پنجشنبه 10 اسفند 1402

اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال

به وب سـایت شـخصی و پـایگاه اطلاع رسانی فـرخ عـبدالـه زاده خــوش آمدید.


سامانه پیامکی :

10006762485846

موضوعات
■ اخبار :
□ مقام معظم رهبری
□ ریاست جمهوری
□ قوه قضاییه
□ مجلس شورای اسلامی
□ وزارت کشــــور
□ اســتانداری
□ فـرمانداری
□ بخشداری
□ شـهرداری
□ شورای شهر
□ میراث فرهنگی
□ آموزش و پرورش
□ تبریز
□ ورزقان
□ خاروانـــا
□ سـیه کلان
□ ورزقــان نــیـوز
□ سایر شهرستانها
□ مهمترین خـبرهای روز
□ اخبار امام جمعه محترم
□ جدیدترین خبرهای دولت
□ جدیدترین خبرهای استان
□ جدیدترین خبرهای ورزقان
□ جدیدترین خبرهای کلیبر
□ جدیدترین خبرهای اهر
□ اخبار مس سونگون
□ اخبار روستاها
□ بـسیج
■ اخبار اختصاصی انتخابات :
□ مجلس شورای اسلامی تبریز
□ شورای اسلامی شهر تبریز
□ مجلس شورای اسلامی ورزقان
■ معرفی شخصیت ها :
□ مقام ریاست جمهوری
□ مجلس شواری اسلامی
□ شورای اسلامی شهر و روستا
□ چهره های شناخته شده
■ معرفی مناطق جغرافیایی :
□ کشور عزیزمان ایران
□ استان آذربایجان شرقی
□ شهرستان های آذربایجان شرقی
□ روستاهای شهرستان ورزقان
■ گالری عکس :
□ طبیعت آذربایجان
□ روستای سيه کلان
■ یادداشت ها
□ عبداله زاده
■ مناسبت ها :
□ تبریـــک
□ تسلیت
مطالب اختصاصی


رصد اعمال و رفتار نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس

انتخابات مجلس

رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی از نظارت جدی این ستاد بر اعمال و رفتار نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس خبر داد و گفت: مدیریت استان با افرادی که از فضای انتخاباتی سوء استفاده کرده و قوانین را زیر پا بگذارند به شدت برخورد خواهد کرد.
سعید شبستری اعلام کرد: در این راستا تا کنون بیش از سه هزار گزارش و خبر به وزارت کشور منعکس شده است که همه در پرونده کاندیداهای احتمالی ثبت شده است.
وی با تاکید بر عدم دخالت مسئولین و روسای ادارات به نفع یا ضرر کاندیداها، افزود: هیچ مسئولی حق دخالت در تبلیغات کاندیدایی را ندارد و در صورت مشاهده، این افراد از سمت خود برکنار خواهند شد.
شبستری با تاکید برعدم توصیه پذیری روسای ادارات، گفت: رعایت قانون برای همه الزامی بوده و قانون باید به صورت مساوی و با عدالت برای همه اجرا شود.
وی ادامه داد: در برخی موارد روسای برخی ادارات و بانک ها فقط با توصیه به شهروندان خدمات می دهند که این امری نابخشودنی است و از فرمانداران تقاضا داریم با این مسوولان برخورد جدی کرده و چنین مسوولی در دولت تدبیر و امید جایی ندارد.

متن کامل را در ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حساسیت حضور پرشور و باشکوه مردم درانتخابات آتی خطاب به مسوولین ادارات و نهادها، گفت: انتخابات با حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه معنا پیدا می کند و دنیا این انتخابات را رصد خواهد کرد.

وی افزود: بر این مبنا بر مجریان انتخابات واجب و لازم است در نهایت بی طرفی برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و شفاف با حضور و مشارکت تمام گروه های سیاسی و اجتماعی را رقم زده و مردم را به حضور حداکثری دعوت کنند.

شبستری همچنین با اشاره به هفته بسیج، گفت: بسیج گرامیداشت یاد و خاطره کسانی است که به صورت مخلصانه و بدون چشم داشت تمام تلاش خود را در جهت دفاع از این مملکت انجام دادند و اگر رشادت های بسیجیان و دلاورمردان نبود امروز این آرامش و امنیت در کشور ما حاکم نبود.

 


 

دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
رسانه‌ها برای حضور پرشور مردم در انتخابات گفتمان‌سازی کنند
ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی
 
دبیر ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی با اشاره به نقش رسانه ها در گفتمان سازی انتخاباتی گفت: رسانه ها با گفتمان سازی برای حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای زمینه سازی کنند.

رضا استادرحیمی در جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، اظهارکرد: امیدواریم با کمک و یاری رسانه ها امسال انتخابات سالم، پرشور، بدون شائبه، با آگاهی و عقلانی برای رسیدن به منافع ملی و اهداف عالیه نظام برگزار شود.

وی با بیان این که ارایه تحلیل های مشخص و شفاف از فضای سیاسی جامعه ایران کار دشواری است، گفت: تحلیل های سیاسی از فضای انتخاباتی عموما به صورت شخصی و خرد ارایه می شود و منتج به نتیجه نیست.

استادرحیمی از فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از عوامل احتمالی تاثیرگذار در انتخابات پیش رو خبر داد که تشخیص وزن انتخاباتی آن در ماه های آینده مشخص خواهد شد.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم بهره مندی از توانمندی رسانه ها به ویژه فضای مجازی برای بسترسازی حضور پرشکوه مردم در انتخابات اسفند، اضافه کرد: درتبیین اهمیت فضای مجازی درانتخابات همین بس که نامزدها تبلیغات پیش از موعد خود را در آن آغاز کرده اند.

استادرحیمی با بیان این که جریان سازی و گفتمان سازی انتخابات در اختیار فعالان رسانه هاست، تشریح کرد: رسانه ها باید به گونه ای زمینه سازی کنند که افرادی با ویژگی های عقلانیت و درک منافع ملی به مجلس راه یابند.

وی یادآور شد: بدیهی است اگرعقلانیت در فضای مجلس حاکم باشد حرکت در مسیر تحقق سند چشم انداز 20 ساله آسان خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: گفتمان سازی رسانه ها می تواند مردم را در تشخیص درست درانتخابات پیش رو کمک کند.

تشویق مردم به شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی است

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: اطلاع رسانی به موقع و شفاف از وظایف رسانه ها و اهداف تشکیل این کمیته است.

جواد آهنگری اظهارکرد: ترغیب و تشویق مردم برای شرکت درانتخابات یک وظیفه ملی است که کمیته اطلاع رسانی در تقویت این موضوع تلاش می کند و آن را از جمله هدف گذاری های خود قرار داده است.

وی افزود: بهره گیری موثر از فضای مجازی، ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، بهره گیری کامل از ظرفیت های اطلاع رسانی و تبلیغاتی رسانه های استان از دیگراهداف و وظایفی است که تا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به دنبال تحقق آنها خواهیم بود.

آهنگری تاکید کرد: رسانه ها نقش عمده ای در ایجاد مشارکت های اجتماعی و انتخابات برعهده دارند و ایجاد این مشارکت در واقع عمل به وظیفه ملی آنهاست.

دراین نشست نمایندگان اداره کل صدا و سیمای مرکزآذربایجان شرقی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان شرقی، جهاد دانشگاهی، خانه مطبوعات و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان حضور داشتند.

ارسال نظر برای این مطلب
توجه :
* خواهشمند است در به کار بردن نام اشخاص اصل ادب و احترام را رعایت فرمایید.
* لطفا دیدگاه های خود را مرتبط با موضوع مطالب درج نمایید.
* نمایش نظرات به معنی تایید یا رد آنها نمیباشد.
* مسئولیت نظرات ارسالی بر عهده کاربران عزیز میباشد.

کد امنیتی رفرش

- پیوست فایل (عکس ،صدا ،فیلم ،اسناد ، مدارک و ... )

* ابتدا فایل های مورد نظر را آپلود ،سپس لينک مستقيم آنها را کپی نموده و در نظر ارسالی درج نمایید .

احادیث و کلام نورانی اهل بیت علیهم السلام
آرشيو
اشتغالزایی

ارس فورج - گروه صنعتی ارس فرمان تبریز

QR Contact

QR Code -Abdolahzadeh.irافراد آنلاین : 11
تعداد نظـرات :
بازدید کـل : 5,032,557

تمامی حقوق این سایت مرتبط به فرخ عبداله زاده بوده و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.
توجه : کاربر گرامی فعالیت شما در این سایت ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
Copyright © 2019

3.235.145.108 : آي پي شما
: مرورگر
: سيستم عامل