جمعه 04 خرداد 1403

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


استاندار آذربایجان شرقی:
تمام دنیا انتخابات ایران را رصد می‌کنند
 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که تمام دنیا انتخابات ایران را رصد می‌کنند، اظهار داشت: برگزاری همزمان دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی تجربه جدیدی به شمار می‌رود که از نوع سرمایه‌گذاری دشمن برای تاثیرگذاری در فضای این انتخابات، می‌توان به اهمیت آن پی برد.

احمد علیرضابیگی در نشست دست‌اندرکاران انتخابات در آذربایجان شرقی، خاطرنشان کرد: دشمن در چنین شرایطی بر روی شکاف‌هایی که می‌تواند بر روی آنها سرمایه‌گذاری کند متمرکز می‌شود، از قبیل شکاف‌های قومی، مذهبی، نسلی، جنسیتی و طبقاتی؛ تا بتواند از این رهگذر دستاوردی برای خود کسب کند.
بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...

وی افزود: در این شرایط برخی افراد داخلی هم جاهلانه در زمین دشمن بازی می‌کنند و به همین جهت مقام معظم رهبری در نهیب به این افراد متذکر شدند که مبادا کاندیداهای ریاست جمهوری، حرف‌هایی بزنند که موجب خوشحالی دشمن و یاس و ناامیدی مردم شود.

علیرضابیگی با بیان این که شرایط انتخابات به گونه‌ای است که کسانی تصور می‌کنند با عتاب و خطاب به دولت می‌توانند رأی جمع کنند که بخشی از این امر طبیعی و بخشی، غیرطبیعی است، افزود: تکیه بر مواردی که مردم از آن عبور کرده‌اند بخش غیرطبیعی این موضوع است؛ نظیر حادثه‌ای که در تهران روی داد و عده‌ای خواستند از رسواشدگان سیاسی اعاده حیثیت کنند.

وی با تاکید بر این که چنین موضوعاتی وظیفه ما را در حوزه امنیت سخت‌تر می‌کند، تصریح کرد: باید اجرای قانون را به طور موکد از نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها مطالبه کنیم و اجازه ندهیم فضای انتخابات دستخوش ناامنی شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گزارش‌هایی در خصوص دخل و تصرف برخی سازمان‌ها در موضوع انتخابات، این موضوع را غیرقابل قبول دانست و تاکید کرد: هر سازمانی که دست در جیب بیت‌المال دارد باید قاطعانه با آن برخورد کرد و حتی مجال تذکر و انذار هم در این مورد پذیرفتنی نیست.

وی افزود: کسانی که فکر می‌کنند با این روش می‌توانند چیزی برای خود ذخیره کنند به فرمایش مقام معظم رهبری مراجعه کنند که فرمودند مردم فریب پول را نمی‌خورند و آنها به هر موضوعی که با ارزش‌های انقلاب اسلامی در تعارض باشد سرسختانه واکنش نشان می‌دهند.

علیرضابیگی با اشاره به خط تخریب سپاه و بسیج در رسانه‌های بیگانه و القای دخل و تصرف آنها در انتخابات، گفت: ما ایمان داریم که انتخابات ما را مردم برگزار می‌کنند و ساحت انتخابات از چنین اتهاماتی مبراست؛ با این حال نباید اقداماتی انجام شود که دستمایه دشمنان برای تخریب فضای انتخابات قرار گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که در حوزه امنیت ناچاریم سخت‌ترین شرایط را پیش‌بینی کنیم، افزود: هر حادثه‌ای در این مقطع می‌تواند به بحران تبدیل شود؛ البته ملت ما حوادث سال 88 را تجربه کرده است که به کمک آن می‌تواند از تکرار حوادث مشابه جلوگیری کند.

وی، فتنه 88 را بزرگترین سناریوی نظام سلطه برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: این موضوع مورد تایید همه کارشناسان سیاسی است و این سرمایه‌گذاری نیز به سبب ویژگی سازش‌ناپذیری انقلاب اسلامی و اهمیت نظام جمهوری اسلامی است.

علیرضابیگی اظهار داشت: کسانی که امروز از سازش صحبت می‌کنند باید به جهل آنها خندید؛ چرا که نمی‌توانند واقعیت‌های ملموس را درک کنند.

وی با بیان این که مردم مصر به خوبی این واقعیت‌ها را می‌فهمند، به شرایط مشترک ایران و مصر در سال 57 اشاره کرد و افزود: مردم ایران در این سال به رهبری امام خمینی، برای دستیابی به استقلال و آزادی، مسیر انقلاب را پیمود اما مصر، اسیر حاکم مستبد و سرسپرده‌ای چون انور سادات شد و به گفته اندیشمندان مصری امروز مردم این کشور تحقیرشده‌ترین ملت‌های مسلمان است.

علیرضابیگی با بیان این که باید شرایط امروز ایران و مصر را با دیده عبرت مقایسه کنیم، گفت: اگر بنا بود کنار آمدن و سرسپردن به نظام سلطه، مایه رفاه و آسایش باشد اکنون باید مردم مصر در بهترین شرایط قرار داشتند، اما امروز انقلاب مصر با چند دهه تاخیر نسبت به انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاده است.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری خطاب به کسانی که از سازش دم می‌زنند فرمودند که من انقلابی هستم و این برای همه ما دارای پیام مهمی است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه گفت: آن‌چه در سال 88 اتفاق افتاد برای ساقط کردن چندین نظام کافی بود و اگر رهبری داهیانه رهبر انقلاب نبود که ما را بیش از پیش به جایگاه خطیر ولایت رهنمون کند نمی‌توانستیم از این فتنه عبور کنیم.

وی تاکید کرد: حوادث سال 88 برای مردم ما و نیروهای امنیتی کشور دارای بار تجربی و آموزشی است و جا دارد که دست‌اندرکاران امنیت، موضوع فتنه 88 و ابعاد مختلف آن را به عنوان یک سوژه در دانشکده‌های خود تدریس کنند.

علیرضابیگی با بیان این که امروز ما یک نظام کارآمد هستیم که می‌توانیم هر بحرانی را مدیریت کنیم، افزود: مدیریت حادثه زلزله ارسباران بهترین نمونه مدیریت بحران بود که با استفاده از تجربیات گذشته توانستیم توطئه دشمن برای سوءاستفاده از این حادثه را در آستانه اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران، ناکام بگذاریم و این حادثه یک آزمون مدیریتی برای ما بود.

وی، فراهم کردن امکان ثبت حماسه تاریخی ملت ایران و ایجاد محیط امن و آرام برای حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را ماموریت اصلی نیروهای امنیتی دانست و تصریح کرد: این که نام چه کسی از داخل صندوق‌های رأی بیرون می‌آید برای جمع حاضر موضوعیت ندارد؛ آن‌چه مهم است برگزاری سالم و آرام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی است که دقت بیشتری را می‌طلبد.

علیرضابیگی اضافه کرد: خوشبختانه همه پیش‌بینی‌های لازم درخصوص موضوعاتی که می‌تواند انتخابات را متاثر کند انجام گرفته و ان‌شاءالله قطار خدمت‌گزاری دولت تا روز 12 مرداد با قدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که در پرتو امنیت، کارهای بزرگی در کشور به سامان رسیده که موجب دلگرمی مردم شده است، به سیاست دولت‌های نهم و دهم در ارتباط بی‌واسطه با مردم و کار و تلاش بی‌وقفه اشاره کرد و گفت: طبق گزارشی که ارایه شده دکتر احمدی‌نژاد در طول هشت سال ریاست جمهوری خود، 3120 ساعت با بالگرد پرواز کرده که کلا برای سرکشی از پروژه‌ها و دیدار با مردم نقاط مختلف کشور بوده و این در عرصه خدمت‌گزاری یک رکورد محسوب می‌شود.

وی افزود: در سایه این سیاست مردم احساس می‌کنند که فاصله‌ای بین آنها و حکومت نیست و همین امر موجب امنیت خاطر و دلگرمی بیشتر شده و این فرصت را به دولت داده است تا کارهای بزرگی انجام دهد که خود این هم به مقوله امنیت کمک کرده است.

علیرضابیگی به شاخص‌هایی از جمله افزایش 38 درصدی افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و مهار چهار میلیارد متر مکعب از منابع آبی در هشت سال گذشته در آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: این کارها که در جهت بهبود زندگی مردم صورت گرفته امنیت‌آفرین است و امنیتی که با توکل به خدا، فرهنگ اهل بیت و تکیه بر مردم حاصل می‌شود امنیت پایدار است.

وی افزود: ما در سال‌های گذشته علی‌رغم مشکلات اقتصادی، کمترین تنش‌های صنفی را در آذربایجان شرقی و کشور داشتیم که حاکی از امنیت است.

علیرضابیگی اضافه کرد: امروز در پرتو امنیت به شاخص‌های خوبی در حوزه روابط خارجی و سیاست بین‌الملل دست یافته‌ایم که بهترین نمونه آن میزبانی 122 کشور در اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران علی‌رغم تهدیدهای نظام سلطه بود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین اظهار داشت: ساز و کارهای امنیتی برگزاری یک انتخابات باشکوه در استان فراهم شده و ما از همه کسانی که در طول دولت‌های نهم و دهم، منشأ خدمت در حوزه امنیت آذربایجان شرقی بوده‌اند قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: همدلی جانانه نیروهای امنیتی در استان این امکان را فراهم کرد که با استفاده از ظرفیت استانی موضوعات مختلف و مهمی از جمله فتنه 88، زلزله ارسباران، برگزاری مسابقات آسیایی را مدیریت کنیم و کمترین تنش امنیتی را نیز شاهد نباشیم.

علیرضابیگی در پایان ابراز امیدواری کرد در آزمون سیاسی 24 خرداد، با تلاش‌های حوزه امنیت و سایر بخش‌ها، برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات جمهوری اسلامی افزوده شود که دوستان را دلگرم و دشمنان را ناامید کرده و خواسته مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشاند.

منبع:

پورتال استانداری


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 24
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,264,130

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.239.11.178 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل