پنجشنبه 03 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


استاندار آذربایجان شرقی:
انتخابات نماد اراده ملت است
 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم مطالبات خود را از مجرای انتخابات دنبال می‌کنند، اظهار داشت: برگ رأی تنها یک کاغذ نیست بلکه نماد یک اراده است و انتخابات هم یک ابزار سیاسی در دست صاحبان قدرت نیست؛ بلکه انتخابات اصالت دارد و اراده مردم از طریق انتخابات تحقق می‌یابد.

احمد علیرضابیگی در گفتگو با رادیو ایران، افزود: ملت ایران در هر مرحله‌ای که انقلاب اسلامی نیاز داشته با قدرت و بصیرت در صحنه حضور یافته‌اند و در سخت‌ترین شرایط پشتیبان انقلاب اسلامی بوده‌اند.
بقیه متن در ادامه مطلب ...

وی خاطرنشان کرد: انتخابات نقطه تمرکزی برای استفاده از تمام نیروها برای سعادت و پیشرفت ملت است و مقطعی است که در آن، انقلاب اسلامی با نگاهی به گذشته به سمت افق‌های بالاتر حرکت می‌کند .

علیرضابیگی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: مقام معظم رهبری تاکید کردند که دولت بعدی تمام ویژگی‌های مثبت دولت فعلی را به علاوه امتیازات بیشتر خواهد داشت و انتظاری هم جز این نیست و ملتی که رو به پیشرفت است حتما بهترین‌ها را انتخاب خواهد کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که حضور پرخروش مردم در صحنه انتخابات موجب رفع مشکلات و مایوس شدن دشمنان خواهد شد، افزود: هرچه این حضور بیشتر باشد خواهیم توانست پیام پرقدرت‌تری به جهان صادر کنیم؛ همچنان‌که در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی نیز مردم علیرغم ادعای کسانی که از تحریم انتخابات سخن می‌گفتند به صحنه آمدند و اراده خود را از این طریق نشان دادند.

وی، انتخابات 24 خرداد امسال را مصداق حماسه سیاسی ملت ایران دانست و گفت: اعلام حماسه سیاسی حاکی از اعتقاد رهبر معظم انقلاب به اراده مردم و اطمینان به حماسه‌آفرینی مردم است که این اعتماد و اطمینان از انقلاب اسلامی نشأت گرفته است.

علیرضابیگی به اقدامات انجام یافته برای برگزاری انتخابات در استان اشاره کرد و با بیان این که با پیش‌بینی‌های انجام یافته، مقدمات و امکانات تحقق این کار بزرگ فراهم شده، افزود: ما به عنوان مسئول برگزاری انتخابات مکلفیم امکان ثبت و حضور مردم در این حماسه را فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: باید شرایطی مهیا شود که مردم در روز رأی‌گیری با آرامش به پای صندوق‌های رأی رفته و اطمینان داشته باشند کسانی که از رأی آنها صیانت می‌کنند به قوانین و مقررات وقوف کامل دارند.

علیرضابیگی با اشاره به حضور قریب به 150 نفر از عوامل اجرایی، نظارت و نمایندگان کاندیداها در شعب اخذ رأی، تصریح کرد: این آمار نشان می‌دهد که انتخابات را ملت برگزار می‌کنند و کارگزاران دولت تنها بستر لازم را برای خلق یک حماسه بزرگ فراهم می‌کنند.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از این گفتگو، حضور در بین مردم را از جمله توفیقات مسئولان دانست و گفت: این که مردم، مسئولان دولت را امین خود می‌دانند و نیازمندی‌های خود را به آنان ارجاع می‌کنند حاکی از اعتماد دوجانبه مردم و دولت است.

وی، دسترسی مردم به مسئولان را ابزاری نظارتی عنوان کرد و افزود: مدیران ما اطمینان دارند که مردم به راحتی به بالاترین سطوح مدیریتی استان دسترسی دارند و می‌توانند عملکردهای مثبت و منفی را به آسانی منتقل کنند و این موجب افزایش اعتماد به نفس مدیران می‌شود.

علیرضابیگی خاطرنشان کرد: حضور در بین مردم قابلیتی ایجاد می‌کند که به افق‌های بالاتر فکر کرده و انرژی بیشتری برای ادامه مسیر خدمت‌گزاری کسب کنیم.

وی با بیان این که به عنوان استاندار آذربایجان شرقی، همه جا در خدمت مردم هستم، افزود: این شیوه مدیریتی برخاسته از فرهنگ انقلاب اسلامی است و مردم ما با تکیه بر این آرمان، امروز تحقق وعده‌های الهی را با تمام وجود شاهد هستند.

علیرضابیگی با اشاره به حضور مردم آذربایجان شرقی در صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی، اظهار داشت: مردم تبریز و آذربایجان همواره با جوش و خروش توام با شعور و معرفت در صحنه حضور داشته‌اند و در انتخابات هم بصیرت و دلدادگی مردم آذربایجان به انقلاب اسلامی خود را نشان خواهد داد.

وی افزود: آذربایجان به عنوان اولین پایتخت جهان تشیع نقش تعیین‌کننده‌ای در تاریخ ایران ایفا کرده و در مقاطع مختلف تاریخی به ویژه در تاریخ انقلاب اسلامی همواره حرکت‌ساز و خروش‌آفرین بوده است.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سهم 10 درصدی این استان از صادرات غیرنفتی کشور، گفت: آذربایجان شرقی در عرصه اقتصاد، کارآفرینی و تولید هم نقش موثری در شکوفایی کشور داشته و شاخص‌های اقتصادی قابل توجهی را به دست آورده است.

وی همچنین ساخت و توسعه بزرگراه‌ها و آزادراه‌ها، افزایش مراودات تجاری و اقتصادی با کشورهای مختلف، تولید 3.5 میلیون تن فولاد در سال، تولید انواع خودرو و صادرات آن، مهار و ذخیره‌سازی 3.5 میلیارد متر مکعب از منابع آبی، وجود 200 هزار دانشجو، برخورداری بسیاری از روستاهای استان از نعمت گاز، بهداشت و راه روستایی و شکل‌گیری زندگی متعالی در شهرها و روستاهای استان را از جمله شاخص‌های توسعه آذربایجان شرقی عنوان کرد.

علیرضابیگی با بیان این که زندگی مردم در آذربایجان شرقی به تبع سایر نقاط ایران اسلامی در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته، افزود: یکی از علل بیداری اسلامی در منطقه، نگاهی است که ملت‌های ستمدیده به کارنامه جمهوری اسلامی ایران دارند و مشابه آن را از حاکمان دست‌نشانده خود مطالبه می‌کنند.

منبع پورتال استانداری


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 10
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,011,265

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

35.175.201.191 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل