سه شنبه 08 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


استاندار آذربایجان شرقی:
رضایت مردم، ستون اداره کشور است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم سالاری دینی، موجبات تعالی و پیشرفت کشور بوده و رضایت مردم، ستون اداره کشور است.

احمد علیرضابیگی در نشست مشترک هم اندیشی و هماهنگی عوامل اجرایی و هیئت های نظارت بر انتخابات استان، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: انتخابات، تعیین کننده قواره و وزن مواضع مختلف در مورد نحوه مدیریت سیاست داخلی و خارجی کشور بوده و برگزاری آن، تجدید نفسی برای نظام است تا افرادی که حضورشان مبتنی بر رای مردم است، مدیریت کشور را در دست گیرند.
بقیه متن را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

وی افزود: در جمهوری اسلامی، سیاست، تنها با تکیه بر دیانت استوار است و طبق میراث گرانقدر امام راحل (ره)، مدیریت کشور تنها در حالتی متصور است که بر مبنای باورهای دینی و اعتقادی صورت پذیرد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که هر حرکتی که فاقد حضور مردم باشد، بی اعتبار و فانی است، اظهار داشت: انتخابات، موهبت و نعمتی است که تمشیت اداره کشور و استقرار قانون اساسی را بر مبنای عزم و اراده مردم قرار داده است.

علیرضابیگی با اشاره به برگزاری انتخابات های مختلف در طول سه دهه اخیر گفت: در طول عمر با برکت نظام اسلامی، هر سال به طور متوسط، شاهد برگزاری انتخابات باشکوهی بوده ایم که شور و نشاط حاصل از آن، مایه نیرو گرفتن دولتمردان و مسئولان نظام اسلامی را فراهم نموده است.

وی توسعه پایدار را در گرو احساس امنیت دو طرفه بین ملت و دولت دانست و افزود: مردم، اعتماد به نظام و پایبندی بر دستاوردهای آن را لازمه استمرار اعتقادات و باورهای خود می دانند و در عین حال، هیچ فاصله و مرزی بین خود و نظام نمی بینند؛ به طوری که هر گاه متوجه کوچکترین تهدید علیه منافع مادی و معنوی کشور شدند، جانانه وارد میدان شده و پایمردی خود را بر ارزش ها و باورهای انقلابی، ثابت کرده اند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نامگذاری سال 92 به حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: حماسه یعنی شجاعت، شور، غرور، افتخار و در یک کلام، حماسه به معنی تاختن بی مهابا بر دشمن با تکیه بر اعتقادات مردمی در دو عرصه مهم سیاسی و اقتصادی است.

علیرضابیگی ادامه داد: سیاسیون، همواره مواضع طلایی خود را در قالب آرزوهای دور و درازی که زمان و نحوه برآورده شدن آن ها، مبهم و نامعلوم است، بیان می کنند؛ این در صورتی است که تحقق رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جدید، در فاصله زمانی کمتر از سه ماه، قطعی و بدیهی بوده و نشان از دور اندیشی و تدبیر خاص معظم له دارد.

وی انتخابات 24 خرداد را نقطه عطف خلق حماسه سیاسی خواند و گفت: ایجاد زمینه ثبت تاریخی حماسه سیاسی، توفیق و افتخار بی بدیلی است که مسئولیت آن بر دوش هیئت های نظارت و اجرا گذاشته شده است.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: این مسئولیت، با توجه به تقارن دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، خطیرتر از انتخابات پیشین بوده و اجرای فرآیندهای مختلف آن، انضباط و دقت بیشتری می طلبد.

علیرضابیگی تاکید کرد: امروز، کارکرد دولت و نظام، مایه دلگرمی و اعتماد مردم را فراهم کرده است و طی آن، مردم، مشی و روشی را انتخاب می کنند که طبق رهنمود رهبری، حاوی نقاط قوت دولت کنونی و فاقد ضعف های احتمالی آن باشد.

وی افزود: انتخابات 24 اسفند، اولین تجربه نظام در برگزاری همزمان دو انتخابات سنگین است و دشمن نیز با تکیه بر همین امر، در پی القای ضعف و ناکارآمدی در برگزاری این رویداد پرنشاط است؛ اما با این حال آن چه مهم است، جلب مشارکت عموم و صیانت دقیق از آرای مردم است.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: دشمن حرفی برای گفتن ندارد و آن چه بیان می کند اظهارات افراد ساده لوح و فریب خورده ای است که ناآگاهانه وارد زمین دشمن شده اند و مواضع خود را دستمایه تبلیغات سوء دشمن قرار داده اند؛ این در صورتی است که انتخابات، نقطه پایان بر گزافه گویی ها و یاوه بافی های دشمن خواهد گذاشت.

علیرضابیگی با  اشاره به حوادث فتنه 88 یادآور شد: در انتخابات سال 88، در حالی که حضور 40 میلیونی مردم می توانست پشتوانه مدیریت هر چه قوی تر کشور در عرصه سیاست داخلی و خارجی را فراهم کند؛ افراد فریب خورده، حق مردم را ضایع کرده و به این ترتیب، جفای بزرگی را در حق کشور روا داشتند.

وی با بیان این که باید شرایط به گونه ای باشد که حضور مردم در انتخابات پیش رو، گسترده تر و باشکوه تر از سال 88 باشد، تاکید کرد: در این راستا، باید تکالیف مردم و داوطلبان را گوشزد کرده و شرایط اجرای آن را عملی کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی، ملموس و عینی بوده و بر این مبنا، مجریان و ناظران انتخاباتی، به مثابه رزمنده ای هستند که با کوچکترین سستی و بی دقتی، جبهه خود را تسلیم دشمن خواهد نمود؛ بنابراین کوچکترین تعلل و سستی در امر برگزاری انتخابات، از هیچ کس پذیرفته نیست.

علیرضابیگی گفت: انتخابات عرصه رقابت تفکر ایستادگی و پایمردی در مقابل نظام سلطه است و در این راستا، رای مردم، قطعاً بر پایه تفکر دوم، مبنی بر تکیه بر ارزش ها و آرمان های انقلابی خواهد بود.


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 7
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,023,481

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.235.145.108 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل