close
تبلیغات در اینترنت
انتخاب اعضای هیات رییسه 13 کمیسیون تخصصی مجلس
دوشنبه 27 آذر 1396

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

50001333334389

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


ليست کامل اعضای هيأت رئيسه جديد ۱۳ کميسيون مجلس

 اعضای کميسيون های تخصصی مجلس

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، پس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در 5 خردادماه جاری و آغاز چهارمین و آخرین سال مجلس نهم، اعضای هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس نیز انتخاب شدند که روز -سه شنبه- با برگزاری و اعلام نتایج آخرین انتخابات هیات رییسه کمیسیون انرژی، اسامی اعضای 13 کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شد که به شرح زیر است: 

**کمیسیون آموزش و تحقیقات

رییس: محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان، نایب رییس اول: علی اصغر زارعی نماینده تهران، نایب رییس دوم: جبار کوچکی نژاد نماینده رشت، سخنگو: عبدالوحید فیاضی نماینده نور و محمود آباد، دبیر اول: قاسم احمدی لاشکی نماینده چالوس، دبیر دوم: رضا صابری نماینده آزادشهر


**کمیسیون اجتماعی

رئیس: عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان، نایب رییس اول: فرج الله عارفی نماینده جیرفت، نایب رییس دوم: محسن علیمردانی نماینده زنجان، سخنگو: عباس قائدرحمت نماینده درود و ازنا، دبیر اول: عباس صلاحی نماینده تفرش، دبیر دوم: سالار مرادی نماینده سنندج و دیوان دره

اعضاء کامل دیگر کمیسیون ها را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

**کمیسیون اقتصادی

رئیس: ارسلان فتحی‌پور نماینده کلیبر

نایب اول: روح‌الله بیگی نماینده میاندوآب

نایب دوم: حسن‌نژاد نماینده جلفا

سخنگو: رحیم زارع نماینده آباده

دبیر اول: ابراهیم نکو نماینده رباط‌کریم

دبیر دوم: محمدسعید اربابی نماینده ایرانشهر

**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس: علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد

نایب اول: حسین سبحانی‌نیا نماینده نیشابور

نایب دوم: منصور حقیقت‌پور نماینده اردبیل

سخنگو: نوذر شفیعی نماینده ممسنی

دبیر اول: محمدحسن آصفری نماینده اراک

دبیر دوم: سیدباقر حسینی نماینده زابل و زهک

**کمیسیون انرژی

رئیس: علی مروی نماینده نیشابور

نایب اول: ناصر سودانی نماینده اهواز

نایب دوم: محمدسعید انصاری نماینده آبادان

سخنگو: حسین امیری نماینده زرند

دبیر اول: جلیل جعفری بن‌خلخال نماینده خلخال

دبیر دوم: امیرعباس سلطانی نماینده بروجن

**کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

رئیس: غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران

نایب اول: علی‌محمد احمدی نماینده دهلران

نایب دوم: هادی قوامی نماینده اسفراین

سخنگو: غلامرضا کاتب نماینده گرمسار

دبیر اول: عیسی امامی نماینده گرگان

دبیر دوم: محمد سقایی نماینده استهبان

**کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان

نایب اول: مراد هاشم‌زهی نماینده نهبندان

نایب دوم: عبدالرحمان رستمیان نماینده دامغان

سخنگو: محمدحسین قربانی نماینده آستانه‌اشرفیه

دبیر اول: رسول خضری نماینده سردشت و پیرانشهر

دبیر دوم: محمدجواد نظری‌مهر نماینده بندرترکمن

**کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

رئیس: امیر خجسته نماینده همدان

نایب اول: محمدجواد کولیوند نماینده کرج

نایب دوم: محمدابراهیم رضایی نماینده خمین

سخنگو: دخیل عباس زارع‌زاده‌مهریزی نماینده بافق

دبیر اول: صیدعیسی دارایی نماینده اندیمشک

دبیر دوم: یعقوب جدگال نماینده چابهار

**کمیسیون صنایع و معادن

رئیس: رضا رحمانی نماینده تبریز

نایب اول: عزیز اکبریان نماینده کرج

نایب دوم: محمدرضا خان‌‌محمدی نماینده زنجان

سخنگو: رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده سبزوار

دبیر اول: الیاس طاهری نماینده اقلید

دبیر دوم: الله‌ویردی دهقانی نماینده ورزقان

**کمیسیون عمران

رئیس: مهدی هاشمی نماینده تهران

نایب اول: محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده جهرم

نایب دوم: سیداحنی علوی نماینده سنندج

سخنگو: منصور آرامی نماینده بندرعباس

دبیر اول: علی‌نعمت چاردولی نماینده ملایر

دبیر دوم: محمد فیروزی نماینده نطنز

**کمیسیون فرهنگی

رئیس: احمد سالک نماینده اصفهان

نایب اول: بیژن نوباوه نماینده تهران

نایب دوم: مرتضی آقاتهرانی نماینده تهران

سخنگو: سیدعلی طاهری نماینده گرگان

دبیر اول: سیدمرتضی حسینی نماینده قزوین

دبیر دوم: لاله افتخاری نماینده تهران

**کمیسیون حقوقی و قضایی

رئیس: اللهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت

نایب اول: حمیدرضا طباطبایی نماینده نائین

نایب دوم: محمد رزم نماینده کرمانشاه

سخنگو: محمدعلی اسفنانی نماینده فریدن

دبیر اول: نیره اخوان نماینده اصفهان

دبیر دوم: سیدهادی قره‌سید رومیانی نماینده تبریز

**کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

رئیس: عباس رجایی نماینده اراک

نایب اول: محمدتقی توکلی نماینده الیگودرز

نایب دوم: ناصر صالحی‌نسب نماینده هویزه

سخنگو: محمدمهدی برومندی نماینده مرودشت

دبیر اول: محمد اسماعیل‌نیا نماینده کاشمر

دبیر دوم: سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده کهگیلویه و بویراحمد


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام

تبریز 2018

آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.ir



افراد آنلاین : 8
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 2,634,289

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2017

54.221.93.187 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل