان می آوردند
اما از کسی که اطلاعاتش آنقدر اندک است که نماینده ولی فقیه را با امام جمعه یک شهر متمایز از هم میداند انتظار آبادی و گل و بوستان کردن نباید داشت
نويسنده ديدگاه :

سیکلانی

1394/04/15 ، 10:21
یاشاسین امام جمعه .
کور اولسون اونی ایستمینلر
نويسنده ديدگاه :

لله لو كندي

1394/04/15 ، 0:54
خدايا! خداوندا! تو را به آبروي حضرت فاطمه زهرا (س) و به ارزش و اهميت شب هاي قدر قسم مي دهيم در اين دوره انتخاباتي فردي در ورزقان نماينده شود كه با سرنوشت جوانان منطقه بازي نكند و به خاطر حفظ پست و مقام و موقعيت خود، باعث حق كشي و اخراج هاي فله اي نشود و مسئولين ضعيف و ناتوان را در پست هاي مديريتي قرار ندهد و به دنبال منافع شخصي خود نباشد و دين و آخرت خود را تباه نكند و.................................
همچنين از مردم آگاه شهرستان ورزقان و خاروانا استدعا مي كنيم به احترام اين شب هاي قدر، توان و لياقت و ظرفيت كانديداها را در نظر بگيرند نه پول و وعده هاي دروغين آنها را.
نويسنده ديدگاه :

يك شهروند

1394/04/14 ، 0:45
اهل قلم شاد اولسون
دشمنلري خار اولسون
............. وار اولسون
رأي ورنلرساخ اولسون
اللهيم اونا يار اولسون
وكيل ليغه يول اولسون
جوانلارا ايش اولسون
معدن لر فعال اولسون
سدلر پر از آب اولسون
ظلم و ستم اولماسين
اساتيد لر قاشماسين
دانشجو لار ياتماسين
........ گره قالماسين
معدن لري ساتماسين
اوئزگه لره وئرمه سين
الله سيزي ساخلاسين
چوخبلن لر قاشماسين
. .....هدفه چاتماسين
معدن لري ساتماسين
.........................
.........................
.........................

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 10
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,044,994

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

34.204.169.230 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل