close
تبلیغات در اینترنت
ایران سوریه نمی شود.
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

50001333334389

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


اغتشاشات ایران" ایـران سوریه نمی شود. "

این روزهای حوادث و ناآرامی های بعضی شهرها باعث شده که عده ای از روی نا آگاهی و عده ای نیز از روی غرض تبدیل ایران به سوریه دوم را مطرح کنند.

در حالیکه به دلایل مختلف ایران سوریه نمی شود ، همچنانکه در دهه هفتاد شمسی با وجود تامین همه شرایط از سوی معارضین نظام و به اصطلاح اپوزسیون درون کشور و همراهی و پشتیبانی منافقین و ضدانقلاب خارج و دولتهای بیگانه، ایران « شوروی » نشد و طرح فروپاشی با همه نقاط به اصطلاح قوت و مشابهت شرایط ایران و شوروی ، موجب فروپاشی نظام جمهوری اسلامی نگردید.

* دلیل اول و مهم : اعتقاد و عشق و علاقه بی بدیل ملت ایران به اسلام عزیز و نظام اسلامی منبعث از آن و منتخب خود، که ۴۰ سال است آنرا با بذل جان و مال محافظت نموده اند ، حفظ تمامیت
ارضی، وحدت ملی در عین تکثر قومی ، مذهبی ، دینی و زبانی، و عمران و آبادی ایران است . آنچه درون مایه و خواسته اصلی معترضین واقعی و نه آشوب طلبان است ، اعتراض به بی توجهی، بی مسئولیتی، بی تدبیری، تنبلی ،گچ فهمی ، فرصت سوزی ، حیف و میل بیت المال، غارت ثروت و منابع عمومی و سرمایه های ملی و اجتماعی کشور از سوی مسئولان ، مدیران ، تصمیم سازان و سیاست گذاران بخشهای مختلف در قوای سه گانه و شوراها و نهادهای خاص جمهوری اسلامی ایران است. نه تبدیل ایران به سوریه ویران شده.

متن کامل را در ادامه مطلب همراه ما باشید ...

اعتراض به عمل آنهایی است که حداقل۳۰ سال است با تغییر چهره وخط بعنوان ، رییس جمهور، وزیر ، وکیل ، مدیر ، عضویت در مجامع وشوراهای عالی کشور برپستهای جمهوری اسلامی تکیه زده اند و نه یک شب، بلکه ۳۰ سال فرصت و اختیار قانونی و حمایت مردمی داشتند و دارند تا در جهت آرمانهای بلند انقلاب اسلامی و نظام مقدس منبعث از آن مانند عدالت – رفع تبعیض – رفع فقر – رفع وابستگی – گسترش تامین اجتماعی – ترویج پاکدستی – مبارزه با فساد- ترویج معنویت ، اخوت و برادری اسلامی و در یک کلمه «کار آمدی نظام» ، اقدام و عمل کنند.

اعتراض نه به نظام، بلکه به رفتار آنهایی است که به دفعات بنام اسلام ،در سایه این نظام با رای مردم در جایگاههای قانونگذاری و اجرایی قرار گرفته اند واز امام راحل یا رهبری معظم انقلاب حکم تایید و تنفیذ دریافته اند ولی راهبرد نورانی و حکیمانه ایشان را در حوزه اقتصاد که فرمودند: « همه توطئه‌هاى جهان‌خواران علیه ما از جنگ تحمیلى گرفته تا حصر اقتصادى و غیره براى این بوده است که ما نگوییم اسلام جواب‌گوى جامعه است و حتما در مسائل و اقدامات خود از آنان مجوز بگیریم. ما نباید غفلت بکنیم. واقعاً باید به سمتى حرکت نماییم که إن‌شاءالله تمام رگه‌هاى وابستگى کشورمان از چنین دنیاى متوحشى قطع شود. چرا خودمان و ملت ومسئولین کشورمان را دست کم بگیریم وهمه عقل و تدبیر امور را در تفکر دیگران خلاصه کنیم؟ ( از پیام امام خمینی معروف به منشور روحانیت در ۳ اسفند ۱۳۶۷)

دشمن می‏خواهد وانمود کند که اگر کشور و ملتی به آغوش اسلام پناه برد، باید در فقر زندگی کند، از پیشرفتهای‏ علمی‏ محروم بماند و نتواند خود را اداره کند. باید زندگی در این کشور مایه‏ی رشک ملتهای دیگر شود، تا بخواهند از آن درس بگیرند. این، عاملی است که دشمن را محکوم می‏کند. در سایه‏ی اسلام، ایرانی بسازید که هرکس از هرجای دنیا به این کشور نگاه کرد، معجزه‏ی اسلام را در سازندگی یک کشور و ملت به چشم خود ببیند.» ( ازبیانات مقام معظم رهبری در ششمین سالگرد رحلت امام خمینی ۱۳۷۴/۰۳/۱۴)

مشمول مرور زمان کرده و از کنار آن بی توجه و یا توجیه گر ، غیر مسولانه گذشتند و ثروت و دارایی های مردم را با الگو گیری از لیبرالیسم سرمایه داری ورشکسته به ثمن بخثی به قبیله و عشیره و حزب و باند خود بنام خصوصی سازی واگذار کردند و امروز اقتصاد کشور را در سایه آن با مشکلات اساسی مواجه ساخته اند و همچنان غیرمسئولانه بجای تدبیر و اقدام اساسی و فوری که در راهبرد اقتصاد مقاومتی به درستی اعلام شده ، آفتاب و ماه در غرب و شرق عالم جستجو می کنند.

آری : ایرانیان برخلاف دشمنانش ، ایران را آباد – پیشرفته – عدالت محور– مستقل – اثرگذار- مقتدر- متحد و یک پارچه و در یک کلمه « اسلامی» می خواهند – نه ویران و مضمحل؛ لذا ایران سوریه نمی شود و مردم آگاه ایران چنین اجازه ای را بردشمنان خود نمی دهند.

دلیل دوم و اساسی: هوشمندی ، تدبیروفراست رهبری نظام است که دردوره زعامت خویش ، این کشور را از حوادث مختلف وبحرانهای سهمگین و ویران کننده به فضل الهی با حمایت فداکارانه ملت عبور داده است ، هچنانکه برخلاف پیشنهاد و اصرار مدعیان امروز تدابیر ناشیانه سیاسیون بافت فرسوده ، اجازه ندادند با ورود ایران به جنگ اول ودوم خلیج فارس درحمایت ازصدام جنایتکار در مواجه با امریکا– آتش تفرعن امریکاییها، جان و مال و دارایی و سرزمین ملت ایران را بسوزاند. اما مردم ایران درسایه این تدبیرحکیمانه، بی هیچ هزینه ای شکست صدام و شکست امریکا را در عراق یکجا نظاره گرشدند. همچنانکه با اعلام شجاعانه وهوشمندانه ورود ایران به جنگ نظام سلطه وگروههای تکفیری درعراق وشامات، ضمن جلوگیری از ورود آتش جنگ به سرزمین عزیزمان ، خطر قطعی و حتمی صحابه شیطان و نظام سلطه را درهزاران کیلومتر دورتر از ایران دفع کردند و برای ملت ایران و امت اسلام و نظام اسلامی با تدابیر حکیمانه عزت ، اقتدار و آسودگی خاطرآفریدند.

همچنانکه در عرصه های داخلی مانند فتنه های ۷۸ و ۸۸ نشان دادند که حکیمانه و مقتدرانه ودر عین حال صبورانه و دلسوزانه مشکلات و حوادث را مدیریت میکنند و به نقطه مطلوب و در شان نظام اسلامی میرسانند. آری ایران هرگز به دلیل هوشمندی و وفاداری بی بدیل مردمش ، حکمت و تدبیر امام گونه رهبریش و صلابت و اقتدار رزمندگانش – سوریه و شوروی نمی شود. اما برتحقق گفتمان عدالت که آرمان اسلا و هدف جمهوری اسلامی و مطالبه امام راحل و رهبری عزیزاست، پای می فشارد.

* یادداشت میهمان تبریزبیدار؛ علی جعفری آذر


ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام

تبریز 2018

آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 1
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 3,073,653

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2018

54.159.94.253 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل